Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dać się zauważyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Jak dać się zauważyć? (/Temat-Jak-dac-sie-zauwazyc-113528)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak dać się zauważyć? - selfie - 12-05-2015 20:52

Ja raczej nic nowego nie wniosę ale jeśli:

Kanał jest na prawdę niszowy tzn. (Żadne Vlogi, Zagrajmy W) i profesjonalnie wykonany to chętni na oglądanie materiałów się znajdą.

Taguj ale tematycznie (jeśli wrzucisz Kabarety i obok polityka+ inne nie związane tagi) to przyniesie Ci to więcej strat niż zysków.

Rób krótkie materiały. Dlaczego? Bo masz większą szansę że materiał 6 minutowy obejrzy 80% niż 30 minutowy a to sprawi że twój film będzie wyżej w wynikach wyszukiwania.

Zachęcaj do interakcji- pytaj co by chcieli zobaczyć w przyszłym odcinku, co ich interesuje, co myślą o odcinku.

Komentuj filmy innych youtuberów ( Ale nie na zasadzie spamu czyli "Super film, pozdrawiam i Ctrl+W tylko odpowiadaj na pytania, pomagaj) dzięki temu ludzie będą bardziej skłonni by wejść na twój kanał i być może go zasubskrybować.

Pierwsze 5 zdań w opisie powinno być zgodne z tagami i tytułem bo to one są widoczne podczas wyszukiwania i z nich YT bierze dodatkowe słowa kluczowe.

Dodawaj linki do innych swoich filmów dzięki temu częściej będą jako polecane przy twoich jak i innych filmach.

Nie ma sensu nigdzie spamować nawet w kulturalny sposób bo ludzie będą ze zwykłej przekory go minusować.

To chyba tyle, powodzenia Big Grin Jak zrobisz kanał tp podeślij Lol


RE: Jak dać się zauważyć? - Czmiel - 12-05-2015 20:58

Nagraj pierwszy filmik, jak będzie wporządku to skontaktuj się z poważnym youtuberem, np. Isamu, Gimper, Ator, Nitro, Rojo, Ignacy, Izak. Skoro masz sprzęt to znajdziesz też trochę pieniążków żeby odwdzięczyć się za wypromowanie. Zresztą samemu gimperowi mógłbyś w naturze podziękować. Wink


RE: Jak dać się zauważyć? - selfie - 12-05-2015 21:04

(12-05-2015 20:58)Czmiel napisał(a):  Nagraj pierwszy filmik, jak będzie wporządku to skontaktuj się z poważnym youtuberem, np. Isamu, Gimper, Ator, Nitro, Rojo, Ignacy, Izak. Skoro masz sprzęt to znajdziesz też trochę pieniążków żeby odwdzięczyć się za wypromowanie. Zresztą samemu gimperowi mógłbyś w naturze podziękować. Wink

A Ty umiesz czytać? To nie są jakieś żałosne let's playe wiec raczej target też nie ten- a płacić za wypromowanie... też pomysł pokerface


RE: Jak dać się zauważyć? - idz-do - 12-05-2015 21:28

twórz filmy , ciekawe treści - potrzeba czasu żebyś sie "wypozycjonował"


RE: Jak dać się zauważyć? - Czmiel - 12-05-2015 21:33

(12-05-2015 21:04)selfie napisał(a):  
(12-05-2015 20:58)Czmiel napisał(a):  Nagraj pierwszy filmik, jak będzie wporządku to skontaktuj się z poważnym youtuberem, np. Isamu, Gimper, Ator, Nitro, Rojo, Ignacy, Izak. Skoro masz sprzęt to znajdziesz też trochę pieniążków żeby odwdzięczyć się za wypromowanie. Zresztą samemu gimperowi mógłbyś w naturze podziękować. Wink

A Ty umiesz czytać? To nie są jakieś żałosne let's playe wiec raczej target też nie ten- a płacić za wypromowanie... też pomysł pokerface
Ator jak dobrze mi się wydaje został wypromowany przez gimpera, a chyba nie nagrywa let's playów wielki znawco? 2


RE: Jak dać się zauważyć? - selfie - 12-05-2015 22:02

(12-05-2015 21:33)Czmiel napisał(a):  
(12-05-2015 21:04)selfie napisał(a):  
(12-05-2015 20:58)Czmiel napisał(a):  Nagraj pierwszy filmik, jak będzie wporządku to skontaktuj się z poważnym youtuberem, np. Isamu, Gimper, Ator, Nitro, Rojo, Ignacy, Izak. Skoro masz sprzęt to znajdziesz też trochę pieniążków żeby odwdzięczyć się za wypromowanie. Zresztą samemu gimperowi mógłbyś w naturze podziękować. Wink

A Ty umiesz czytać? To nie są jakieś żałosne let's playe wiec raczej target też nie ten- a płacić za wypromowanie... też pomysł pokerface
Ator jak dobrze mi się wydaje został wypromowany przez gimpera, a chyba nie nagrywa let's playów wielki znawco? 2

A wielki znawco zdajesz sobie sprawę że Ator ZNAŁ Gimpera byli około-przyjaciółmi a początki swoje Ator opierał na grach video? Wink Coś Ci nie pykło.


RE: Jak dać się zauważyć? - Czmiel - 12-05-2015 22:15

(12-05-2015 22:02)selfie napisał(a):  
(12-05-2015 21:33)Czmiel napisał(a):  
(12-05-2015 21:04)selfie napisał(a):  
(12-05-2015 20:58)Czmiel napisał(a):  Nagraj pierwszy filmik, jak będzie wporządku to skontaktuj się z poważnym youtuberem, np. Isamu, Gimper, Ator, Nitro, Rojo, Ignacy, Izak. Skoro masz sprzęt to znajdziesz też trochę pieniążków żeby odwdzięczyć się za wypromowanie. Zresztą samemu gimperowi mógłbyś w naturze podziękować. Wink

A Ty umiesz czytać? To nie są jakieś żałosne let's playe wiec raczej target też nie ten- a płacić za wypromowanie... też pomysł pokerface
Ator jak dobrze mi się wydaje został wypromowany przez gimpera, a chyba nie nagrywa let's playów wielki znawco? 2

A wielki znawco zdajesz sobie sprawę że Ator ZNAŁ Gimpera byli około-przyjaciółmi a początki swoje Ator opierał na grach video? Wink Coś Ci nie pykło.
A czy autor wykluczył znajomość z youtuberem?
Podaj adres cwaniaku to się do ciebie przejade. Big Grin


RE: Jak dać się zauważyć? - selfie - 12-05-2015 22:26

(12-05-2015 22:15)Czmiel napisał(a):  
(12-05-2015 22:02)selfie napisał(a):  
(12-05-2015 21:33)Czmiel napisał(a):  
(12-05-2015 21:04)selfie napisał(a):  
(12-05-2015 20:58)Czmiel napisał(a):  Nagraj pierwszy filmik, jak będzie wporządku to skontaktuj się z poważnym youtuberem, np. Isamu, Gimper, Ator, Nitro, Rojo, Ignacy, Izak. Skoro masz sprzęt to znajdziesz też trochę pieniążków żeby odwdzięczyć się za wypromowanie. Zresztą samemu gimperowi mógłbyś w naturze podziękować. Wink

A Ty umiesz czytać? To nie są jakieś żałosne let's playe wiec raczej target też nie ten- a płacić za wypromowanie... też pomysł pokerface
Ator jak dobrze mi się wydaje został wypromowany przez gimpera, a chyba nie nagrywa let's playów wielki znawco? 2

A wielki znawco zdajesz sobie sprawę że Ator ZNAŁ Gimpera byli około-przyjaciółmi a początki swoje Ator opierał na grach video? Wink Coś Ci nie pykło.
A czy autor wykluczył znajomość z youtuberem?
Podaj adres cwaniaku to się do ciebie przejade. Big Grin

Dobra grozisz mi przejażdżką pod mój dom więc Pax Między Chrześcijany Big Grin Jerk


RE: Jak dać się zauważyć? - dyzia - 13-05-2015 19:59

Jak zaczniesz działać podeślij mi na PW link do kanału.


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 13-05-2015 20:47

Widze, ze ciekawa dyskusja sie wywiazala.
Dziekuje za wszystkie porady! Big Grin
Gdy tylko dodam filmik tj. koniec czerwca na pewno zrobie wyjatek i udostepnie go na tym forum, zebyscie mogil sie ze mnie posmiac Big Grin

Temat do zamkniecia