Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser (/Temat-Typy-Zakladow-Counter-Strike-Global-Offensive-by-Smoguser-112269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 16-04-2015 18:30

envyUs vs Lgb // low Lgb
BO1 dlatego można sie pofatygować rzucić na nich low / icb .

LgB vs Navi // low Lgb - mało brakowało
BO1 , to samo co wyżej , duża szansa że wygrają z jednymi z nich mecz .

Penta vs x6tence / CW // HigH Penta
Dużo bardziej doświadczony skład , lepszy aimowo i taktycznie od obu zespołów i to z dużą przewagą , dla mnie to bet dnia .
My Odds ; 75 - 25
Lounge ; 53 - 47

Navi vs Nip // Low Navi
Navi jest na tak poteżnej fali , nigdy nie widziałem ich w tak dobrej formie , to są gry o włos a jednak zawsze ten włos uda im sie przeciągnąć na swoją strone .

TSM vs envyus // Medium envy
Pomimo wielu przegranych przy takich procentach po prostu trzeba na nich postawić przeciwko TSM'owi , Shox i Happy niezbyt w formie zaś Scream pokazuje kły ...


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - misterzelek - 16-04-2015 20:13

Postawione na pente Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Flejva - 16-04-2015 22:18

NIP elegancko jak myslalem wygrał , ale Tsm mialo przegrac Big Grin


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 17-04-2015 02:25

Straciłem wiare w envy , przeważnie to na nich zapadły sie moje statystyki , Shox i Happy nic nie grają , carrowani przez nowego gracza , troche też brakowało szcześcia , stwierdzam że mecze (NAVI , NIP , FNATIC , VIRTUS PRO , envyUS , TITAN, TSM) - miedzy sobą to praktycznie zawsze 50-50 i to są najgorsze mecze do obstawiania . Statystyki betów nie kłamią , ale każdy wśrod nich ma swoją ulubioną drużyne / postacie i dlatego ludzie stawiają na tak ryzykowne zakłady .

Wprowadzam Bet Dnia !

Wybaczcie za to pokładanie wiary w envy , grali naprawde fenomenalnie jeszcze nie tak dawno by teraz przegrać .... yyy... ze wszystkimi ... żaden mecz nie ułożył sie po ich myśli ... przegrywali 21-18 i inne mecze w dogrywkach , postaram sie lepiej analizować mecze pierwszej ligi , po tym dniu 5 nieudanych zakładów , 2 dobrze - ale jedyny High znowu wygrany


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 17-04-2015 13:57

Piter vs TSY (BO1) // Medium Piter
Bardziej doświadczony i silniejszy team

Flipside vs GGWP (BO1) // Low na Flipside
Pozostawiam bez komentarza

Aces vs Weplay (BO1) // Medium Aces
Zdecydowanie silniejszy skład , bardzo długo w CIS Rising , lepszy Aimowo i taktycznie

GPlay vs Atlantis // High GPlay (BO3) - przewaga jednej mapy GPlay
Niestety Atlantis nie ma tu żadnych szans . GPlay jest dla mnie dobrym drugo ligowym składem , Atlantis to silny skład ale 4 ligi , bez doświadczenia na turniejach lanowych


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 18-04-2015 13:14

Asia Cup - Te drużyny grają na szotgany , pmy , liga botów , kazdy mecz to 50-50 , nie da sie ich przeanalizować dlatego obstawianie na własne ryzyko , polecam bić LOW na każde procenty niższe lub ICB Tongue

HR vs GGWP (BO3) - przy takich procentach low na HR lub SKIP

CLG vs Luminosity (BO3) - jak wyżej

Flipside vs USSR (BO3) - low na USSR
Polecam ten meczyk przy takich procentach , USSR naprawde ma szanse ugrać to

Cloud9 vs Nihilum (BO3) - Low na c9
C9 wczoraj kompletnie nie pokazało swoich umiejetnosci przeciwko mouz dlatego tylko low na nich

Dzisiaj żaden prawdziwy better sie nie wzbogaci Wink


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Stalmer - 18-04-2015 13:19

Co sądzisz o VP vs Mouz ?
Ja chyba dam medium na VP


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 19-04-2015 13:29

http://prntscr.com/6vlrw4

Ten pierwszy bet to typowe jolo , dobrze zrobiłes mediuma na VP , ja postawiłem low na mouz ponieważ bardzo ładnie grali , sory za przerwe ale już jestem mam jakieś 10 dolarów do obstawiania wiec spróbuje z tego zrobić pare setek Wink

Fnatic vs mouz // ICB mouz

Flipside powinien zaorac HR
My odds : 70 - 30


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 21-04-2015 04:59

http://prntscr.com/6wbq5e - Wybaczcie że tak w kratke jestem , natłok zajeć . To moje bety na dziś .

1 low , 2 mediumy , 1 high , ostatnio wysoka skuteczność , szkoda że sie nie pochwaliłem z wami betami co do Dignitas vs envyus iiii Ldlc.white vs Property Wink4


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Stalmer - 22-04-2015 06:52

No gratulacje, wszystko się sprawdziło. Szkoda, że stawiałem tylko na Fm Sad
Polecasz coś na dzisiaj?