Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? (/Temat-%E2%96%B6-STRATEGIE-%E2%97%80-skuteczne-sposoby-na-zarabianie-na-opcjach-binarnych-100928)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Diabełek - 27-11-2014 20:06

(18-11-2014 19:10)Comparic napisał(a):  Po prostu. Powiedzmy znalazłeś jaką strategię, ale kiepsko u Ciebie z angielskim albo brakuje CI doświadczenia i nie wiesz czy jest skuteczna.

Podrzucasz linka, tłumaczymy ją - czy też tworzymy własny tekst na jej temat, sprawdzamy i publikujemy.

Nie bardzo mam czas sprawdzić tą strategię. Prosiłbym o sprawdzenie jej i wyrażenie opinii na jej temat. http://www.forexstrategiesresources.com/binary-options-trading-strategies/32-binary-options-strategy-rsi-3-tf-alert/

Z góry dzięki Smile


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - kuleczkan - 27-11-2014 20:37

no tak nie mam doswiadczenia ani nie znam angielskiego


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - viciu - 27-11-2014 20:57

(27-11-2014 19:46)kuleczkan napisał(a):  viciu wiem wiem. tylko mógłbyś mi wytłumaczyć jedną rzecz odnośnie tych alertów?
Oversold below -9!
Overbought above 8!
są takie 2 rodzaje i przy jednym mam kupić a przy drugim sprzedać czy mógłbyś mi powiedzieć który mi podpowiada do kupna a który do sprzedaży??
oraz co mówią mi te liczby przy tym?

do samego kupna namawia alert np.
BB_Alert Arrows sell USDCHF M1

a ten Oversold below -9
nie wiem jak to fachowo nazwać
jak dla mnie po prostu pokazuje duży spadek albo wzrost


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - kuleczkan - 27-11-2014 22:15

Aha a polecasz bardziej Timer na 5 czy 15 min ustawiać w tej strategii?


STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - viciu - 27-11-2014 22:36

Ja tylko gram 5minut i mam wyniki Smile


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Comparic - 28-11-2014 15:46

(27-11-2014 20:06)Diabełek napisał(a):  
(18-11-2014 19:10)Comparic napisał(a):  Po prostu. Powiedzmy znalazłeś jaką strategię, ale kiepsko u Ciebie z angielskim albo brakuje CI doświadczenia i nie wiesz czy jest skuteczna.
ku
Podrzucasz linka, tłumaczymy ją - czy też tworzymy własny tekst na jej temat, sprawdzamy i publikujemy.

Nie bardzo mam czas sprawdzić tą strategię. Prosiłbym o sprawdzenie jej i wyrażenie opinii na jej temat. http://www.forexstrategiesresources.com/binary-options-trading-strategies/32-binary-options-strategy-rsi-3-tf-alert/

Z góry dzięki Smile

Pozwolę sobie od razu zrobić z tego artykuł i wrzucić na stronę Smile W weekend trochę pracy, ale w poniedziałek podrzucę linka


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Diabełek - 28-11-2014 19:49

Super. Nie ma pośpiechu, najlepiej na spokojnie to rozbić. Wink


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Maersk - 02-12-2014 15:19

(28-11-2014 15:46)Comparic napisał(a):  
(27-11-2014 20:06)Diabełek napisał(a):  
(18-11-2014 19:10)Comparic napisał(a):  Po prostu. Powiedzmy znalazłeś jaką strategię, ale kiepsko u Ciebie z angielskim albo brakuje CI doświadczenia i nie wiesz czy jest skuteczna.
ku
Podrzucasz linka, tłumaczymy ją - czy też tworzymy własny tekst na jej temat, sprawdzamy i publikujemy.

Nie bardzo mam czas sprawdzić tą strategię. Prosiłbym o sprawdzenie jej i wyrażenie opinii na jej temat. http://www.forexstrategiesresources.com/binary-options-trading-strategies/32-binary-options-strategy-rsi-3-tf-alert/

Z góry dzięki Smile

Pozwolę sobie od razu zrobić z tego artykuł i wrzucić na stronę Smile W weekend trochę pracy, ale w poniedziałek podrzucę linka

To jak, podrzucisz tego linka ? Tongue


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Comparic - 02-12-2014 16:11

Tak to jest jak się obiecuje terminy Smile

Sorry, ale wczoraj był duży webinar, dzisiaj też pracy sporo - doba jest za krótka!

Żeby mieć bardziej elastyczny termin powiem jedynie enigmatycznie - w tym tygodniu będzie Tongue


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - tomas6545 - 02-12-2014 19:33

Witam jestem nowy na forum Wink wczoraj wpłaciłem depozyt na konto w exbino i mam pytanie jaką wybrać strategie na doby początek przygody z opcjami binarnymi ? Wink