Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek (/Temat-Dziennik-pracy-SUBY-SMS-Sznurek-111427)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Guacamoled - 01-04-2015 19:45

Kupiłeś od tego gościa co sprzedawał reklamy?


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - prololex - 01-04-2015 20:24

Masz tylko Polskie fanpage?
Mam też kilkaset tys fanów, ale nie wiem jak wrzucać posty żeby ich nie odstraszyć. Może dasz jakieś rady na pw.


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 01-04-2015 20:45

(01-04-2015 19:45)Guacamoled napisał(a):  Kupiłeś od tego gościa co sprzedawał reklamy?
Nie wiem o czym mówisz... Tongue


(01-04-2015 20:24)prololex napisał(a):  Masz tylko Polskie fanpage?
Mam też kilkaset tys fanów, ale nie wiem jak wrzucać posty żeby ich nie odstraszyć. Może dasz jakieś rady na pw.

Nie nie tylko polskie, mam również parę naprawdę mocnych zagranicznych. To jest dobre, bo target jest dużo, dużo większy


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - prololex - 02-04-2015 07:09

To pewnie na hc jedziesz na szpiegu pod zagranice Big Grin Może pochwalisz się jakąś stroną zagraniczną, tak z ciekawości.


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 02-04-2015 09:07

(02-04-2015 07:09)prololex napisał(a):  To pewnie na hc jedziesz na szpiegu pod zagranice Big Grin Może pochwalisz się jakąś stroną zagraniczną, tak z ciekawości.
Niestety, nie mogę pochwalić się moimi stronkami Sad A jeśli chodzi o programy to nie tylko szpieg Big Grin

Dzień 2

Wczorajszy dzień udało mi się wyciągnąć ponad 666zł nawet z dość dużym plusikiem, więc jest git. Udało mi się zakończyć dzień w top5 na hotacash. Dziś obudziłem się i na koncie jest już ponad 100zł i top2 na hc, mam nadzieję, że nie spadnę, a wręcz przeciwnie... podbiję top1 Big Grin Jadę zaraz na kawę z koleżanką, wracam i BIERE się do roboty Big Grin

Jeśli chodzi o domeny to udało mi się już stworzyć ładne layouty i strony są już gotowe jedyne co zostało to zapełnić je treścią i użytkownikami Big Grin Dziś wieczorem zaczynam ostrą promocję. Do zobaczenia Wink

Wynik dnia:

780zł/666zł



RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - prololex - 02-04-2015 20:52

Ładnie Smile
Chyba też ogarne jakieś fp pod zagranice, bo Polska mi się znudziła Big Grin


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 02-04-2015 21:28

(02-04-2015 20:52)prololex napisał(a):  Ładnie Smile
Chyba też ogarne jakieś fp pod zagranice, bo Polska mi się znudziła Big Grin
Polecam Wink Tylko zwracaj uwagę czy wiesz... nie było na nim reklam, czy nie są wypalone. I pamiętaj, że im bardziej fani ufają fanpage, lubią go tym więcej zarobisz. W razie jakiś pytań śmiało pisz. Pozdrawiam!


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - awesomerolnik - 02-04-2015 23:09

Panie Sznurek zajmujesz się "mentorowaniem" ?Big Grin


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Radi98 - 02-04-2015 23:35

Ile czasu tworzyłeś te fp i tak pomnażałeś, że teraz masz ich tyle, że aż takie zarobki? Teraz pewnie trudniej już ogarnąć tyle ;< Więcej kasy leci z PL czy World?


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Lejston - 02-04-2015 23:59

Prowadzisz jakieś strony internetowe czy coś w ten deseń?