Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 15-12-2014 19:43

Dzień drugi


Dzień drugi prac uważam za otwartyHuh. Xerq zaczął o wiele wcześniej bo ma dużo pracy ze swoim projektem, ja teraz biorę się za bloga. Właściwie uważamy, że blog nie jest nam do niczego potrzebny jednak musimy się jakoś zabezpieczyć przed kradzieżą filmików. Mam zamiar zrobić go na ideał, lecz nie wiem czy to się uda smutny . Gdy Xerq dokończy projekt mam zamiar porządnie wziąć się do roboty z filmikami (przynajmniej 3dziennie) . Jesteśmy BARDZO zadowoleni z wyników na dzień dzisiejszy -
[Obrazek: 10675640_807961175934915_2541548160687608636_n.jpg]
Konwersja nie spada a zyski rosną Heart. Nie mogę doczekać się ukończenia pracy nad projektem Xerqa i wielką zmianą która ma być dla Was niespodzianką (No musicie tu czasem zaglądać, chociażby po to, aby sprawdzić co to za niespodzianka Big Grin ) . Konwersja zapewne spadnie, ale zyski pójdą w górę Huh .
Zabieram się do pracy i pozdrawiam!

Cele na dziś:
-Zacząć pracę nad blogiem, ogarnąć kod szablonu oraz jego edytację.
-Zrobić małe logo/sygnę naszego bloga.

Xerq obiecał że doda swój wpis później.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Noozer - 15-12-2014 19:51

No i ważne, że do przodu Wink
Wiesz , że ja będę tutaj zaglądał ze względu na cel xerqa i twoje aktualne moto Huh


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 15-12-2014 20:03

Się rozumie Big Grin


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - xerq - 15-12-2014 21:34

Dzień Drugi
Popracowałem dzisiaj trochę nad launcherem i mam nadzieję ze uda mi się go dokończyć do środy, żeby 4funsecond miał co robić.
Jestem bardzo zadowolony z konwersji która nam się utrzymuje na dużym poziomie. Nasz rekord leadów to 7, jednak według mnie jest to bardzo mały zarobek i potrzebuje więcej(a przynajmniej ja), aby osiągnąć mój cel (4000zł do lipca).
Na razie mam około 300zł, więc zostało 3700.
Liczę ze w następnym miesiącu będziemy mieć 20+ leadów/dzień Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 15-12-2014 21:47

#Ten wyżej to marzyciel Big Grin


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Noozer - 15-12-2014 21:57

(15-12-2014 21:34)xerq napisał(a):  Dzień Drugi
Popracowałem dzisiaj trochę nad launcherem i mam nadzieję ze uda mi się go dokończyć do środy, żeby 4funsecond miał co robić.
Jestem bardzo zadowolony z konwersji która nam się utrzymuje na dużym poziomie. Nasz rekord leadów to 7, jednak według mnie jest to bardzo mały zarobek i potrzebuje więcej(a przynajmniej ja), aby osiągnąć mój cel (4000zł do lipca).
Na razie mam około 300zł, więc zostało 3700.
Liczę ze w następnym miesiącu będziemy mieć 20+ leadów/dzień Wink

Może małe wyzwanie , kto szybciej osiągnie kasę na moto Wink ?
Ja powracam do dziennika od czwartku/piątku Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - xerq - 15-12-2014 22:07

(15-12-2014 21:57)Noozer napisał(a):  
(15-12-2014 21:34)xerq napisał(a):  Dzień Drugi
Popracowałem dzisiaj trochę nad launcherem i mam nadzieję ze uda mi się go dokończyć do środy, żeby 4funsecond miał co robić.
Jestem bardzo zadowolony z konwersji która nam się utrzymuje na dużym poziomie. Nasz rekord leadów to 7, jednak według mnie jest to bardzo mały zarobek i potrzebuje więcej(a przynajmniej ja), aby osiągnąć mój cel (4000zł do lipca).
Na razie mam około 300zł, więc zostało 3700.
Liczę ze w następnym miesiącu będziemy mieć 20+ leadów/dzień Wink

Może małe wyzwanie , kto szybciej osiągnie kasę na moto Wink ?
Ja powracam do dziennika od czwartku/piątku Wink
Jasne Wink Będę Cię obserwował Smile
Ps. Na czym zarabiasz?


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 16-12-2014 20:11

Dzień trzeci

Dzień trzeci niestety zapowiada się nieciekawie. Wpadły na ten moment (20:02) tylko 3 leady.
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Mam nadzieję na jeszcze jednego, ewentualnie dwa. Xerq podobno już kończy hacka z czego jestem baardzo zadowolony Big Grin . Nie mam co robić, bo pisanie postów bez wiedzy o treści jak się wczoraj okazało nie ma żadnego sensusmutny. Na szczęście udało mi się ogarnąć kod bloga, bo do edytacji niektórych elementów przy moim szablonie wymagana jest jego znajomość. Postanowiłem teraz poszukać nisz, mam zamiar znaleźć ich około 10-50 tak aby było co nakręcaćHuh. Wiem że 10-50nisz to mało jak na około dwie godziny ale od razu będę zapisywał walutę, screeny itd. Wiec myślę że dobrze spędzę ten wieczór. Gdy Xerq skończy swój program czeka mnie dużo pracy przy nagrywaniu linków itp. ale w sumie się cieszę - będę miał co robić, mam nadzieję że się rozwinę Smile
Cel wczorajszy spełniony! Heart

Cele na dziś:
-Poszukać 10-50 nisz, razem z walutami i screenami z gry.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Mati0009 - 16-12-2014 20:32

Podoba mi się wasz sposób pracy i to, że wspólnie się motywujecie Big Grin Gdybyś sam pracował pewnie szybko dopadł by cie brak motywacji. Będę zaglądał, pozdro Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 16-12-2014 20:40

Motywacją byłyby pieniądze ale bez Xerqa bym ich tyle nie miał więc w sumie masz rację. Big Grin
Dzięki Smile