Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje Binarne w Praktyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje Binarne w Praktyce (/Temat-Opcje-Binarne-w-Praktyce-103271)

Strony: 1 2 3 4


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 10-12-2014 23:46

Chodzi o płynność rynku oraz same godziny funkcjonowania danych giełd. Zauwaz, że w południe masz dostępne opcje 10/15 minutowe, ale wieczorami masz już tylko 30min albo 1h, bo rynek jest wtedy pewniejszy - wykresy aż tak nie szaleją.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 11-12-2014 00:18

Teraz juz rozumiem Smile Dzięki wielkie . Od jutra kontynuuje trading . I może powoli znaczne działać na koncie real.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Xkr - 12-12-2014 14:27

Jestem ciekaw jak Ci to pojdzie Lukines


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 12-12-2014 20:26

Narazie się mecze z podsylaniem dokumentow aby mi przelali kwotę która wplacilem. I jednocześnie zapoznaje się na koncie demo jak to u OptionTrade się gra dlatego tez nie wstawiam wyników ponieważ nie ogarniam do końca platwormy jeszcze.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 14-12-2014 00:45

Proste do ogarnięcia "platformy" Wink


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 14-12-2014 14:42

@MLM nie czepiaj się;D siedze w szkole i pisze na szybko na telefonie aby nauczycielka nie zajumała mi nexusa ;d

Super info środki wpłacone 11 grudnia wkońcu pojawiły się na moim koncie i wszystkie dokumenty potwierdzone Wink

Tak więc od jutra zaczynamy grać na koncie demo i możliwe że 1 lub 2 sygnały na koncie real oj będzie się działo ;D


Odp: RE: Opcje Binarne w Praktyce - Xkr - 15-12-2014 13:57

(14-12-2014 14:42)Lukines napisał(a):  @MLM nie czepiaj się;D siedze w szkole i pisze na szybko na telefonie aby nauczycielka nie zajumała mi nexusa ;d

Super info środki wpłacone 11 grudnia wkońcu pojawiły się na moim koncie i wszystkie dokumenty potwierdzone Wink

Tak więc od jutra zaczynamy grać na koncie demo i możliwe że 1 lub 2 sygnały na koncie real oj będzie się działo ;D
Nexus 5 fajny telefon, niestety ta bateria :/


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 15-12-2014 15:36

@Xkr Aktualizacja do Lolipopa Andek 5.0 bardzo poprawiła działanie bateri Wink

Możliwe że w tym tygodniu będzie mało wpisów ponieważ w środę jest pogrzeb wujka który zmarł dziś w nocy. I nie mogę się skupić no niestety.

Jednak staram się czymś zająć i to są teraźniejsze wyniki już na koncie demo w optiontrade Wink

2 pozycja otwarte z głową ta środkowa niestety poszła na sprawdzenie guzika ("double up") czy coś takiego.


[Obrazek: test1.jpg]


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 16-12-2014 23:30

Kiedyś też się na to nadziałem Lol


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 05-01-2015 15:08

Przepraszam Panowie za przerwę dosc dlugą wynikło to z kilku przyczyn .

Dzisiaj postanowiłem zacząć na spokojnie nowy rok nowe inwestycje Smile

Konto Demo Option Trade :



[Obrazek: test2.jpg]


Kolejne 3 Inwestycje Smile


[Obrazek: test3.jpg]