Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) (/Temat-AlexiumCoin-Nowa-kryptowaluta-z-bonusem-NOWE-INFO-109259)

Strony: 1 2 3


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - Watoga - 20-03-2015 15:53

@[evenixx] i jak btc dotarły?


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - evenixx - 20-03-2015 16:35

(20-03-2015 15:53)Watoga napisał(a):  @[evenixx] i jak btc dotarły?

nie Sad ale poczekam jeszcze troche Smile


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - Watoga - 20-03-2015 16:38

w ticket trzeba bylo wrzucic adres btc i jaka ilosc aum chcesz wymienic.

A pobrali AUM?


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - evenixx - 20-03-2015 16:51

(20-03-2015 16:38)Watoga napisał(a):  w ticket trzeba bylo wrzucic adres btc i jaka ilosc aum chcesz wymienic.

A pobrali AUM?
wiem wiem wpisalem wszystko adres btc i ilosc aum nie aum jeszcze nie pobrali caly czas je mam Undecided zobaczymy moze jeszcze wyplaca Big Grin


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - banipunz - 25-03-2015 20:07

Jak tam z projektem i wymianą? Big Grin


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - evenixx - 25-03-2015 20:09

Do dzis mi nie wymienili Tongue


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - Watoga - 26-03-2015 06:53

Na moj ticket takze nie odpisali jeszcze w sprawie bonusow.
Jednak cos robia bo naliczylo mi wczoraj za refa jeszcze 10AUM.
Wiec ktos tam cos robi podobno pod koniec marca ma byc portfel nie zaaszkodzi poczekac.


RE: AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - Watoga - 31-03-2015 14:57

Ciagle czekamy na oficjalny start jednak podobno na kilku gieldach kryptowalut mozna juz ujrzec walute AUM.

Jestesmy juz chyba coraz blizej startu liczmy na to ze czekanie sie oplaci. W koncu nas to nic nie kosztuje.


AlexiumCoin - Nowa kryptowaluta z bonusem! ( NOWE INFO ! ) - Hybrid1990 - 30-11-2018 23:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.