Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! (/Temat-upCPM-pl-Zarabiaj-na-swojej-stronie-113242)

Strony: 1 2 3 4


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 15-05-2015 08:37

Wszystko wróciło do normy.
Dowiadywałem się jakiś czas temu, jak transfer zbliżał się do końca, co się wtedy stanie. Powiedziano mi, że nic - że firma wystawi fakturę za zużyty nadmiar pod koniec miesiąca. Niestety jak się skończył, to poleciała "blokada" Smile

Mimo wszystko i tak polecam linuxpl.com. Bardzo przepraszam za wynikłą sytuację, nie powtórzy się.


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - xsebax - 15-05-2015 13:05

Cytat:Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 72 bytes) in /home/myscu/domains/upcpm.pl/public_html/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Types/DateTimeType.php on line 65

Strona niestety lezy Sad Nie mozna sie zalogowac.


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 15-05-2015 13:16

Wygląda na to, że jednak zbyt wcześniej wystartowaliśmy. Powiem szczerze, że wiedziałem że tak się w końcu zacznie dziać - ale sądziłem, że zdążymy.

Strona działa i wszystko się nalicza. Problem występuje podczas logowania się do serwisu. Jest to spowodowane zbyt dużą liczbą wyświetleń strony - cały czas nad tym siedzimy.

Mogę tylko przeprosić i jeszcze raz zapewnić, że pomimo braku możliwości zalogowania się (w tej chwili tylko u dwóch osób), Wasze wejścia są zliczane a pieniądze naliczane. Wszystko wróci do normy.


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - zekh - 15-05-2015 18:55

Dołączyłam, moja według mnie kiepska strona ma wartość 0,40zł/1000 co mnie bardzo zdziwiło, ładnie nalicza, póki co nie miałam żadnych problemów z logowaniem jak w przypadku innych. Zobaczymy kiedy uda się uzyskać minimum do wypłaty. Smile


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 17-05-2015 08:53

Problem wydaje się być w 100% zażegnany Smile W przypadku zauważenia jakiś błędów, bardzo proszę o informacje Smile


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - nurgiel - 17-05-2015 22:47

Przetestuje się. Po 2 dniach w zliczaniu widzę, że nie walą wała na ruchu jak to miałem w przypadku hotcpm, no i stawkę mają najwyższą ze wszystkim systemów CPM (póki co).
Zobaczymy, jak to będzie przy wypłacie.

Jedyny minus to dość wolne odpowiedzi supportu. Odpowiedź powinna być max do 24h, a nie parę dni.


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 23-05-2015 10:06

W dniu wczorajszym 13 stron, z których ponad 70% ruchu było z hitleap.com i tym podobnych stron, zostało zablokowanych.
Przypominam, że nabijanie ruchu jest niezgodne z regulaminem. Szkoda Waszego i naszego czasu na takie próby oszukiwania.


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - xsebax - 07-07-2015 12:23

Czy platnosci tutaj sa w ogole realizowane? Od 14 czerwca wisi...


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 07-07-2015 13:38

Są realizowane, nie masz się czym martwić. Napiszę Ci PW jak tylko pójdzie przelew.

Swoją drogą możemy umówić się na PayPal jeśli Ci tak wygodniej Smile


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - chomik3 - 18-07-2015 14:28

Wstawiłem kody na stronę, reklamy się wyświetlają, ale w panelu dalej widzę, że 0 odsłon. Ludzi na pewno trochę już weszło, z 50 wg Google Analystics.
Z jakim poślizgiem naliczany są wyświetlenia?