Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). (/Temat-Zarabiaj-kilkadziesiat-zlotych-na-tydzien-regularne-wyplaty-111064)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - kariolmax - 28-03-2015 09:45

Zgłosiłem się na gg Smile


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Pitek236 - 28-03-2015 09:59

Są jeszcze miejsca?


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 28-03-2015 14:15

Jasne, napisz na kontakt.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Orgin2015 - 28-03-2015 15:39

jestem chętny proszę o szczegóły [email protected]


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 28-03-2015 16:12

Podałem swojego maila w temacie, nie możesz napisać?


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Victoremque - 28-03-2015 20:44

Jeśli można wiedzieć to zadania wysyłacie na emaila, czy są na jakiejś stronie? Jaki jest czas na ich wykonanie? Jak liczycie wypłatę? Oferty się kończą, czy przy zmiennym IP nigdy się nie skończą?


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - maviozo901 - 28-03-2015 23:08

napisałem na gg


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - szygorski - 29-03-2015 00:44

(28-03-2015 20:44)Victoremque napisał(a):  Jeśli można wiedzieć to zadania wysyłacie na emaila, czy są na jakiejś stronie? Jaki jest czas na ich wykonanie? Jak liczycie wypłatę? Oferty się kończą, czy przy zmiennym IP nigdy się nie skończą?

Uczestniczę w programie, i generalnie działa to tak że musisz poklikać w reklamy ileś razy i założyć ileś kont w danym serwisie, oczywiście po każdym razie zmieniasz ip i usuwasz ciastka. Zadania są raz na dzień i w całym dniu kiedy chcesz możesz je wykonać. Zarobek pewnie w zależności od poprawności wykonywanych zadań Wink Oferty raczej się nie kończą.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - hubaiitv - 29-03-2015 16:43

Wysłałem e-mail i napisałem na gg.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - ChrupekPL - 31-03-2015 08:52

Zgłośiłem się na GG

Mam pytanie zadania są raz na dzien czy kolejne się dostaje jak się jedno wykona ?

Jeżeli jedno na dzień to tylko 7 zadań tygodniowo ?