Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do 5 tysięcy ^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do 5 tysięcy ^^ (/Temat-Od-zera-do-5-tysiecy-104742)

Strony: 1 2 3 4


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 12-01-2015 21:07

Siemano, dawno mnie nie było. Szczerze to zapomniałem że miałem kupić moto ;D 18nastki, sylwester, własna 18, praca fizyczna ;(.
Ruszam na pełnej od przelania 9 dolarów z paypala, do PAIDVERTS. Zanim prześlę tam grubą kasę chcę to wszystko ogarnąć Wink
O to rezultaty, bardzo hazardowa zagrywka z mojej strony i awans o jedną grupę grając w orzeł i reszka Wink ogólnie to polecam hazard dla osób którzy wiedzą jak grać Wink mogę sprzedać "trick" za jakieś fake konta/fanpage, oczywiscie dzięki niemu nie nabijecie 10milionów w dzień, ale 20k tak Wink
[Obrazek: q44cgx87omfu_t.jpg]
o to potwierdzenie zarobków ;D


DZIEŃ 1 (PPV)

Zainwestowane: 10.90 $
Zarobione: 1.90 $

Cel na styczeń: 100zł

Założyłem kanał na YT, wrzuciłem filmiki, zapomniałem o nim na 2 tyg. dziś powłączałem zarabianie i zobaczymy co z tego wyjdzie Wink

@Edit
Wchodzę sobie na PPV a tu taka niespodzianka Wink[Obrazek: omvly6kks18h_t.jpg] nie mogłem uwierzyć własnym oczom Wink jak tak dalej pójdzie to zarobie więcej niż Owsiak na WOŚP Big Grin Mam też pytanko, opłaca się kupować upgrade pro przy takiej inwestycji ? Zainwestuje więcej za jakieś 2 tyg


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 13-01-2015 19:38

Dzień 2



Siema, nie wiem czy to u mnie, czy wszędzie ale strasznie słabo dziś z naliczeniami.

Zarobione: 0.80$

Bap : z 48k do 96k - opłaca się grać w hazard, przynajmniej w moim przypadku Wink wczoraj ponad 20k bap wygranych, dziś 32k ! Ustalam sobie jakąś granicę, ile chce dziś wygrać i jakoś mi się to udaję Wink

Zacząłem z 5 grupy już jestem w 7 bez reinwestycji Wink Podliczając na oko zarobiłem 20$ w hazardzie ;D czy punkty BAP można potem zamieniać na pieniądze ? Takie pytanko


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - RejzoR - 13-01-2015 21:58

Dobry dziennik, będę śledził, trzeba przyznać że cel masz szczytny. Aczkolwiek na Twoim miejscu za tą kasę poszukałbym już czegoś od 400ccm w górę, bo 250 - szczególnie w 4T może się szybko stać za słabe i w efekcie znudzić Big Grin


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 19-01-2015 19:05

Dzień 3


Wracam po przerwie, zainwestowałem 100 dolarów.
Obecnie znajduję się w grupie 360-720k(grupa 9), wykorzystałem limit 110 dolarów i kolejna inwestycja za tydzień Wink Planuję zainwestować kolejne 100$ jak tylko będę mógł Wink


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - banikzabota - 19-01-2015 19:27

Dobry dziennik , bede śledził Smile


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 20-01-2015 17:29

Dzień 4

Siemano Smile Dziś zarobiłem całego centa, nie wiem co jest ale nie dostałem reklam Sad chyba jakiś błąd, bo czytałem że inni też nie dostali, czekamy na reklamy Smile


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - osinex - 20-01-2015 19:59

Jak na moje, to PV bez dobrej inwestycji to strata czasu.
A skracanie jak sie przeliczy włożony czas do zarobków... też nie wygląda kolorowo Tongue


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 20-01-2015 21:55

Inwestycję będą, tylko nie wiem jak przelać tam pieniądze Big Grin. Przez paypal mogę tylko 110 dolarów tygodniowo przelewać i tyle właśnie wpłaciłem. Zainwestuję około 500-1000 dolarów, jeszcze nie wiem ile dokładnie, bo mam parę wątpliwości.


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 21-01-2015 15:10

Dzień 5

Witam Big Grin. Dziś w końcu dostałem reklamy. Z programu Super User za 2,99 dostałem 4,37 (1,38 profitu) w tym 2 reklamy po 1,31, więc szybko poszło. Bardzo polecam to ulepszenie gdyż naprawdę każdy dolar w tej branży się liczy Smile. Postanowiłem zreinwostać zarobionę pieniądze i dokupiłem 5 reklam. Planuję inwestycję większej gotówki tak więc polecacie jakiś program dzięki któremu będzie można dorobić na wyświetlaniu reklam ? Jak narazie dałem shorte.st ale tam trzeba klikać Skip i mało ludzi to robi.

Zarobione: 18,51$ (reinwestycja 18 dolarów)
Wchodzę sobie na PV a tam reklama Big Grin i to nie byle jaka, jak narazie największa w mojej inwestycji Wink [Obrazek: jssmjgs9qg3c.png]

@down o kurczę nie wiedziałem, dzięki za info, w takim razie nie będę tego narazie kupował. Smile Jeśli macie jeszcze jakieś porady dla nowicjusza to bardzo proszę o pouczenie Smile


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - kociamber - 21-01-2015 17:13

źle ty to liczysz te super user upgrade. za reklamy które dostajesz z tego ulepszenia jeszcze płacisz punktami bap jak za normalne reklamy. i żeby się zwróciło za te ulepszenie trzeba wyciągnąć z niego ponad 9$ żeby być na +. Z tego co piszesz to jesteś na - aktualnie z tego ulepszenia. pozdro!