Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! (/Temat-Jak-odniesc-sukces-na-Opcjach-Binarnych-i-zyskiwac-nawet-500-dziennie-108439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - boczoo123 - 14-02-2015 11:03

Jeszcze pół miesiąca i będzie odpowiedni wiek Smile napewno spróbuje , może chociaż w tym uda mi się coś zarobić , przejrzałem szybko poradnik i nawet mi (bez żadnej wiedzy) pomoże !
Dobra robota


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - musiek01 - 14-02-2015 11:36

(14-02-2015 10:03)MLN napisał(a):  
(13-02-2015 21:27)Ripos napisał(a):  Smuci mnie tylko fakt, że żeby spróbować trzeba coś wpłacić znacie jakieś niezacinające, darmowe dema ?
(13-02-2015 22:03)Darven napisał(a):  podbijam pytanie kolegi wyżej. Też mam z tym problem.

@[Ripos] oraz @[Darven] przecież macie darmowe dema na spotoption albo optiontrade: http://www.binary24.pl/pl/top/demo Smile

Wszystko się zgadza, tylko w tych demach są inne wartości niż w metatrader. Co z tego, że w strategii pojawi się sygnał, jak w demku powiedzmy spotoption jest całkiem inna sytuacja? Co w takim przypadku robić, bo w poradniku nic o takim zjawisku nie jest napisane?
PS. Jest to pytanie oczywiście początkującego Smile.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 14-02-2015 11:48

No niestety to jest duży minus, że wykresy w MT4 nie są do końca odzwierciedleniem tego co na platformie u brokera. MT4 jest stricte programem do rynków Forex, w dodatku każde MT4 czy też platforma bierze informacje o wykresach z różnych miejsc, więc ciężko jest to dopasować, dlatego też inwestowanie na opcjach 60s - 5 minutowy raczej nie powinno być brane pod uwagę przy używaniu strategii opartej na MT4.

Jest jednak nadzieja, że w najbliższym czasie brokerzy będą wprowadzać mt4 na których można bezpośrednio z nich stawiać opcje. W sumie to taki broker już jest, ale mało znany w Europie.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - osinex - 14-02-2015 13:06

Na opcjach da się zarabiać tylko trzeba wiedzieć jak to robić.Jeśli jednak zamiast nabywać wiedzę, zacznimy „podniecać się” pieniędzmi których jeszcze nie zarobiliśmy, to niestety daleko niezajedziemy.


Dopiero zaczynam czytać ale już widze, że to jest coś czego szukałem.
Smile

PS:
Nigdy nie inwestuj pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. - Pisane z własnego doświadczenia? Wink


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Scoobyx - 14-02-2015 16:50

(14-02-2015 13:06)osinex napisał(a):  Nigdy nie inwestuj pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. - Pisane z własnego doświadczenia? Wink

Zapewne nie z doświadczenia, ale logiczne, że człowiek inaczej myśli po alkoholu. Nie odczuwa takich samych emocji, szybciej się irytuje, dzięki czemu szybciej będzie chciał odrobić stratę, co może go drogo kosztować.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Assasinoo - 14-02-2015 18:37

Ciekawy poradnik Smile


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Ripos - 14-02-2015 23:38

(14-02-2015 10:03)MLN napisał(a):  
(13-02-2015 21:27)Ripos napisał(a):  Smuci mnie tylko fakt, że żeby spróbować trzeba coś wpłacić znacie jakieś niezacinające, darmowe dema ?
(13-02-2015 22:03)Darven napisał(a):  podbijam pytanie kolegi wyżej. Też mam z tym problem.

@[Ripos] oraz @[Darven] przecież macie darmowe dema na spotoption albo optiontrade: http://www.binary24.pl/pl/top/demo Smile


Co to optiontrade niestety nie mogę założyć konta urodziłem się w 97, a strona obsługuje do 96 ^^


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - dzumper - 15-02-2015 00:58

Czyli nie opłaca się startować z kapitałem 200zł? Bo chciałbym zacząć zarabiać na opcjach ale nie mam więcej niż właśnie taki kapitał.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Ripos - 15-02-2015 01:48

Z tego co mi wiadomo (początkujący) najmniejszy depozyt w złotych polskich to 350, lecz mogę się mylić. Z kwotą 200złotych nie poszalejesz


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - B_Y_K_U - 15-02-2015 02:40

8-setny repucik poleciałSmile
Bardzo chętnie zapoznam się z tą wiedzą i wielkie dzięki za poświęcony czas i chęciBig Grin