Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić około 30zł dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić około 30zł dziennie. (/Temat-Jak-zarobic-okolo-30zl-dziennie-109081)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zarobić około 30zł dziennie. - Voldir - 22-02-2015 23:55

Pisze się z wielkiej bo zakładam że ktoś ma na tyle oleju w głowie i zwraca się w formie grzecznościowej do kogoś na forum, zwłaszcza że nie wiadomo ile może mieć lat osoba po drugiej stronie monitora. Jeśli dla Ciebie to nie jest reguła to niestety bardzo mi przykro że Cię nikt nie nauczył szacunku do drugiego człowieka. Mam swoją ekipę i wiele osób w realu mnie szanuje za to co robie a Tobie wielki Chu* do tego.

Utrzymuję kontakt na tym forum raczej z osobami na poziomie, którzy znają formy grzecznościowe i nie mam żadnego problemu z komunikacją z tymi osobami. Każdy pisze do mnie z małej litery.... Buahaha to pojechałeś po całości. Widzę że prześledziłeś każdy mój post i wątek że wyciągasz takie wnioski facepalm beka


RE: Jak zarobić około 30zł dziennie. - wisniowy13 - 23-02-2015 01:13

Człowieku o co się tak spinasz od razu? Właśnie widać jaki wielki poziom kultury w tobie drzemie sądząc po Twojej wypowiedzi.
Nie chodziło mi o to ze mamy się zwracać do kogoś pisząc MAŁĄ literą, a nie WIELKĄ.
Tylko o to że niepoprawną formą jest napisanie "z wielkiej" albo "z małej".
Jakbyś pomyślał choć chwilę nad tym co napisałem, to może byś sam do tego wniosku doszedł. Smile

Nie miałem na celu Cię obrazić absolutnie i nie spinaj się tak Tongue
Pozdrawiam i wysokich zarobków życzę.

PS. http://portalwiedzy.onet.pl/140684,,,,litera_z_wielkiej_malej_litery_wielka_mala_litera_od_wielkiej_malej_li​tery,haslo.html


RE: Jak zarobić około 30zł dziennie. - Voldir - 23-02-2015 10:43

@[wisniowy13]

Nie pisałem do Ciebie. Jak byś przeczytał cały mój post a nie tylko wybiórczo, to pewnie byś sam na to wpadł. facepalm


Jak zarobić około 30zł dziennie. - surfer0700 - 23-02-2015 12:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.