Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomogę z operatorem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomogę z operatorem (/Temat-Pomoge-z-operatorem-112517)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pomogę z operatorem - ziolo1945 - 17-04-2015 15:02

Nie zgodzę się. Jeżeli przedłużałaś Umowę w ofercie bez telefonu to karta zazwyczaj nie jest wymieniana. Jeżeli przedłużasz z telefonem obsługującym micro SIM to karta jest dodawana. Co do wymiany karty to pierwsze słyszę aby kosztowała 50 zł.


RE: Pomogę z operatorem - aero2 - 17-04-2015 15:04

Który Mix lub Abomanent można wziąć na dowód osobisty?


RE: Pomogę z operatorem - ziolo1945 - 17-04-2015 15:09

Każdy, pod warunkiem, że jest to oferta bez telefonu. Jeżeli bierzesz z telefonem to dodatkowo, oprócz dowodu, musisz okazać jeden z dokumentów (Rachunek za Internet, wyciąg z konta bankowego... itp.)


RE: Pomogę z operatorem - szykiryki - 17-04-2015 15:27

@ziolo, niestety tyle mi zaśpiewał Pan w salonie Gdańsku Smile (rzeczywiscie umowy byly przedluzane bez telefonów). Ile w takim razie kosztuje wg cennika wymiana karty SIM na microsim? Bede wiedziec na przyszłość, ze chcieli mnie okraść Big Grin

Zresztą Orange jest chyba jedyną siecią, gdzie w każdym punkcie obsługi potrafią powiedzieć Ci co innego Smile. I ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli czegoś nie udaje się załatwić w jednym salonie, z dużym prawdopodobieństwem uda się załatwić w obiekcie, zlokalizowanym dwie ulice dalej, bez najmniejszych problemów...


RE: Pomogę z operatorem - ziolo1945 - 17-04-2015 15:30

szykiryki, wymiana karty kosztuje (bodajże) 25 zł.

Zgadzam się. Problem polega na tym, że salony nie chcą nic robić poza sprzedażą. A mają takie same kompetencje jak infolinia. Dlatego najlepiej zadzwonić do BOK, napisać do nas, albo pytać mnie. Big Grin


RE: Pomogę z operatorem - szykiryki - 17-04-2015 15:36

Dzieki Smile. Zwykle wolę jednak podreptać do salonu, jakoś żywy człowiek ma dla mnie większą moc niż ten na słuchawce, ale widzę, że w Orange ta zasada nie zawsze sie sprawdza Smile


RE: Pomogę z operatorem - ziolo1945 - 17-04-2015 15:37

Niestety nie. Smile


RE: Pomogę z operatorem - szykiryki - 17-04-2015 15:41

Az z ciekawosci sprawdzilam koszt wymiany tej karty na forum pomarańczówki i widze, ze nie tylko mi proponowali 50 zł (nie trafilam więc na sprytnego złodziejaszkaBig Grin ):

[Obrazek: bqBsBOg.png]
[Obrazek: s47sUFd.png]

Podejrzewam, że mogło to wynikać z faktu, ze mialam jeszcze starą kartę Idei, a nie sima z Orange...

Niby można się przejść do jakiegoś pkt gsm i tam przycinają karty za 5 zł, ale jak uszkodzą przy okazji to po ptakach...


RE: Pomogę z operatorem - ziolo1945 - 17-04-2015 15:45

Jestem naprawdę zdziwiony. Nigdy nie słyszałem o 50 zł za wymianę karty SIM. Fajnie, że o tym napisałaś. Chętnie poruszę w pracy ten temat.

Ja swoją rok temu przyciąłem i działa bez problemu. Big Grin


RE: Pomogę z operatorem - Kryspin - 17-04-2015 15:54

Ja po 6 latach pożegnałem się z orange gdy przestała mi działać karta sim i kazali mi po DUPLIKAT jechać do miejscowości oddalonej o 100 km Big Grin