Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów (/Temat-Sluzba-Celna-bedzie-scigac-za-gre-u-bukmacherow-101060)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - lijon - 09-11-2014 13:07

(08-11-2014 19:04)zon napisał(a):  
(08-11-2014 18:48)lijon napisał(a):  A może wzorem Belgów czas wyjść na ulice i skończyć ze wszystkimi patologiami systemu?

To byłoby chyba jedyne skuteczne wyjście, ale raczej ciężko by było zorganizować wystarczająco sporą grupę osób (chodzi mi, że jakby doszło co do czego to każdy by pouciekał)

11 listopada !!Big Grin


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - MarcinHelios - 09-11-2014 15:28

straszak - nic więcej


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - havierx - 10-11-2014 10:56

To jest propagada naziemnych bukow, aby u nich grac. Aby kogos scigac to trzeba miec powod, nikt w ciemno nie moze wziac listy od bukmachera czyli gracze sa anonimowi. Jedyne za co mozna beknac to witryny bukmacherskie zarejestrowane w Polsce. Ktos tam ostatnio musial grzywne placic 3000 zl.

Ale szary gracz, ktory nawet miesiecznie zarabia 3 tysiace u buka? Moze spac spokojnie Wink


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Mafesto - 10-11-2014 17:52

Dzisiaj otrzymałem od pewnego typera następującą wiadomość:
Cytat:Witam!



Izba Celna ukarała juz 2 moich użytkowników karami po kilka tysięcy złotych.

Dla uniknięcia klopotów z Izbą Celną wpłacaj i wypłacaj środki do i od bukmachera za pomocą SKRILL.
Nie wiem ile w tym prawdy, po prostu przekazuję.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Maersk - 10-11-2014 18:12

Ja zawsze korzystałem ze skrilla, także śpię spokojnie chociaż nie wierzę, że to prawda Smile


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - MaLiN - 10-11-2014 18:21

(10-11-2014 17:52)Mafesto napisał(a):  Dzisiaj otrzymałem od pewnego typera następującą wiadomość:
Cytat:Witam!



Izba Celna ukarała juz 2 moich użytkowników karami po kilka tysięcy złotych.

Dla uniknięcia klopotów z Izbą Celną wpłacaj i wypłacaj środki do i od bukmachera za pomocą SKRILL.
Nie wiem ile w tym prawdy, po prostu przekazuję.

Zbierają kasę na prezenty świąteczne. Zapewne siedzą na forach i śledzą użytkowników.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - marcel_kk - 10-11-2014 19:47

Co maja wpłaty, to ze wpłacisz i nic nie wygrasz, to za co mają Cię ukarać ?
Im chodzi o osiągnięte zyski, a tu już mogą nałożyć kary finansowe.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - OctoBerro - 10-11-2014 23:09

Chory kraj


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - MaLiN - 20-11-2014 01:24

5500 zł kary za hazard w internecie

http://www.bankier.pl/wiadomosc/5500-zl-kary-za-hazard-w-internecie-7224391.html

chory kraj


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - vuntilo - 20-11-2014 10:10

Czyli granie w sts na necie jak najbardziej legalne?