Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore.pl - niepoważna firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore.pl - niepoważna firma (/Temat-Leadmore-pl-niepowazna-firma-111949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - MonikaLeadmore - 07-04-2015 20:28

84 zł to się zgadza..


Terrorak same numery z orange z powtarzających się IP
http://img.uploaduj.com/di-V6HI.jpg
zadzwoń sobie na jakikolwiek, każda karta już wyciągnięta z telefonu.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Terrorak - 07-04-2015 20:34

Kłamiecie, mam stale ip i nie kupowalem zadnych starterow. Ten screen o niczym nie świadczy, ja tez moge wpisac cyferki.

Po prostu brak mi slow jak mozecie tak kombinowac, jako profesjonalny serwis.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - prololex - 07-04-2015 20:46

Terrorak ogarnij się dzieciaku, twój nick świadczy o tym, że masz max 15 lat ...
tylko czas tracisz swój i administracji.

Najlepiej było na dawnym leadmore (freebiz), kiedy nie rejestrował się byle kto i był spokój.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Maciejoss20 - 07-04-2015 20:49

Juz sie przygotowali z tymi statami jak ja szum zrobilem bo mi ich nie wyslali aby bardziej wiarygodnie wygladalo. To zdjecie nic nie oznacza takie cos ja moge tez komus wystawic.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - tremen - 07-04-2015 20:57

ja zalogowałem się z niemieckiego IP ale przez przypadek ( bo zapomniałem zmienić) i po 3 min miałem maila "co to ma znaczyć" w skrócie, więc troche tego nie rozumie jak pisze o coś to czekam od 1-2 dni a tu od razu wiadomość


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Terrorak - 07-04-2015 20:57

Mozliwe, ze mam wiecej lat od Ciebie chlopczyku. Tutaj dojrzałość okresla sie po tym kiedy kto zalozyl konto?
Tak, stracilem swoj czas, cale swieta przesiedzialem przed komputerem, zeby na koniec dowiedziec sie ze GENEROWALEM SOBIE AKTYWACJE! Dokladnie!
Dlatego mam wyslane do ludzi ponad 3000wiadomosci na gg, 4 konta na fb i wszystko po to BY ISC DO SKLEPU I KUPIC STARTERY. Przekret doskonaly, bo przeciez nie przeczytalem regulaminu w ktorym jasno jest:

18.Partnerowi nie wolno tworzyć sztucznego ruchu ani podejmować innych działań mających na
celu podwyższenie należnego mu czynszu z tytułu wynajmu albo podnajmu powierzchni
reklamowej. Sztuczny ruch polega na wielokrotnym dokonywaniu aktywacji reklamy umieszczonej
w Serwisie Partnera tylko w celu zwiększenia dochodów Partnera z tytułu współpracy w Programie.

No oczywiscie, robcie ze mnie dalej idiote. Idealnie wykombinowaliscie to sobie, ale tak jak napisalem, ja tego tak nie zostawie, na szczescie nie jestem sam Smile


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - aubemajang - 07-04-2015 20:58

To sa osoby fraudujace zakladaja tematy po to zeby cos ugrac i zmusic LM do wyplacenia kasy


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Maciejoss20 - 07-04-2015 21:11

(07-04-2015 20:57)tremen napisał(a):  ja zalogowałem się z niemieckiego IP ale przez przypadek ( bo zapomniałem zmienić) i po 3 min miałem maila "co to ma znaczyć" w skrócie, więc troche tego nie rozumie jak pisze o coś to czekam od 1-2 dni a tu od razu wiadomość

Tak potrafia odrazu dac wiadomosc ze cos sie kombinuje a w innych przypadkach czekaja do wyplaty Smile Ja tez nie fraudowalem i ze mnie zrobili glupiego kiedys i tak wszystko wyjdzie na jaw klamstwo zawsze wyjdzie.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Tidus - 07-04-2015 21:11

Przecież to normalne, że skoro nie opłaca im się współpraca z Tobą (sa SPORO na minusie, bo nie przynosisz ŻADNYCH zysków) to nie zamierzają z Tobą współpracować?


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Terrorak - 07-04-2015 21:13

@Tidus

Czyli mam zrozumiec, ze zakonczyli wspolprace bo sie nie oplacalo?