Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - adios123 - 29-04-2015 17:51

Nie ograniczaj sie do fb. Skorzystaj z innych social media. Wyjdziesz lepiej niz na tym fb.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 29-04-2015 23:16

(29-04-2015 17:51)adios123 napisał(a):  Nie ograniczaj sie do fb. Skorzystaj z innych social media. Wyjdziesz lepiej niz na tym fb.

Dziękuję za radę, dziś próbowałam jeszcze spamu na ASK.fm, jutro dodam do tego filmy na youtube Smile.

Dzień 2 podsumowanie:

Naprawdę nie wiem jak Ci którzy mówią, że ze spamu wyciągają po 500UU, skoro mi zbanowali 2 konta FB po zaledwie 20UU (chcą weryfikacji dowodem...), ale kiedyś się jeszcze nauczę Smile. Skracam linki, używam świeżej przeglądarki, czyszczę ciasteczka, wysyłam posty z dużymi odstępami i zmienioną treścią - a parę postów i ban, troszkę to demotywujące...

[Obrazek: Dzien2.jpg]



Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Snaggy - 29-04-2015 23:45

Kobiety na tym forum to mniejszość, dam ci kilka słów kluczy, które przy użyciu sztuki kombinacji pomogą ci wystartować, można stworzyć fajny pasywny dochód. Słowa klucze to: CHOMIKUJ, FILMY, PUSTY PLIK TXT, OPIS, LINK, FILMWEB. Nie wyłożę ci metody na tacy, bo nie tędy droga, aby zarobić coś w necie trzeba kombinować, teraz korzystając ze słów kluczy i główkując możesz opracować sobie fajny sposób. Jak coś zarobisz dzięki mojemu wpisowi jesteś zobowiązana skoczyć ze mną na kawę. Big Grin Pozdrawiam i życzę powodzenia. Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Czmiel - 30-04-2015 20:28

(29-04-2015 23:45)Snaggy napisał(a):  Kobiety na tym forum to mniejszość, dam ci kilka słów kluczy, które przy użyciu sztuki kombinacji pomogą ci wystartować, można stworzyć fajny pasywny dochód. Słowa klucze to: CHOMIKUJ, FILMY, PUSTY PLIK TXT, OPIS, LINK, FILMWEB. Nie wyłożę ci metody na tacy, bo nie tędy droga, aby zarobić coś w necie trzeba kombinować, teraz korzystając ze słów kluczy i główkując możesz opracować sobie fajny sposób. Jak coś zarobisz dzięki mojemu wpisowi jesteś zobowiązana skoczyć ze mną na kawę. Big Grin Pozdrawiam i życzę powodzenia. Smile

Przepraszam że się wtrące, pozwolisz że ja też skorzystam? Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - awsomx8 - 30-04-2015 21:14

Ciśnij i się nie poddawaj, początki zawsze są trudne Smile Trzymam kciuki!


Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Snaggy - 30-04-2015 21:15

(30-04-2015 20:28)Czmiel napisał(a):  
(29-04-2015 23:45)Snaggy napisał(a):  Kobiety na tym forum to mniejszość, dam ci kilka słów kluczy, które przy użyciu sztuki kombinacji pomogą ci wystartować, można stworzyć fajny pasywny dochód. Słowa klucze to: CHOMIKUJ, FILMY, PUSTY PLIK TXT, OPIS, LINK, FILMWEB. Nie wyłożę ci metody na tacy, bo nie tędy droga, aby zarobić coś w necie trzeba kombinować, teraz korzystając ze słów kluczy i główkując możesz opracować sobie fajny sposób. Jak coś zarobisz dzięki mojemu wpisowi jesteś zobowiązana skoczyć ze mną na kawę. Big Grin Pozdrawiam i życzę powodzenia. Smile

Przepraszam że się wtrące, pozwolisz że ja też skorzystam? Smile

Jasne. Smile Korzystaj do woli. Smile Życzę powodzonka. Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 30-04-2015 22:29

(30-04-2015 20:28)Czmiel napisał(a):  Przepraszam że się wtrące, pozwolisz że ja też skorzystam? Smile

Oczywiście, że tak! Mam nadzieję, że mój dziennik bedzie inspiracją dla wszystkich początkujących i ze inni również będą wyciągać wnioski z pomocy jaką ja tutaj uzyskuje :-). Powodzonka :-).


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Prostovzdrr - 01-05-2015 12:14

Chętnie poobserwuję powodzeniaWink


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 01-05-2015 16:59

Dzień 3 i 4


Te dwa dni poświęciłam na trochę inną niszę, która nie będzie spamem i mam nadzieję, że za parę dni coś w związku z nią się ruszy (bardzo pomógł mi Snaggy i dziękuję) Smile.

Poza tym dotarły do mnie startery pod spam na FB, lecz wszystkie moje konta padają po zaledwie kilku postach, a ludzie i tak nie wchodzą w moje linki i jest to demotywujące, więc nawet ich nie ruszyłam, bo nie wiem jakie błędy popełniam... A jak czytam dzienniki innych osób to już w pierwszy dzień coś im wpada Sad.



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Giorgios - 01-05-2015 17:16

może spróbuj z tanieaukcje.com ? Program partnerski Smile lepiej wyjdziesz jak na subach Smile