Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieaktualny dziennik (/Temat-Nieaktualny-dziennik-112068)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 17-04-2015 16:15

Zobaczymy czy dam radę. Oczywiście polecacie HotCash? Wink


RE: Czas wziąć się w garść! - szykiryki - 17-04-2015 16:18

@piciaszek, jak Ci polecam HotCash, ewentualnie MyLead (mają bardzo dużo programów, też 18+, wiec jest z czego wybierac Smile).


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 17-04-2015 16:35

Tak się składa, że na obydwóch serwisach brakuje mi mniej, bądź więcej do wypłaty to wypróbuję każdy z Premium. Dziękuję szykiryki Cool


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 19-04-2015 09:12

DZIEŃ DZIEWIĄTY, DZIESIĄTY


Nie były to dni obfite w pieniążki. Na HotCash wpadło 3.5 zł, na LeadMore razem 24.60 zł, natomiast przerobiłem całe repetytorium z chemii tak jak sobie postanowiłem. Teraz wypadałoby popatrzeć nieco na formy wypowiedzi pisemnej, aby nie było potem wstydu. O angielski się nie obawiam, minimum 90% z podstawy i rozszerzenia będzie. Byłem również na dniach otwartych w moim "kole ratunkowym", załamałem się Angry Dziś (tj. 19 kwietnia) mam na chwilę obecną 12.40 zł, być może coś jeszcze uda mi się zdobyć. MIŁEGO DZIONKA! Wink

CEL MIESIĘCZNY W TRAKCIE REALIZACJI: 437,10/850 PLN

CEL DZIENNY nieosiągnięty (dwukrotnie). beka


RE: Czas wziąć się w garść! - xplus - 19-04-2015 09:38

Huh super 3,50 kupa kasy oby jak przyjdzie do wypłaty nie znikło bo w paru programach tak miałem


RE: Czas wziąć się w garść! - Varnity - 19-04-2015 09:52

Jak już zabierasz się za premium SMS to polecam najwyższą stawkę, wiem z własnego doświadczenia. No chyba że masz taką nisze która wymaga mniejszej stawki.


RE: Czas wziąć się w garść! - xplus - 19-04-2015 09:56

a na czym to polega?


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 19-04-2015 10:16

(19-04-2015 09:52)Varnity napisał(a):  Jak już zabierasz się za premium SMS to polecam najwyższą stawkę, wiem z własnego doświadczenia. No chyba że masz taką nisze która wymaga mniejszej stawki.

Nie mam rewolucyjnej niszy, nie muszę się z tym kryć. Owego lead'a zdobyłem na programie Szpieg SMS, traffic bardziej pod kobiety 13-17 lat. Warto więc próbować na najwyższych?


RE: Czas wziąć się w garść! - Varnity - 19-04-2015 11:19

Warto, bez sensu lecieć na najniższej stawce na premium SMS, zdziwisz się jak będą wpadać leady.


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 19-04-2015 12:45

Może dziś coś podziałam. Dziękuję za każdą sugestię. Shy