Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osoby podejrzane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Osoby podejrzane (/Temat-Osoby-podejrzane-104553)

Strony: 1 2 3 4


RE: Osoby podejrzane - bartex89 - 25-12-2014 18:40

ok. Sorry za spam.

Uzytkownik : kupiekontafb

W dniu 22 grudnia zglaszalem ze screenem tego goscia, że spamuje na PW tekstem( Hej mam psf 300 za 250 -
Zainteresowany moze? ). Zero reakcji, ale 2 dni wczesniej Daniel usunal jego multikonto. Ten sam tekst tego wczesnioejszego goscia i ta sama metoda domniemanego oszustwa.


RE: Osoby podejrzane - osinex - 25-12-2014 19:44

Nie rozumiem całej idei.. Wydaje mi się, że ktoś chcesie bawic w detektywa hah.. Przy każdym poście mamy ikonkę zgłoś. Czy nie działa to też w ten sposób, że podejrzany post zgłaszam (od razu jest przykład ze to nie gołe słowa.) a mod się tym zajmuje i sprawdza sytuację?


RE: Osoby podejrzane - marcel_kk - 25-12-2014 19:50

@up, jak Cię ktoś przewiezie na parę dyszek to zmienisz podejście do tematu.
@[Admin]
@[daniel42na]
@[Modelator]
Powracając do tematu, użytkownik @Modelator używa PP: [email protected]
Co do tego konta PayPal i jego właściciela jest kilka tematów z datą
dużo wcześniej niż powstało jego konto na tym forum:
http://zarabiam.com/Temat-Pan-Heniek-oszust-81888?highlight=ama_rena%40o2.pl
http://zarabiam.com/Temat-Kupie-konta-facebook-77223?highlight=ama_rena%40o2.pl


RE: Osoby podejrzane - Admin - 25-12-2014 20:05

(25-12-2014 19:44)osinex napisał(a):  Nie rozumiem całej idei.. Wydaje mi się, że ktoś chcesie bawic w detektywa hah.. Przy każdym poście mamy ikonkę zgłoś. Czy nie działa to też w ten sposób, że podejrzany post zgłaszam (od razu jest przykład ze to nie gołe słowa.) a mod się tym zajmuje i sprawdza sytuację?

cóż, twoja idea jest jak najbardziej słuszna, ten temat wiele nie zmieni.


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 20:07

@[Admin] dlaczego tak uważasz? Jeden pozytyw już jest, przedstawiłem usera i okazało się prawdą. Czy nie zależy Ci i innym (na szczęście mniejszości) na tym aby na forum było mniej takich gagatków? Człowiek stara się coś robić, aby pomóc, rozwijać a spotyka się z takim czymś...

Może najlepiej nic nie robić Smile?


RE: Osoby podejrzane - Admin - 25-12-2014 20:12

(25-12-2014 20:07)rozekrr napisał(a):  @[Admin] dlaczego tak uważasz? Jeden pozytyw już jest, przedstawiłem usera i okazało się prawdą. Czy nie zależy Ci i innym (na szczęście mniejszości) na tym aby na forum było mniej takich gagatków? Człowiek stara się coś robić, aby pomóc, rozwijać a spotyka się z takim czymś...

Może najlepiej nic nie robić Smile?
w ciągu roku nie znajdziesz tylu podejrzanych ile daniel w ciągu jednego dnia - koniec wywodu Lol trafiłeś na oczywiste multi, bo nie trzeba mieć 6 zmysłu aby wiedzieć że osoba usilnie próbująca wbić te 50 postów spamem, najprawdopodobniej ma nieczyste intencje.
Wybacz ale prywatnie nie zauważyłem abyś starał się bardziej niż inni, szczególnie że twoich raportów podejrzanych multi nigdy nie widuje, na pochwałę zasługuje tu marcel_kk który od lat czuwa. Jeśli ktoś kogoś podejrzewa to od tego jest dział "Ocena handlarza", oczywiście nie bronie Ci pisać w tym temacie, proszę bardzo, po prostu nie wierze że kogokolwiek ten temat uchroni, bo przeciętny użytkownik i tak przed transakcją i tak nie będzie go sprawdzał.


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 20:19

Logiczne że ich tylu nie znajdę bo robię to po domysłach, przeglądzie forum.
Daniel ma widok w logi etc.

Po drugie, nigdzie wyżej nie napisałem że kiedyś się bardziej starałem, ale co lubię i mogę to robię... Jeżeli tego nie widzisz, to już nie mój problem a Twój Smile
Po trzecie, temat nie ma na celu ostrzegania userów przed transakcją z userem X, tylko pomoc ekipie w eliminowaniu takich "gości".

Ostatnia sprawa, bądź trochę bardziej ludzki, bo czasami (zapewne nie tylko ja) mam wrażenie że z rangą admina to co napiszesz musi być zrobione. Nie zawsze musisz mieć rację, każdy jest tylko człowiekiem.

Jeżeli uważasz że temat jest bez przyszłości, to go usuń, jednak ludzie zauważyli w nim plusy, a przeciwnicy znajdą się zawsze w każdym temacie.

Pozdrawiam i tyle od mojej osoby, aby już nie ciągnąć dalej zbędnej polemiki.


RE: Osoby podejrzane - Admin - 25-12-2014 20:27

Już się nie unoś, po prostu przedstawiłem moją opinie, w mojej ocenie pomysł jest po prostu totalnie bezużyteczny.
Sam temat przecież w niczym nie przeszkadza może żyć swoim życiem, jednak informacje o podejrzeniach o multikonta od lat każdy kieruje w prywatnych wiadomościach do ekipy forum (ewentualnie przycisk "zgłoś") i jest to najskuteczniejsza forma - nie trzeba dużo myśleć aby do tego dojść. Nie wywołuje to kłótni, bezpodstawnych zarzutów i można to robić w pełni anonimowo, oszust nawet nie dowie się kto lub dlaczego został zablokowany.
Skoro nie miał to być temat dla użytkowników tylko dla ekipy to tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu o jego bezużyteczności.


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 20:30

Trochę czytasz nie wszystko ze zrozumieniem - pomoc ekipie w eliminowaniu takich "gości" także...
Możesz mieć oczywiście swoje zdanie jak każdy w tym kraju, nie unoszę się wcale Smile

Zamiast prowadzić dialogi, proponuję sprawdzić userów zgłoszonych już w tym temacie.

Sprawa wyjaśniona, miłego wieczoru.


RE: Osoby podejrzane - Admin - 25-12-2014 20:40

Nie wiem co tu chcesz wyjaśniać. Jedyną osoba która nie czyta tutaj ze zrozumieniem jesteś Ty, przeczytaj jeszcze raz moją powyższą odpowiedz.
Najskuteczniejsza forma "pomocy ekipie w eliminowaniu takich "gości"" to zgłoszenia poprzez prywatną wiadomość.