Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! (/Temat-Konkurs-4Lead-pl-pierwszy-oficjalny-114044)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - DeoRIP - 16-05-2015 00:25

(15-05-2015 22:37)remka napisał(a):  Co to kur** ma być ja się pytam??
proszę to zobaczyć :
http://zarabiam.com/Temat-10-gr-za-1-glos-w-5-sekund-114070?highlight=w

CZY TO JEST ŻART? CZY TO JEST NORMALNE?

Gość kupuje głosy... proszę Was... domagam się wykluczenia go z konkursu.

Kto z innych uczestników mnie popiera? Czy dla Was jest to fair-play?

DOMAGAM się by go ukarać. Niech sobie kupuje jak już musi ale innych forach.

Zmieniaj co chwile posty i przy okazji nie było informacji, że nie wolno pozyskiwać głosy w ten sposób więc nie ma podstaw by mnie wykluczyć z konkursu bo spełniam wszystkie warunki i nie łamie żadnych z tych które były a co do ciebie to już skończ szczekać bo to denerwujące i jak się coś nie podoba to nie moja wina, że nie umiesz działać tak by konkursy wygrywać i tak ogólnie tą samą logiką też powinieneś zostać wykluczony z konkursu bo zrobiłeś to samo co ja w pewnym momencie a to, że zmieniłeś post to nie zmienia faktu, że powinieneś twoim tokiem myślenia też zostać wykluczony z konkursu i pozdrawiam z uszanowaniem drogi użytkowniku forum Wink


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - rekki - 16-05-2015 00:34

Również jestem za uczciwym zdobywaniem głosów, więc takie kupowanie głosów jest moim zdaniem nie dopuszczalne. Jeśli mamy w taki sposób się bawić to też mogę wystawić konkurencyjny temat z większą stawką za głos, ale jaki ma to cel?


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - remka - 16-05-2015 00:50

(16-05-2015 00:25)DeoRIP napisał(a):  
(15-05-2015 22:37)remka napisał(a):  Co to kur** ma być ja się pytam??
proszę to zobaczyć :
http://zarabiam.com/Temat-10-gr-za-1-glos-w-5-sekund-114070?highlight=w

CZY TO JEST ŻART? CZY TO JEST NORMALNE?

Gość kupuje głosy... proszę Was... domagam się wykluczenia go z konkursu.

Kto z innych uczestników mnie popiera? Czy dla Was jest to fair-play?

DOMAGAM się by go ukarać. Niech sobie kupuje jak już musi ale innych forach.

Zmieniaj co chwile posty i przy okazji nie było informacji, że nie wolno pozyskiwać głosy w ten sposób więc nie ma podstaw by mnie wykluczyć z konkursu bo spełniam wszystkie warunki i nie łamie żadnych z tych które były a co do ciebie to już skończ szczekać bo to denerwujące i jak się coś nie podoba to nie moja wina, że nie umiesz działać tak by konkursy wygrywać i tak ogólnie tą samą logiką też powinieneś zostać wykluczony z konkursu bo zrobiłeś to samo co ja w pewnym momencie a to, że zmieniłeś post to nie zmienia faktu, że powinieneś twoim tokiem myślenia też zostać wykluczony z konkursu i pozdrawiam z uszanowaniem drogi użytkowniku forum Wink

Mlody, popatrz sobie na godziny dodania postów a potem na godziny edycji postów. To raz. Po drugie, nie mam zamiaru działać w taki sposób jak Ty by coś wygrać ani w żaden inny. Kupowanie głosów to frajerskie zachowanie.

Po trzecie. To co ja zrobiłem jeśli w ogóle przeczytałeś DOKŁADNIE całość miało tylko ograniczyć twoje trudy o zdobycie głosu. I nie kupilem sobie głosu. I tak jak ci odpisałem w drugim temacie, nie zamierzałem i nie zamierzam kupować głosów czy błagać reszte forum o głos bo nie miałem własnego pomysłu na fote i cyknąłem fote zabawki swojej 3 letniej siostry...

po czwarte, nawet jak wygrasz, to bedziesz miał juz dozywotnio przypiętą łatkę "tego co kupuje głosy" i dla mnie i pewnie dla innych tak samo jestes frajer-pompka Wink

Zachowałes sie nie fair-play i zachowales sie jak frajer.

Hahaha

Tutaj maturzysta się oferuję :
(btw. skupiłbyś się jednak na tych maturach... )
[Obrazek: 3p5Drnz.png]

A tutaj widzimy 12tą zainteresowaną osobą :
(W sumie to jedenastą, bo dwunasty głos był Twój...)
[Obrazek: YzNfuW0.png]

KUPOWANIE GŁOSÓW = FRAJERSTWO


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - lukaswu - 16-05-2015 01:40

11 bo najwięcej i najlepiej to wygląda Wink


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - remka - 16-05-2015 01:46

kolejnt temat...
[Obrazek: cN2mv29.png]


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - Majka - 16-05-2015 08:36

głos oddany na 6 Smile


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - .::Nicko::. - 16-05-2015 08:52

Głos na bmw! Powodzenia Smile


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - 4lead Support - 16-05-2015 11:08

@[rekki], @[DeoRIP], @[Pasza dla konia], @[remka], @[zumer], @[misterzelek], @[HURAGANEK]

Prawda jest taka, że nie możemy nikogo wykluczyć z konkursu, ponieważ nie uwzględniliśmy takiego zachowania w zasadach konkursu, choć myśleliśmy że to raczej logiczne. To miała być zabawa, nie rywalizacja na śmierć i życie i nie wzięliśmy pod uwagę czegoś takiego - nasza wina. Z drugiej strony, szkoda że takie osoby nie potrafią się dobrze i uczciwie bawić.

W związku z zaistniałą sytuacją, Użytkownicy którzy kupują lub zdobywają głosy poprzez namowę innych Użytkowników, mają w trybie natychmiastowym zaprzestać zdobywania w ten sposób głosów, w przeciwnym wypadku takie osoby zostaną zdyskwalifikowane z konkursu.

To nie ostatni konkurs jaki mamy dla Was, będą również następne już niebawem. Tym razem na jasnych zasadach dla każdego. Wink

Administracja 4Lead.pl


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - rekki - 16-05-2015 14:30

http://zarabiam.com/Temat-20-groszy-za-1-klik-w-konkursie-114099

Kolejne 3 głosy po dodaniu zakazu. Wnoszę o wykluczenie tej osoby lub unieważnienie tych głosów.


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - misterzelek - 16-05-2015 17:33

Rekki nie było mnie dziś gdy 4lead dodało posta gdyż nie miałem internetu temat zamknięty już Smile
ty uczciwie też nie nabijałeś pozdrawiam