Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj (/Temat-Create-your-passive-income-Polecaj-i-zarabiaj-101076)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Mothal - 16-11-2014 14:04

Zarejestrowałem się z refflinka. Muszę codziennie coś robić żeby mi naliczało, czy nie?


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - sirgonzalo7 - 16-11-2014 14:42

Nic poprostu czekać, moge wypłacic paypalem?


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Gravity - 16-11-2014 14:57

Dodali dzisiaj payze więc można od dziś z niej wypłacać Smile.


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - DaviD1997PL - 16-11-2014 15:15

O co biega w tej stronie, bo kompletnie nie rozumiem ??


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - sirgonzalo7 - 16-11-2014 16:46

Robisz shara i czekasz az Ci nalicza.


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - szarydg - 16-11-2014 16:53

(09-11-2014 20:19)Vertired napisał(a):  
(09-11-2014 20:15)ololo napisał(a):  tak szczerze: naprawdę myślicie, że rozdawana jest gdziekolwiek kasa za darmo? Przecież to nie instytucja charytatywna. Gdziekolwiek coś 'dają', musi wkrótce upaść zabierając ile się da... Zwykła piramidka.

Ale oni niczego nie zbierają. Tu nie chodzi o świadomość tego czy są rozdawane czy nie ale jeśli ja wchodząc i dostając 25$ - mogę zarabiać 1.60$ dziennie (teoretycznie) to czemu nie sprawdzić wiarygodności? Uzbieram minimum i spróbuję wypłacić. Oni zarobili by gdybym kupował udostępnienia, gdzie jedno kosztuje 25$ i generuję mi jakieś 1.60$ dziennie. Póki nie zainwestuję to nic nie zarobią a nie zrobię tego.

PS. Ty na prawdę myślisz ze ktoś wierzy w taki pasywny dochód żeby inwestować bez dowodów wypłaty?

widziałem już wielu naiwnych ludzi ale ty mnie przerażasz....


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Mariush1 - 16-11-2014 16:56

na zagranicznym forum piszą że otrzymali wypłaty.


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - szarydg - 16-11-2014 17:12

na zagranicznym forum to ja mogę napisać że jestem długonoga blondynką, a póki co nie uwierzę że ten serwis płaci póki dowodów od kogokolwiek z TEGO forum nie zobaczę


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Vertired - 16-11-2014 17:30

(16-11-2014 16:53)szarydg napisał(a):  
(09-11-2014 20:19)Vertired napisał(a):  
(09-11-2014 20:15)ololo napisał(a):  tak szczerze: naprawdę myślicie, że rozdawana jest gdziekolwiek kasa za darmo? Przecież to nie instytucja charytatywna. Gdziekolwiek coś 'dają', musi wkrótce upaść zabierając ile się da... Zwykła piramidka.

Ale oni niczego nie zbierają. Tu nie chodzi o świadomość tego czy są rozdawane czy nie ale jeśli ja wchodząc i dostając 25$ - mogę zarabiać 1.60$ dziennie (teoretycznie) to czemu nie sprawdzić wiarygodności? Uzbieram minimum i spróbuję wypłacić. Oni zarobili by gdybym kupował udostępnienia, gdzie jedno kosztuje 25$ i generuję mi jakieś 1.60$ dziennie. Póki nie zainwestuję to nic nie zarobią a nie zrobię tego.

PS. Ty na prawdę myślisz ze ktoś wierzy w taki pasywny dochód żeby inwestować bez dowodów wypłaty?

widziałem już wielu naiwnych ludzi ale ty mnie przerażasz....

Po 1. @szarydg Ty do mnie pijesz? naiwniakiem to może jesteś Ty. Wszedłem, zarejestrowałem się i nalicza mi zysk. Nie wypłacą - trudno. Wypłacą - fajnie. Zamknij już mordę i czytaj ze zrozumieniem. Zarabiam na shorte, firesubie czy tanichaukcjach i na zyski nie narzekam, bo wychodzi jakieś 800-1000 zł miesięcznie. Nie muszę srać się czy mi wypłacą czy nie. Napisałem że wpłaciłem i czekam na zysk? Wybierz się na badania okresowe. Następnym razem czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj bo wyzywać od naiwniaków to możesz swoich chłopaczków na osiedlu a na forum publicznym zachowaj jakiś poziom wypowiedzi. Licz się koleżko ze słowami.

Po 2. Ty pisze się z wielkiej litery z szacunku do innych ludzi. Jeśli nie szanujesz innych to nie masz szacunku do samego siebie.


RE: Create your passive income - Polecaj i zarabiaj - Mothal - 18-11-2014 17:19

Ktoś już osiągnął minimum do wypłaty?