Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
porządek na forum musi być :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: porządek na forum musi być :D (/Temat-porzadek-na-forum-musi-byc-D-100088)

Strony: 1 2 3 4


RE: porządek na forum musi być :D - marcel_kk - 01-11-2014 06:44

(01-11-2014 01:32)daniel42na napisał(a):  Co do wpisywnania powodów bana to w sumie możemy to robić ręcznie, kwestia 3-4 kliknięć. Widoczne może to być w miejscu gdzie normalnie znajduje się tytul użytkownika - pod avatarem.
Oczywiście powód taki byłby skrócony do 2/3 wyrazów, bo limit znaków nie pozwala na wiele.

Właśnie o to mi chodziło w poprzednim poście.
[Obrazek: n7s6f.jpg]


RE: porządek na forum musi być :D - mikiniki - 01-11-2014 07:07

Problem jest z serwerami Smile Miałem już pisać w tej sprawie do Admina.
Często w godz 15-19 " Serwer jest zbyt obciążony, wróć później " i takie coś nieraz po 30min.
Pozdrawiam.


RE: porządek na forum musi być :D - Klin - 01-11-2014 14:49

(01-11-2014 07:07)mikiniki napisał(a):  Problem jest z serwerami Smile Miałem już pisać w tej sprawie do Admina.
Często w godz 15-19 " Serwer jest zbyt obciążony, wróć później " i takie coś nieraz po 30min.
Pozdrawiam.

Dokładnie, często takie coś mi się pojawia.

Pomysł z dodaniem powodu bana także jak najbardziej na miejscu


RE: porządek na forum musi być :D - MaLiN - 03-11-2014 22:53

Jest możliwe, aby dopatrzeć się od kogo dostało się forum goldy? Bo nie mogę takiej informacji znaleźć.


RE: porządek na forum musi być :D - GreenDay - 04-11-2014 00:00

Przydało by się więcej współpracy forumowiczów a mniej pomysłów na forum Smile


RE: porządek na forum musi być :D - MaLiN - 04-11-2014 00:10

Jedno nie musi wykluczać drugiego Wink Zresztą większość forumowiczów moim zdaniem i tak zbytnio nie obchodzi forum, jeśli chodzi o jego rozwój czy też nowe pomysły.


RE: porządek na forum musi być :D - gruczar - 04-11-2014 11:28

Ja też mam dedyka w ovh (SP-64) i nie mam takich problemów z czasem dostępu, ale moje domeny też są z ovh, nie wiem jak wygląda sprawa z zarabiam.com.


RE: porządek na forum musi być :D - marcel_kk - 04-11-2014 12:25

(03-11-2014 22:53)MLN napisał(a):  Jest możliwe, aby dopatrzeć się od kogo dostało się forum goldy? Bo nie mogę takiej informacji znaleźć.

W momencie otrzymania Forum Goldy od innego uzytkownika dostaje sie
automatyczne powiadomienie na PW.


RE: porządek na forum musi być :D - MaLiN - 04-11-2014 12:33

Takiego właśnie nie dostałem, ale już to zgłosiłem w problemach.


RE: porządek na forum musi być :D - osinex - 04-11-2014 19:55

W niektórzych działach powinny sie znaleźć prefixy w regulaminie, żeby przeglądanie było prostsze. np. w strefie wtajemniczonych w temacie organizacyjnym jest podjęty ten temat, jednak jedyny prefix jaki istnieje to [poradnik].