Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. (/Temat-sprzedam-landing-page-pod-KSW29-mega-konwersja-i-funkcje-101912)

Strony: 1 2 3


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 25-11-2014 19:46

Odświeżam Wink


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - ebonkyz - 01-12-2014 18:20

Ziomek, nie żeby coś ale 30 sekund w Google i link do twojej strony zdobyty. Powiem tak - wszystko ładnie wykonane Smile Wydaje mi się, że kupię w najbliższym czasie Smile


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 01-12-2014 18:32

@[ebonkyz]
Spoko, zapraszam na GG: 3643569
Lub email: kede22(małpa)gmail.com

Właśnie namierzyłem osobę, która próbuje handlować moim szablonem Wink Nie na długo nacieszy się kontem na ZC. Tak czy siak uważaj jakby ktoś podejrzany do Ciebie pisał. Kontaktuj się ze mną bezpośrednio.


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - djram - 01-12-2014 21:07

może to bzdura ale... walki ksw są teraz w klatce w twoim LP jest ring, niestety to może wpłynąć na konwersje Big Grin z jakiego powodu? Powiedzmy ze naszym targetem są też fanatyczni kibole interesujacy sie tym sportem Big Grin ring zamiast klatki na pewno rzuci się im w oczy Tongue


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 01-12-2014 23:25

Powiem Ci, że sam jestem raczej na bieżąco ze sportami walki. Wiem, że od którejś gali nie walczą już na ringu. Każdy może wstawić swój player. Dla zainteresowanych mam jeszcze drugi obrazek playera na którym jest klatka Wink Tak więc nie ma problemu.


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - ebonkyz - 03-12-2014 18:59

A jak to jest z wizerunkiem osób publicznych? Nie mogą się przyczepić do tych zdjęć? Smile bo zgody raczej nie masz na rozpowszechnianie wizerunku


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 03-12-2014 19:55

@[ebonkyz]

Art. 81. Ustawy PrAut pkt. 2
Według tej ustawy jeżeli jeżeli wizerunek utrwalono w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych np. politycznych, społecznych, zawodowych to nie jest wymagana zgoda. Nie jest wymagana również zgoda na rozpowszechnianie wizerunku osób, które stanowią jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz czy impreza publiczna.

Natomiast jeżeli ktoś ma wątpliwości i/lub nie chce używać czyjegoś wizerunku to może bez problemu usunąć zdjęcia zawodników i tyle Wink Tak jak pisałem w cenę wliczona jest pomoc techniczna więc nie ma problemu.


RE: [sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - Kede - 06-12-2014 17:39

Została ostatnia sztuka. Jeżeli znalazłby się chętny na ostatnią chwilę to 20% taniej Wink GG: 3643569
Proszę o zamknięcie wątku i życzę miłego promowania! Wink


[sprzedam] landing page pod KSW29 - mega konwersja i funkcje. - daniel42na - 08-12-2014 14:40

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.