Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. (/Temat-4-poradniki-zlaczone-w-calosc-czyli-1-technika-ktora-przyniesie-wysokie-zarobki-114252)

Strony: 1 2 3


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - EpicBlank - 23-05-2015 20:27

Mercz, edytuj komentarz bo przesłałem zły link XDDDD


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - ad.mo - 24-05-2015 20:14

i co możesz już się pochwalić wynikami z weekendu?


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - Mercz - 24-05-2015 23:06

Z początku ciężko się połapać co i jak. Autor oczywiście służy pomocą.
Robota na pewno nie jest dla leniwych, są inne sposoby by w tym czasie zarobić więcej. Jednak dla początkujących, to ok. Boty są, ułatwiają coś tam (podobne znajdziemy samemu w internecie, ale tutaj mamy autorskie z opisem co i jak)
Osobiście mi z tym nie idzie, może jestem nazbyt leniwy. Według autora wystarczy 1h dziennie, może być wieczorem. Jak czytam, co on wykonuje w tą godzinę, to ja nie mogę ogarnąć 1/4 tego (problem ze znalezeniem odpowiednich stron itp, itd)
Ogółem poradnik wydaję się OK, jednak mi z nim nie idzie. 1$ może zarobię przez 2 dni (1h na dzien), więc marnie się przedstawia w moim wypadku.


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - EpicBlank - 25-05-2015 00:13

Spokojnie Mercz, dziękuje za opinie. Mam nadzieje że po wysłaniu z mojej strony stron internetowych pójdzie lepiej Smile


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - DawidMoney - 29-05-2015 20:51

Nie polecam kupowania poradnika , te nisze głównie opierają się na FB SPAM PO Grupach bez fejk kont ani rusz

Autor napisał:
Na czym pracujemy?
Nie mogę zdradzić na czym pracujemy ponieważ to ujawni nisze. Jednak moge podpowiedzieć na czym nie pracujemy - Na 100% nie robimy żadnego fanpage, nie korzystamy też z yt lub nie opieramy się na bezmyślnym spamie. By korzystać z poradnika nie są potrzebne jakieś duże umiejętności, brak też wkładu własnego. Pracować możemy zaraz po tym jak otrzymamy poradnik Smile

To jest nie prawda, bezsensu spam..? a w jaki inny sposób można zarobić bardzo się zawiodłem i osobiście nie polecam kupowania poradnika chyba ze macie dostępne fejk konta to może coś wypali tak to ani rusz i wtopicie swoje pieniądze w poradnik. Bot do spamowania również nie działa więc kolejny minus, ogólnie lipa;/


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - hamcio - 29-05-2015 21:18

W poprzednim poradniku też mówiłeś, że nisza się nie wypali. Wykorzystałem wszystkie polskie serwisy jakie znalazłem pod tą niszę i przez 3 dni, pracując po ok 4h dziennie zarobiłem 6zł (jeden lead.) Wszystkie strony są już przesycone tego typu działaniami, więc po 3 dniach stwierdziłem, że to nie m sensu...


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - Giorgios - 30-05-2015 21:47

Nie ma sensu, ponieważ im więcej osób posiada taka wiedzę tym wieksza konkurencja na rynku... sprzedaż powinna być ograniczona do 5 max poradników.


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - EpicBlank - 30-05-2015 22:15

Już ją ograniczyłem, poradnik wyprzedany (sprzedane zostało łącznie 7 sztuk). Co do działanie jedynie na "fb". Widocznie panowie nie przeczytali całego poradnika XD


4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - surfer0700 - 21-07-2015 22:19

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.