Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku (/Temat-Guardalo-org-Zarabiaj-na-wyswietleniach-filmiku-107555)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - OFFICIAL - 31-01-2015 21:18

Kto mi może wytłumaczyć dokładnie jakie kroki zrobić, żeby zacząć reklame ;P?
Bo nie ogarniam tego hah


Odp: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - Damkofr - 01-02-2015 00:27

zalicza wam dobrze wejścia?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - viper2013 - 01-02-2015 10:42

Jak dodać filmik z yt,wchodzimy szukamy interesującego nas filmiku na yt kopiujemy jego adres przechodzimy na guardalo.org wchodzimy w zakładke Carica Video wklejamy nasz adres filmiku z yt zjeżdżamy na dół klikamy avanti wypełniamy opis filmiku musi być po włosku, akceptujemy regulamin,kategorie,klikamy Salva e continua i czekamy na akceptacje filmiku


Odp: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - Damkofr - 01-02-2015 10:55

Mi filmik zaakceptowali ale coś lipa z naliczaniem kasy. Zalicza ci nornlanie pieniądze?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - viper2013 - 01-02-2015 11:03

Mi zalicza normalnie a tobie nic?


RE: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - OFFICIAL - 01-02-2015 11:18

Viper napisz jak eszystko ustawic itp


RE: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - viper2013 - 01-02-2015 11:25

chyba musicie wypełnić dane do wypłaty trzeba wejść w profil potem w zakładke Pagamenti i wypełnić dane ja tak zrobiłem jak odrazu się zarejestrowałem i może dlatego niezlicza wam kasy


RE: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - OFFICIAL - 01-02-2015 11:27

Ale mi chodzi o to ze nie wien jak ustaeic filmik co i jak ittp zeby zaczac zarabiac


RE: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - viper2013 - 01-02-2015 11:54

(01-02-2015 11:27)OFFICIAL napisał(a):  Ale mi chodzi o to ze nie wien jak ustaeic filmik co i jak ittp zeby zaczac zarabiac

wybierasz filmik z katogorii wchodzisz w niego i pod tym filmikiem masz link który udostępniasz np na FB to samo jest jak dodasz swój filmik z yt


Odp: Guardalo.org Zarabiaj na wyświetleniach filmiku - Damkofr - 01-02-2015 12:35

viper ile masz już wyswietlen? Bo na początku 2 wyswietlenia mi zaliczylo w parę sekund potem ani jednego aż do dziś. A filmik dałem na aktywnym fp i jego tematyce i napisalem że trzeba czerwony przycisk wcisnąć więc to niemożliwe jest.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2