Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Symulator restocka z nagroami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Symulator restocka z nagroami (/Temat-Symulator-restocka-z-nagroami-10570)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 25-07-2010 18:02

Chciałbym jeszcze dodać że na razie są niskie stawki wygranych ponieważ nie stać nas na większe, ale z biegiem czasu jeżeli wszystko pójdzie według planu to będziemy dawali co raz cenniejsze nagrody Wink

ps. prosimy o klikanie w reklamy które się znajdują na w naszym serwisie, pozwoli to na dodawanie większych paypali oraz cenniejszych nagród rzeczowych.

ps.2 jeszcze 3,5h do restocku Wink przygotujcie się Big Grin


RE: Symulator restocka z nagroami - Dominator - 25-07-2010 20:12

Roots - ale zawsze coś jest - fajne to Big Grin


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 25-07-2010 20:33

Jak na razie to głównie chodzi o zabawę, ale z czasem może coś z tego wyjdzie Wink


RE: Symulator restocka z nagroami - Yanke$ - 25-07-2010 20:52

No dokładnie chodzi o fan, a nie tak jak niektórzy na tym forum mówią 'tak grajcie grajcie i wygrajcie 0.05gr na pp' Big Grin ja nie idę tam wygrać tylko przetestować i poćwiczyć.. ale tak poza tym to nie jest dobry symulator restocku bo podobno ma działać js i autofill ? Możesz coś powiedzieć więcej ? Js i autologowanie dozwolone ? Smile


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 25-07-2010 21:14

U nas raczej nie ma zakazu bo i tak nie wykryjemy tego, ale może w przyszłości postaramy się pobawić się jak Lockerz z jakimiś blokadami ;p


RE: Symulator restocka z nagroami - Lubelak - 25-07-2010 21:38

[Obrazek: beztytuukm.jpg]

Małe ceny obniżyłeś nagrody w trakcie
te 5gr zostaw sobie na promocję Wink


RE: Symulator restocka z nagroami - waski88 - 25-07-2010 21:38

heh udalo mi sie zamowic tapetke (ciekawe czy dostane ja xd)
ps. jak zdobywac punkty


RE: Symulator restocka z nagroami - Yanke$ - 25-07-2010 21:41

Restock się odbył, wygrałem 50 gr, ale jestem oburzony faktem, że w trakcie restocku zmieniłeś cenę 50 gr na PayPal z 139 na 100 ! Czemu tak robisz ? To nie fair :/
Screen z potwierdzenia:
[Obrazek: nagrodai.png]

OD RAZU MOJA PROŚBA - mejl, na który jestem zarejestrowany to nie jest mejl do paypala ! Nagrodę proszę przesłać pod [email protected]


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 25-07-2010 21:49

Proszę mi wybaczyć tą zmianę ceny, ale to było zupełnie przez pomyłkę. I tak nikt z tej okazji nie skorzystał więc nie musicie się denerwować. Jeszcze raz przepraszam.


Podsumowanie Restocka
Pula nagród = 25
Ilość wykupionych nagród = 23
Anulacji = 0 (chyba że ktoś podał złego maila na pp)
Ilość osób na restocku = 39

Według mnie restock wypadł naprawdę dobrze i bez większych kłopotów. Strona chodziła płynnie i wydaje mi się że wszyscy jesteście zadowoleni z pierwszej oficjalnej dostawy nagród na Lokesz.
Zapraszam na kolejną, a teraz radzę zbierać PTSZ bo niebawem kolejny restock z nowymi zasadami Wink
Wkrótce dowiecie się co i jak na panelu w którym będzie dostępna zakładka z newsami.


Pozdrawiam i dziękuję za wspólną zabawę.



RE: Symulator restocka z nagroami - waski88 - 25-07-2010 21:52

jak zbierac te PTSZ