Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL (/Temat-Jak-zarobic-na-programie-partnerskim-CENEO-PL-104540)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - VoreCC - 26-12-2014 18:33

Skoro naprawdę zarabiasz do 200 zł dziennie to radzisz sobie lepiej niż 90% tego forum Wink Tak trzymać. "Hejty" będą zawsze.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - hertia - 26-12-2014 19:34

Napisałbym że radzi sobie lepiej niż nawet 95% Smile prosty sposób tak oczywisty że aż g... tutaj wielu szuka niszy/poradnika jak oszukać ludzi i zarabiać szybko oraz krótko niż pracować uczciwej zarabiać stały ale na początku niski dochód.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Fenomen123 - 26-12-2014 19:39

nigdy nie przepadałem za sub sms czy oszukiwaniem ludzi dla swojego zysku, jeśli masz zarabiać rób to legalnie, reklamy allegro(jak ja) czy inne sposoby których mamy tysiące a każdy jest tak samo dochodowy w zależności od zaangażowania
@Topic
bardzo ciekawa propozycja zarobku na pewno kiedyś skorzystam Wink


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - kacye - 26-12-2014 20:29

200*25=5 tyś złotych, 5 dni wolnych w miesiącu policzyłem.
Super wynik Wink!
Zainspirowalo mnie to do myślenia, spóbuję!


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Voldir - 26-12-2014 21:33

To że komuś się powiodło to nie znaczy że i Ty kacye będziesz tyle zarabiał bo to również nie jest stabilne źródło dochodu tak jak suby. Mniej kalkulacji a więcej działania Smile


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Noozer - 27-12-2014 10:56

Ktoś działa oprócz autorki ? Jak efekty Wink ?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - kacye - 27-12-2014 14:56

@Voldir
Słyszałem że to forum jest po to żeby motywować do zarabiania, a nie odwrotnie.
Jej się udalo to i mi się uda <- podobno takie myślenie najbardziej buduje (amerykańscy naukowcy czyt. małpy z googla).
Pozdrawiam, dużo $ życzę!


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - dart - 28-12-2014 14:44

Pytanie z innej beczki, czy działa Wam rotator?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - spiewaczek - 28-12-2014 14:57

Chcialem zauwazyc ze ceneo nie placi za unikalny clik tylko za każdy przeklik. Czyli ze ktos musi kliknąć w nasz link ktory przeniesi go na ceneo i z ceneo musi przejść do jakiegos sklepu. Wtedy nam nalicza pieniążki. Smile ciekawe jest to ze zapamietuke ciastecza i gdy ktos w ciagu 90dni znowu wejdzie do jakiegos sklepu przez ceneo to tez nam te 20gr naliczy.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Voldir - 28-12-2014 14:58

kacye

Ty kalkulujesz po prostu że 25 dni popracujesz i zarobisz 5 k. Stałą dniówkę to chyba tylko na etacie dostaniesz a takie kalkulowanie że tyle będę zarabiał każdego dnia, jest po prostu śmieszne.
Druga sprawa to taka że liczysz dniówki po 200 zł a ja napisałem że to nie znaczy że Ty Tyle będziesz zarabiał. Tyle będziesz zarabiał a nie że wcale Ci się nie uda cokolwiek zarobić. Czytaj ze zrozumieniem
Mnie motywują moje zarobki a nie forum na którym masz dostęp na materiałów a mentalność na forum jest wiadomo jaka u 70% osób. Nie dam żeby mi nie zabrało...

Są osoby takie jak AnnaKa które faktycznie dużo pomagają i oferują wiele poradników/programów bez interesowanie, ZA DARMO.