Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skracanie bez tajemnic - część 1 - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skracanie bez tajemnic - część 1 (/Temat-Skracanie-bez-tajemnic-czesc-1-111414)

Strony: 1 2 3


RE: Skracanie bez tajemnic - część 1 - mysc - 12-03-2016 19:17

(12-03-2016 15:06)pixel21 napisał(a):  Mam pytanie. Dlaczego po udostępnieniu linku jak dana osoba w niego kliknie, odczeka i kliknie skip ad to nie zalicza mi klików (nie dodaje pieniędzy). Ktoś wie czym to może być spowodowane ?

Oba serwisy zaliczają jedno IP do 5x na 24h Smile Jeśli chodzi o adfly - statystyki aktualizują się co 30 minut.

Nigdy, w żadnym teście, nie wyszło mi żeby shorte cieło kliki Smile


RE: Skracanie bez tajemnic - część 1 - mysc - 18-06-2016 17:13

Panie i Panowie, przymierzam się do przeprowadzenia wywiadu z administratorem shorte. Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć, bardzo proszę o wysłanie mi na PW propozycji pytań Smile Przypominam, że shorte.st to polski serwis.

Pozdrawiam
mysc


RE: Skracanie bez tajemnic - część 1 - plem - 22-06-2016 14:39

O to może być ciekawy wywiad, kiedy planujesz publikacje ?
Zapewne będzie ona na Twoim blogu ?


RE: Skracanie bez tajemnic - część 1 - mysc - 22-06-2016 15:37

Na forum również Smile Nie ma konkretnego terminu, polecam sledzić blog Smile

W razie gdybyś miał jakieś propozycje pytań, zachęcam do wysłania mi ich na PW Smile


RE: Skracanie bez tajemnic - część 1 - NoVAC - 22-06-2016 19:55

+za prostote