Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków (/Temat-Dziennik-Pracy-Zaba-Skracanie-Linkow-100360)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - mysc - 30-11-2014 09:57

(30-11-2014 05:05)ZabaGamer napisał(a):  Czytam Twój dziennik z respektem i chciałbym osiągnąć chociaż w połowie takie zarobki jak masz teraz Wink . A gdybyś dołożył do tego fan page to byś wyciągał juz dość niezły hajs...

Miesiąc temu może i tak ;] Teraz zasięgi tak spadają, że to się nie opłaca. Jeśli jeszcze Ci nie spadł, to nie chce Cię martwić, ale spadnie ;P Mi zasięgi postów spadły z godziny na godzinę z 2k na post do 100-200 i taki stan utrzymuje się już prawie 2 tygodnie. Ostatnio to dość powszechne "cięcie", nie tylko na fp erotycznych.


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 05-12-2014 17:35

Miałeś rację, zasięgi spadły i to kolosalnie :/ .

Na obecną chwilę wygląda to u mnie tak ( dziennik bardziej zamieniam w tygodnik, ponieważ zarobki są zbyt małe żeby pisać o nich codziennie)

bc.vc - 6,61$
shorte.st - 4,73$

Cele na dzisiaj to podbić trochę FP realnymi lajkami i powiększyć moją grupę S4S , o której więcej info znajdziecie tutaj Smile http://zarabiam.com/Temat-Tajna-Grupa-S4S-103085?pid=1072846#pid1072846


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - step00 - 07-12-2014 12:52

Zasięg to raczej wszystkim spadł ;/


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ClassAxion - 07-12-2014 21:44

Zaba, wyczysc skrzynke Smile


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 08-12-2014 16:50

Skrzynkę przed chwilą wyczyściłem jak coś, tak więc możesz się odezwać na prv Smile .

Co do dziennika, mam dziś troszkę czasu i chciałbym napisać co się aktualnie u mnie dzieje, jak dla mnie jest bardzo dobrze,
wszystko rozwija się w dobrym kierunku, no i ostatnio dnióweczka oscyluję w granicach 1.00$.

Jak to wygląda na obecną chwilę ??

**FANPAGE - 4030 LIKE ( ciągle rośnie, ostatnimi czasy zrobił się mega aktywny, wystarczyło kilka S4S, a nawet kilkadziesiąt , żeby nie skłamać i zasięgi powoli wracają do normy ) Oczywiście jeśli ktoś chciałby S4S niech piszę na prv (EROTYK)

**FANPAGE2- 560 LIKE ( tutaj trochę mniej się przykładam do Niego, póki co ten wyżej jest dla mnie najważniejszy, ale z czasem i ten będę rozwijał)

**SPAM** - Od czasu do czasu spamuję na różnych stronkach jednym, gotowym tekstem, gdyż na tygodniu mam mniej czasu ( w weekendy zmieniam treść bardzo często) i troszkę słabsze efekty , ale nadal są.

**ZAROBKI**

BC.VC - 6.85$ ( tutaj linków nie skracałem już z 2 tygodnie, a mimo to dalej od czasu do czasu wpada, jak wypłacę na shorte dobiję tu do wypłaty)

SHORTE.ST - 8.02$ (10 jest wypłata , tak więc chciałbym póki co tutaj dobić jak najwięcej, aby móc wypłacić i potem mieć spokój, co do zarobków to jak już mówiłem oscylują w granicach 1$ , ale screenów na razie nie będzie bo nie ma się czym chwalić Wink )

**CELE** :
10$(aktualnie 8,02$) na SHORTE do wypłaty ( 10.12.14r)
50$(aktualnie 14,87$) ogólnie, na razie data nieokreślona Smile


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 10-12-2014 16:58

Dzisiaj siedzę cały dzień w domu, bo wczoraj doszło do przykrego zdarzenia z moim udziałem i nie poszedłem do szkoły . Zrobiłem sobie na razie 2 fake konta, jedno już całkiem fajne, dużo grup ( z 20-30 ) w tym zagraniczne grupy, na których idzie fajny zarobek ze spamu . Dzisiaj nie mam już za bardzo siły i lece się położyć i jeszcze postanowiłem napisać małe sprawozdanie z dnia dzisiejszego i tego co się aktualnie u mnie dzieje .


**FANPAGE 1 - 4233 LIKE Mało udostępniałem ostatnio, więc i like nie przybyło zbyt dużo, za to ogarnąłem kilka zajebiaszczych stronek ze zdjęciami i mam materiał na bardzo , bardzo długo . Co raz więcej propozycji o S4S , ale nadal muszę go rozwijać i rozwijać , bo dużo pracy przede mną Smile

**FANPAGE 2 - 610 LIKE Tutaj właściwie nie robiłem nic, po za zaplanowaniem kilku postów, ale już powoli będę się przygotowywał do udostępniania tego fp

**FANPAGE 3 - 340 LIKE JW.

**SPAM** - Co raz mniej już spamuję, nadal tym samym tekstem po różnych stronkach internetowych , a ludzie dalej wchodzą i ładnie idą mi z tego wejścia, ale powoli kombinuję nad nowymi "szablonami" tekstów , bo każda nisza się kiedyś wypala Smile

**ZAROBKI**

BC.VC - 6.98$ (póki co nie zajmuje się tym wgl, więc większych zmian nie można odnotować )

SHORTE.ST - 11,69$ Tutaj idzie mi bardzo dobrze, wypłaty jednak nie dostanę, bo musiałem mieć 5$ w poprzednim miesiącu , aby wypłacić, a niestety zbrakło tam 1,3$ albo coś takiego . Dzisiaj szykuje się rekord dniówki, który oczywiście wstawię w następnym poście , nie jest to nic na pewno dla was nadzwyczajnego, ale mnie cieszy nie zmiernie, bo cel dniówki już osiągnąłem i powoli będę zaczynał stawiać Sobie drugi Smile

EDIT : Tak jak obiecałem, dzisiaj fotka rekordowej dniówki, bardzo mnie cieszy taki wynik Smile : [Obrazek: 63518273450431789822.jpg]

**CELE** :
50$(aktualnie 18,67$) do 10 Stycznia
Dniówka 1.5$
5k LIKE na GŁÓWNYM FP do końca tygodnia


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 13-12-2014 00:05

**FANPAGE 1 - 4607 LIKE Głównie like wpadały same z Siebie, może tylko kilka S4S poszło, ale jestem niezmiernie zadowolony , bo zasięgi powoli wracają do normy. Godzinę temu udostępnione zdjęcie ma około 400 wejść, a jeszcze nie dawno miało byc 100, jak nie mniej Smile . Ogólnie jestem zadowolony i liczę, że wpadnie tu 5k przed świętami .

**FANPAGE 2 - 739 LIKE Trochę poudostępniałem i tych like zbyt dużo nie przybyło, ale nawet fajne mam wejścia z tego FP . Idę zaraz jeszcze poplanować na nim posty Smile

**FANPAGE 3 - 554 LIKE Tutaj też niewiele reklamy i trochę like wpadło, posty do zaplanowania, aktywność i zasięgi zarówno w tym FP , jak i tym powyżej całkiem spoko Smile .

**SPAM** -Założyłem Sobie 3 fake konta FB, troszkę rozwinąłem, dodałem zdjęć, wprowadziłem w nie "realność" i na razie jest całkiem spoko . Pododawałem kilka grup i znajomych, nie chciałem szaleć na początku, aby nie dostać weryfki z wejścia. Poszła porcja spamu i nawet ładnie z tego wpadły wyświetlenia Smile

**ZAROBKI**

BC.VC - 7,26$ Powoli się zbiera do tej wypłaty ^^

SHORTE.ST - 17,11$ Tutaj idzie mi mega pozytywnie, cały czas do przodu, z rana trochę przestój, ale wieczorami nadrabia, cały czas dążę nad większą dniówką i rozwijam to co mogę Smile


**CELE** :
50$(aktualnie 24,37$) do 10 Stycznia
Dniówka 2.01$/1.5$ (chyba będzie trzeba zwiększyć cel, ale póki co ciesze się z takiej dniówki Smile )/
5k LIKE na GŁÓWNYM FP do końca tygodnia ( w to raczej wątpie, ale może jak się przyłoże to wpadnie )
Zrobić kolejne 3 fake konta na FB ( główny cel na jutro )

Zacząłem również działać w DigAdz , z pomocą mentora, którego bardzo serdecznie polecam, a mianowicie Willuuus.
Zainwestowałem 1$ i wyklikałem te początkowe reklamy , na razie nie ma się tu nadczym rozpisywać Smile .

Dalej szukam mentora w SubSMS i oczywiście chętnie zrobię wymianę udostępnień na FP jeśli jest ktoś chętny Smile


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - saq714 - 13-12-2014 01:26

Widze ładny postęp, sukcesów życzę! Na pewno będę śledził!
Zapraszam przy okazji do mnieWink


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 13-12-2014 13:21

Dzięki Smile . Twój dziennik również czytam , tak jak wszystkie dzienniki ze skracania, ale ostatnio ich mało :/


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - Rafiks1992 - 13-12-2014 13:25

moze warto byloby kupic reklame za 5-10zl na Twoje fp ^^? to nie kosztuje duzo a fanow moze przybyc sporo Wink