Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - początek (/Temat-Opcje-binarne-poczatek-114682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 01-06-2015 16:24

LordBeak - korzystam z tej strategii którą mi podesłałeś. Pogram nią kilka dni, a jeśli się nie sprawdzi to zmienię na inną, dziś czytałem strategie na binary24.pl i na pierwszy rzut oka wydają się proste. Jak to będzie w praktyce to się niedługo zobaczy.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 02-06-2015 15:02

Witam

Dziś dzień dla mnie kiepski. Z rana było wszystko w porządku i do południa stan konta wynosił 290 zł. Potem zachciało mi się jeszcze postawić kilka pozycji i straciłem sporo, na dodatek chciałem się odegrać co niezbyt wyszło na dobre-wszystko poszło w przeciwnym kierunku. Strategia całkiem dobra aczkolwiek muszę ją nieco dopracować.

Stan konta demo: 141.11 zł

Zagrane opcje: 15

Wygrane: 7

Przegrane: 8

Strata: -150 zł

Szczerze mówiąc odechciało mi się grać przez te straty ale mam nadzieję że od jutra będzie lepiej i przestanę się odgrywać. Jutro mam więcej czasu więc przetestuję również strategię RSI Premium.


RE: Opcje binarne - początek - MaLiN - 02-06-2015 16:02

Stałe stawki, czy to zależne od opcji? Jaką strategią się posiłkowałeś?


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 02-06-2015 16:09

Strategią użytkownika z tego forum, niestety nie wyraził zgody na publiczne jej ujawnianie więc tego nie będę robić.

Tak, stałe stawki 30 zł. Jutro gdy wyjdę na plus kilkadziesiąt złotych to kończę wtedy z obstawianiem bo ciężko będzie wyjść na prostą. Człowiekowi mało a potem niestety na tym się traci. Mam nauczkę na przyszłość.


RE: Opcje binarne - początek - MaLiN - 02-06-2015 16:14

Brałeś pod uwagę wydarzenia, które było o 11?


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 02-06-2015 16:22

Brałem lecz grałem na innych walutach m.in USD. Walutę EUR grałem przed 11. Po południu wszystkie wszystkie otwarte opcje poszybowały w zupełnie inną stronę niż się spodziewałem i to w bardzo szybkim tempie, tak jakby odbiegały od standardów wykresu. Mimo że w kalendarzu nic ciekawego się nie działo.


RE: Opcje binarne - początek - autoshot38 - 02-06-2015 16:45

Chyba za dużo opcji dziennie otwierasz, 15, czy nie lepiej otworzyć mniej ale pewniejszych?


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 02-06-2015 17:03

@autoshot38 faktycznie, otworzyłem dziś za dużo opcji. Jutro postaram się otworzyć maksymalnie 5, ale dokładnie przeanalizowanych i pewniejszych jak piszesz.

Ściągnąłem z godzinę temu strategię RSI Premium i testuję na drugim koncie demo. Być może to się wydawać dziwne, lecz na tym drugim koncie testuje strategię, a na tym pierwszym gram w miarę "realnie". Strategia jak dla mnie bardzo prosta i otworzyłem już kilka pozycji i dostosowuje ją pod siebie. Jutro dam znać jak będzie się sprawdzać.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 02-06-2015 19:12

Jutro duże zamieszanie sądząc po kalendarzu ekonomicznym, grać jutro czy lepiej sobie odpuścić? Co myślicie?


RE: Opcje binarne - początek - Hil - 02-06-2015 22:22

z tego co widzę to unikaj par powiązanych EUR do około 17, GBP od rana do 12. Grałbym na parach USD (bez EUR/USD, GBP/USD) od rana do 14