Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automaty do gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Automaty do gier (/Temat-Automaty-do-gier-100016)

Strony: 1 2 3


RE: Automaty do gier - marcel_kk - 26-10-2014 18:15

@[mateusz1167] lepiej za te 30 zł trzeba było Lotto wysłać, miałbyś większą szanse na wygraną...
Tak jak pisałem wcześniej, automaty są dla dużych chłopców, zakończ zabawe zanim Twoja rodzina zorientuje się ze głęboko wdepnąłeś.
Też kiedyś od czasu do czasu zagrałem, jak to bywa w grze: są sukcesy i porażki, największe trafienie masz na screnie poniżej, ale to było kiedyś...
[Obrazek: 23uvbm8.jpg] [Obrazek: v6kzlh.jpg]


RE: Automaty do gier - Mad402dox - 26-10-2014 18:26

Mój kumpel ostatnio wygrał 200 zł Wink
Często wygrywa na analogowych (tych zwykłych, nie przez internet Tongue) raz stówka, 50 20 itd, ale jest i tak na minusie więcej stracił niż zarobił, jest w plecy jakieś 600 zł z czego wisi 300 u znaj nie polecam Smile
Jeśli chcesz spróbować graj wysokimi nominałami, od stówka w górę Smile
Kolega nauczyciela (Nauczyciel to w miarę mój dobry znajomy) wygrał 2 x 2 tys grając tylko 3 razy za 100 zł oczywiście to nie zasługa umiejętności czy coś, po prostu miał farta Smile
Osobiście odradzam, wzoru na pewną wygraną nie ma, albo się idą albo nie Smile


RE: Automaty do gier - Szrejter - 26-10-2014 18:54

Mój brat kiedyś wygrał 10k Wink


RE: Automaty do gier - marcel_kk - 26-10-2014 18:58

(26-10-2014 18:54)Szrejter napisał(a):  Mój brat kiedyś wygrał 10k Wink

Ja wygrałem 20k, na dłuższą metę jakbyś na to nie patrzył to tylko wygrywa właściciel.


RE: Automaty do gier - lebshot - 11-11-2014 20:30

(26-10-2014 18:15)marcel_kk napisał(a):  @[mateusz1167] lepiej za te 30 zł trzeba było Lotto wysłać, miałbyś większą szanse na wygraną...
Tak jak pisałem wcześniej, automaty są dla dużych chłopców, zakończ zabawe zanim Twoja rodzina zorientuje się ze głęboko wdepnąłeś.
Też kiedyś od czasu do czasu zagrałem, jak to bywa w grze: są sukcesy i porażki, największe trafienie masz na screnie poniżej, ale to było kiedyś...
[Obrazek: 23uvbm8.jpg] [Obrazek: v6kzlh.jpg]

Masz dokładną rację, automaty tylko dla osób które mają na prawdę silną wolę. W późniejszej fazie jak już wejdziesz do salonu to nie ważne ile będziesz miał w portfelu i tak wyjdziesz pusty, a co do zdjęć to proszę :


[Obrazek: DSC_0145.jpg]

[Obrazek: DSC_0157.jpg]

Kilka razy się trafiło 5 kos ale tylko dwa razy zdjęcie poszło Big Grin


RE: Automaty do gier - Juhas - 11-11-2014 20:47

Ja kiedyś grałem z kolegą w sklepie nic nie wchodziło i akurat wszedł kolega nie za inteligentny Lol chciał raz zakręcić i trafił 150zł nawet o tym nie wiedział i poszedł Smile Ogólnie grając z przyjemności jestem na 0 może lekko na -


RE: Automaty do gier - Madroxx - 11-11-2014 21:58

Jak przegrasz więcej niż 50zł - wyjdź i nie graj dalej Tongue


RE: Automaty do gier - pawel1615 - 14-11-2014 17:38

te internetowe to już w ogóle katastrofa. Tam nic nie trafisz


RE: Automaty do gier - Kickster - 15-11-2014 03:19

A ja sie wlasnie na internetowym odbilem. W sumie zawsze wychodzi sie na zero. Przez ostatnie pol roku wrzucalem stowe co miesiac i nic albo z 20 zl do przodu i z dwa miesiace temu trafilo sie 700 zl i potem 300. Gdybym odkladal te stowy to jeden c%$j w sumie by był Smile No a wlasnie na internetowym mocno do przodu jestem do dzisiaj. A to bylo juz jaaaakis czas temu. Generalnie trzeba wiedziec kiedy skonczyc i kiedy konczy sie fun a zaczyna nalog.


RE: Automaty do gier - ZawszeZa - 15-11-2014 22:27

Zawsze właściciel wygrywa. Nawet jeśli komuś wypłaci 1k na drugi dzień porządnie się odbije. Trzeba mieć szczęście lub dużą ilość gotówki żeby grać Wink