Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch (/Temat-2captcha-zarabianie-za-przepisywanie-captch-103202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Acrith - 09-12-2014 23:49

No to ten, mój detektor bullshitu nagle zaczął świrować mój drogi.

[Obrazek: 785cf4a94b.png]

Gdzie mój bonus? ^,-


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Kaemten - 10-12-2014 07:17

(09-12-2014 22:26)Ripos napisał(a):  Narzekacie na niskie naliczanie, jednak to nie do końca działa tak jak autor pisał.

Dostajemy kody do przepisania w różnej cenie, dodatkowo gdy wyklika się np 400 (bez przerwy) zaczyna być doliczany bonus, ja osobiście doszedłem do 479(+0,00125) więc dostawałem 0,00027(max 0,00041) + 0,00125 więc dostawałem łącznie 0,00152 za jeden kod licząc ze ktoś poleci na bocie(nie testowałem czy ban poleci szybko) można twierdzić, że stawki będą większe za 1k klików niż 0,54$

Za błędnie wpisany kod nie można dostac bana, jedyna możliwość złapania go to przewijanie reklam(bardzo częste)
Niestety gdy na obrazku widnieją 4 znaki a trzeba przepisać min.6 nie ma opcji do przejścia niż ominięcia chyba, że nie ma limitu wtedy wystarczy wpisać byle co ;p

Licząć, że od 500 klików(z rzędu) jest bonus 0,00125 do każdego klika, a średnia stawka powiedzmy 0,00030 to wyjdzie nam za 1k klików około 0,30 + bonus więc wyjdzie jakieś 1$ za 1k klików 0,3+0,62(bonus)

Zostawiam refa dlaczego?
Wniosłem troche więcej niż autor tematu Smile
http://2captcha.com/?from=836780
Nie chce ci nic mówić ale ten twój bonus to chyba jest doliczenie za trudne captcha Smile .Czym większa reputacja tym częściej są trudne a co za tym idzie większe drobne Smile


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Ripos - 10-12-2014 13:23

@Acrith

Masz tam takie cos jak complicated captcha( dolicza za każdy nie tylko za trudny)

@Kaemten
Mi doliczna za każdy przepisany nie ważne jaki, im więcej przepisuje tym większy dostaje bonus(complicated captcha).

Przynajmniej mi tak leci nie wiem jak wam ;p Ostatnio strona troche sie wiesza i trzeba odświeżać przy 400-500 ;/
Mi dolicza do każdego przepisanego(moze ja mam same skomplikowane xD). Mój reput wynosi ok. 2k Smile
Jeszcze z 3-4h (przepisywania ręcznego) i dojde do minimum Paypalowego Wink


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Acrith - 10-12-2014 16:01

Masz ok 2k reputacji. Czyli przepisałeś ok. 2kk captcha (2 000 000). Screen, nie uwierzę.
(@edit: Chyba, że Ci chodziło o DWA PUNKTY reputacji (2k captcha). Nadal wtedy zbyt często taski nie wchodzą i niezależnie od ilości przepisanych kapczy w danej sesji będzie w miarę ta sama płaca. Uświadomiłeś nas wtedy błędnie, ale nie będę wypominać.)


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Ripos - 10-12-2014 16:38

@Up
Przekazałem swoją wiedzę w jaki sposób u mnie to działa.
Nie wiem od czego zależy naliczanie bonusu. Tak racja reputacja do 2.423 mój błąd.
Ja dostaje (przy 500+) za jeden kod ok. 0,00150 - 0,002. Kto chce to i tak się w to pobawi nie patrząc na naliczenia. Po zostawieniu bota na dzień i tak wpadnie kilka dolców Smile


Jak pisałem wyżej ja przedstawiłem sytuacje która jest u mnie każdy może mieć inne naliczenia. Chciałem tylko bardziej rozwinąć Twój opis serwisu Smile

Edit1:
Na przepisane 2 tysiące captcha kody które mi nie weszły to 0.01196 $ z czego na koncie mam już trochę ponad 1$


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - seba274 - 10-12-2014 16:44

Ripos poczytaj zasady działu "6. Nie zamieszczamy postów z reflinkiem w tematach, których nie założyliśmy samemu. "


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Krakersik - 12-12-2014 19:20

To jest chore. Spróbowałem i zarobiłem całe 0.003$. Już mam dosyć. To jest zajęcie dla niewolników w Chinach a nie dla Europejczyka. Żywe boty normalnie. Już surfbary są lepszą opcją zarobku beka


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Lamojednorożec - 12-12-2014 20:49

Nie, nadal nie są


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - tollak - 14-12-2014 01:13

Posiada ktoś bota do tej stronki do przepisywania ?


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - bykonrado - 14-12-2014 09:22

Żeby na tym zarobić to potrzeba:
-osoby, które będą nam przepisywać na kilku kompach ( jak niewolnicy )
-jak nam się nudzi to możemy przepisywać
-szybkiego i jak najmniej bezbłędnego przepisywania!!
-ale i tak za nic nie robienie to..