Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
podatek na pp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: podatek na pp (/Temat-podatek-na-pp-114135)

Strony: 1 2 3 4


RE: podatek na pp - mateusz2045 - 16-05-2015 19:15

Yhy


RE: podatek na pp - rachman - 16-05-2015 19:18

Cytat:Wtedy płacisz podatek od darowizny
nie płaci, pisałem że to za mała kwota, nawet nie zgłasza tego faktu.
gorzej jak kolegę spytają w razie kontroli czemu nie rozliczył dochodu a kolega powie bo to nie moje tylko kolegi itd. no ale na szczęście dla nich szanse na taki fakt są niskie bardzo

"Po pierwsze to nie ja przelewalem mu tylko on najpierw sobię z serwisu zlecił na swoje a mi wysłał na pp ze swojego konta" ------ no i tak się tłumacz w razie kontroli skoro wiesz lepiej , wtop kolegę


RE: podatek na pp - mateusz2045 - 16-05-2015 19:22

Jak wtop? Chyba nie rozumiesz sytuacji albo źle wytłumaczyłem, mniejsza z tym


RE: podatek na pp - Pasza dla konia - 16-05-2015 19:22

Po prostu miej to w dupie i przestań zawracać ludziom głowę .. Za 10 zł to nie ma sensu kolesia nawet szukać , bo urząd nic nie zarobi ... No chyba że będziesz biegal pod urzędem i się chwalił Tongue


RE: podatek na pp - rachman - 16-05-2015 19:29

Cytat:Jak wtop? Chyba nie rozumiesz sytuacji albo źle wytłumaczyłem, mniejsza z tym
to przeczytaj co zacytowałem z Twoich słów - wtapiasz kolesia który przelał sobie wynagrodzenie (nie wiedzą ze Twoje więc myślą swoje) a nie odprowadził podatku. to znaczy wtopa.
zaczynasz kręcić ale to moje było... wtedy kołomyja totalna...
opisałem Ci jak od strony prawnej Twoje postępowanie wygląda więc jak napisał @Pasza dla konia po prostu miej to w dupie jak tak chcesz i nie zawracaj głowy nikomu skoro i tak od początku chcesz zrobić po swojemu a gdzieś masz stan faktyczny. szanse że to wyjdzie są bardzo niskie więc weź już bo naprawdę zawracasz dupę i tyle. łamiesz przepisy a czyn ten i tak pewnie nie zostanie wykryty innej odpowiedzi nie uzyskasz chyba że chcesz by ktoś skłamał Tongue


RE: podatek na pp - mateusz2045 - 16-05-2015 19:38

Nie wiem czy kolega odprowadził czy nie i nie interesuje mnie to, ty mówisz, że nie odprowadził na jakiej podstawie? Ja tylko mówię, że przelał mi na pp kasę i tyle


RE: podatek na pp - rachman - 16-05-2015 19:49

Cytat:Nie wiem czy kolega odprowadził czy nie i nie interesuje mnie to, ty mówisz, że nie odprowadził na jakiej podstawie? Ja tylko mówię, że przelał mi na pp kasę i tyle
nie dyskutuję na temat co powiedzieć w urzędzie by nie wykryto złamanie przepisów bo to paragraf to raz a dwa admini tu to też piętnują.
czego Ty chcesz? wiesz co wiesz i dobrze Ci z tym, ok. skoro wiesz lepiej to zakończ dyskusję bo jeśli myślisz że taki myk jest nie do wykrycia w razie kontroli to się mylisz. każdy by tak robił gdyby to było legalne. zadzwoń sobie na KIP albo do US się przekonasz. ja podobny temat omawiałem z urzędnikiem i wiem swoje.
by trafili na to są nikłe szanse, by konsekwencje były duże wątpię, ale to zupełnie inna broszka.


RE: podatek na pp - mateusz2045 - 16-05-2015 19:53

Wszedłem tu po jednorazowe i szybkie pytanie. Już wszystko wiem


RE: podatek na pp - rachman - 16-05-2015 20:02

no to dobrze, o to chodzi,narka


RE: podatek na pp - mateusz2045 - 16-05-2015 20:04

Big Grin.