Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - wiezaawieza - 10-05-2015 08:09

No ładnie ci idzie Smile Poświęć jeden dzień na zrobienie strony+programu z pobieraniem, bo to naprawdę może ci przynosić zysk + po jednej reklamie na forach (nie fb raczej) możesz więcej nie reklamować, bo i tak codziennie trochę UU będzie ;P


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zozols1 - 10-05-2015 08:33

Jak na początek to i tak bardzo dobrze Ci idzie, możesz mi wierzyć. Powodzenia, nie załamuj się a osiągniesz dniówki 50+


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 10-05-2015 13:59

Dziękuje za miłe słowa Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - EpicBlank - 10-05-2015 18:50

Ważne jest to żebyś nie poddawał, jak na początkującego i tak dobrze ci idzie, walcz dalej ^^


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 10-05-2015 22:22

O 19.30 wpadł jeszcze jeden lead - ogółem zarobiłem dzisiaj 14zł - niby mało, ale cieszę się, że w końcu wyszedłem z tego dołka, który miałem w tygodniu Big Grin
Tak jak pisałem z rana - na fanpage mam już zaplanowane posty na najbliższy tydzień.

Zarobek w maju: 74zł/500zł
Zarobek od rozpoczęcia działania: 223zł

Każda złotówka zbliża mnie do celu - jestem uparty i wiem, że mi się uda Big Grin
Jutro wypłacam 65zł z mylead i tak jak pisałem przechodzę na leadmore - tam szło mi dobrze, nawet w tygodniu Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 12-05-2015 13:50

Wczoraj nic nie pisałem, bo byłem świadkiem na bierzmowaniu i ogółem jakoś nie miałem czasu na działanie. Wpadł wczoraj 1 lead z rana - to jeszcze z wcześniejszego spamu.
Dzisiaj wypłaciłem już wszystko co miałem na mylead, czyli 72zł i mam zamiar zakupić poradnik za 35zł od Epicblanka, tylko że go nie ma to muszę czekać Big Grin Koło 23.00 napiszę jakie są tego wyniki.

Zarobek w maju: 81zł/500zł
Zarobek od rozpoczęcia działania: 230zł

Fanpage ma 1.430 lajków, a jego zasięg to 36k.


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 13-05-2015 18:27

Kupiłem wczoraj ten poradnik i jestem zadowolony Wink Siedziałem ogólnie korzystając z niego ok. 30min i wpadły 2 leady na 21 wizyt - razem zarobiłem wczoraj 12zł. Dzisiaj przed chwilą też z niego korzystałem i wpadł na razie 1 lead na 15 wizyt. Cieszę się, że nie mam już dni bez zarobku Big Grin Gorzej z fp, bo jakiś idiota zgłasza moje zdjęcia jako treść erotyczną i usunęli mi sporą część zdjęć - na dodatek miałem wer. zdjęciową na swoim oficjalnym koncie...


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Pmxq - 13-05-2015 22:15

hah, mam też sam problem, ktoś mi pozgłaszał zdjęcia i poleciały wszystkie z wczoraj Sad i to samo, weryfikacja zdjęciowa na oficjalnym koncie Xpokerface

obserwuję dziennik na bieżąco, sam zacząłem się bawić w zarabianie niedawno i mi idzie podobnie do ciebie Wink


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 14-05-2015 20:27

Wczorajszy dzień nie był zbyt udany, ale lead wpadł Big Grin

[Obrazek: IHNOHO.png]

Dzisiaj natomiast jak dotychczas wpadły 2 leady

[Obrazek: 5wVOXb.png]

oraz sprzedałem swój fanpage ero, który miał niecałe 1.430 lajków za 20zł

Zarobek w maju: 137zł/500zł
Ogólny zarobek: 266zł


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - banipunz - 17-05-2015 17:24

Obserwuję i czekam na nowy wpis Tongue