Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc (/Temat-Poradnik-Potencjal-w-YT-zarob-mega-kase-Suby-PPA-PPI-etc-111084)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - adios123 - 30-03-2015 15:01

dosyc komentowania mnie, zrobilem to zrobilem, po co drazyc?


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - elbowndg - 04-04-2015 08:14

Kod:
Podczas aktualizowania Twojego komentarza wystąpił problem. Spróbuj jeszcze raz.

Czy to oznacza bana na pisanie komentarzy i należałoby założyć nowe konto?


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - osinex - 04-04-2015 09:40

A jak zaczne spamować normalnie linkami z bit.ly to stanie się cos? Blokowane sa te linki czy o co chodzi ze caly myk z tym G+ ?

PS: Nie wiem czy tyle osób jest w strefie na naszym forum, czy chodzi o to że pojedyncze osoby robią tyle spamu ale wysypało się teraz tych linków z G+ .. ;/


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - fenri95 - 26-04-2015 14:47

Hmm udało mi się złapać 2 Leady na 30 wejsc. Teraz jak napisze jakikolwiek post po prostu go nie widać. Za szybko spamowałem czy jaka może być tego przyczyna?


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - kuba48 - 26-04-2015 17:47

Według mnie to jedno wielkie gó***!


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - BabyBuns - 26-04-2015 23:51





Pospamowane Smile


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - TheKkok2 - 27-04-2015 02:55

(26-04-2015 23:51)BabyBuns napisał(a):  



Pospamowane Smile

I dobrze. Na początku nie miałem nic do tego, ale już mnie wnerwia to, że nie moge sobie poczytać komentarzy pod filmikami bo wszędzie spam Undecided


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - fenri95 - 29-04-2015 10:24

Jest jeszcze wielu youtuberów dzięki który można się dorobićSmile Tylko dlaczego jak napisze hmm z 10 komentarzy to później nie widać moich komentarzy. Znaczy dodam komentarz widać go tylko jak jestem zalogowany. Jak się wyloguje i odświeżę stronę to go juz niestety nie ma;/


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - Manderigon - 04-05-2015 14:59

Idzie jeszcze spamować tym sposobem, czy konwersja mocno spadła?


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - Dan!el - 05-05-2015 17:31

(04-05-2015 14:59)Manderigon napisał(a):  Idzie jeszcze spamować tym sposobem, czy konwersja mocno spadła?

Spróbuj to się przekonasz. Ktoś napisze, że spadła, a ktoś, że ma bardzo dobrą. Póki sam nie spróbujesz to się na sto procent nie dowiesz. Lol