Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Nupek369 - 05-05-2015 21:53

No to czekamy, czy nowy właściciel się tu do nas odezwie, Jakby przeczytał 296 stron z czego na pewno ponad 200 dotyczy wypłat, to by wiedział co trzeba poprawić przede wszystkim. Lol Może powrócę do promowania, na pierwszy rzut oka mogę pochwalić zmianę zdjęć na stronie, wyglądają dużo lepiej i myślę, że mogą podnieść konwersje, bo te poprzednie z napisem komputronik to była tragedia. Lol Ktoś rejestrował się w tym serwisie Trafisz.com?

Edit: Zarejestrowałem się, strona identyczna jak tanieaukcje, niczym się praktycznie nie różni, chyba że wysyła nagrody. Big Grin Myślę że jeśli któryś z internautów, miał w przeszłości styczność z tanimi aukcjami i wszedłby na trafisz.com to pomyślałby ze to dalej to samo, tylko nazwa się zmieniła, po czym zamknąłby stronę. Big Grin Jeszcze taką ciekawostkę zauważyłem, firma założona w USA, konkretnie stan Delaware, ale w regulaminie jest, że spory i tak rozstrzyga "właściwy cypryjski sąd powszechny. Lol Big Grin Lol


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Rav656 - 05-05-2015 22:18

(05-05-2015 21:00)Darecko napisał(a):  Witam Was Drodzy Forumowicze Smile
Jestem z Wami od dzisiaj, natomiast z tanimi aukcjami i programem partnerskim mam styczność od około tygodnia. Wygenerowałem praktycznie zerowym wkładem ~5400 unikalnych kliknięć, z tego zarejestrowało się około 30 osób a 6 osób kupiło kredyty o łącznej wartości około 100zł - z tym, że kompletnie nie starałem się uwiarygodnić wstawianych linków, czysty spam w kilku miejscach o dużym ruchu. Ruch w 100% prawdziwy, w żaden sposób nie był sztucznie podbijany.
Według mnie gra warta świeczki mimo odrzucenia kilku moich zleceń wypłat - z pewnością przyczyna to niska konwersja - bo w sumie JA zarobiłem więcej niż oni dzięki mnie - z tym, że osoby, które w pierwszej kolejności zignorowały mój link mogą w przyszłości o serwisie sobie przypomnieć i wrócić, a ja już z tego nic nie będę miał Wink Jak moje ostatnie zlecenie zostanie przyjęte to z pewnością zabawię na dłużej i bardziej się przyłożę. Z prostych wyliczeń wynika, że spokojnie z moim sposobem byłbym w stanie zarobić około tysiąca złotych miesięcznie, przy podjęciu bardziej agresywnych działań i dokładniejszym przemyśleniu "kampanii" pewnie i dużo więcej.
Poniżej mój "dzienniczek" wypłat - od momentu zmienienia się statusu z "oczekującej" na "wypłacona" - pieniążki dosłownie w ciągu sekundy na koncie w bzwbk.

Data zlecenia Wartość zlecenia Status zlecenia
2015-05-05 20:38:13 48.71 zł Oczekuje
2015-05-04 18:00:13 101.70 zł Wypłacona
2015-05-01 14:12:21 40.20 zł Odrzucona ()
2015-05-01 00:02:14 50.20 zł Odrzucona ()
2015-04-30 09:07:28 27.70 zł Odrzucona ()
2015-04-29 09:06:50 20.90 zł Wypłacona

Ogółem - jak najbardziej polecam. Z tym, że w dniu dzisiejszym zmienił się podobno właściciel - zobaczymy co to będzie impreza

Zmienił się właściciel? Jakoś dalej w regulaminie jest zapis o firmie widmo zarejestrowaną na Cyprze Wink
Ile Ci za posta zapłacili?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 05-05-2015 22:29

Zastanawiający jest ten nie zmieniony zapis w regulaminie. Czyżby ten "nowy" właściciel również nie dbał o regulamin? Trochę to śmieszne wszystko, a ja uważam że właściciel jest ten sam tylko hajsu zaczęło brakować, bo parę osób się wykruszyła i trzeba było Nam jakąś bajeczkę wcisnąć i znowu generować kolosalne kwoty dzięki naiwności użytkowników tego taniegoscamu.

To co, napisał @[Rav656] doskonale potwierdza Moje słowa i przypuszczenia. Wierzcie dalej w tą zmianę właściciela a gość znowu zniknął, bo Was uspokoił i wiecie co? Zapewne pojawi się za 6 miesięcy albo zaraz, żeby udowodnić na siłę że nie mam racji beka

Edit. Pan TanieAukcje ostatnia wizyta 29 kwietnia a ostatni post 28 kwietnia, czyli w dniu w którym wciskał Nam bajeczki o nowym właścicielu i wtedy, kiedy wytknąłem im całą prawdę, a właściciel nawet nie raczył ustosunkować się do Moich zarzutów, odpowiadając wybiórczo na to, co im wygodniej było. Wierzcie dalej w te wszystkie bajeczki beka

Prawda jest tylko jedna. Brakuje im przepraszam za określenie "jeleni", którzy będą promować ten tanishit Smile

[Obrazek: iQFMOof.png]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Darecko - 05-05-2015 23:03

(05-05-2015 22:18)Rav656 napisał(a):  
(05-05-2015 21:00)Darecko napisał(a):  Witam Was Drodzy Forumowicze Smile
Jestem z Wami od dzisiaj, natomiast z tanimi aukcjami i programem partnerskim mam styczność od około tygodnia. Wygenerowałem praktycznie zerowym wkładem ~5400 unikalnych kliknięć, z tego zarejestrowało się około 30 osób a 6 osób kupiło kredyty o łącznej wartości około 100zł - z tym, że kompletnie nie starałem się uwiarygodnić wstawianych linków, czysty spam w kilku miejscach o dużym ruchu. Ruch w 100% prawdziwy, w żaden sposób nie był sztucznie podbijany.
Według mnie gra warta świeczki mimo odrzucenia kilku moich zleceń wypłat - z pewnością przyczyna to niska konwersja - bo w sumie JA zarobiłem więcej niż oni dzięki mnie - z tym, że osoby, które w pierwszej kolejności zignorowały mój link mogą w przyszłości o serwisie sobie przypomnieć i wrócić, a ja już z tego nic nie będę miał Wink Jak moje ostatnie zlecenie zostanie przyjęte to z pewnością zabawię na dłużej i bardziej się przyłożę. Z prostych wyliczeń wynika, że spokojnie z moim sposobem byłbym w stanie zarobić około tysiąca złotych miesięcznie, przy podjęciu bardziej agresywnych działań i dokładniejszym przemyśleniu "kampanii" pewnie i dużo więcej.
Poniżej mój "dzienniczek" wypłat - od momentu zmienienia się statusu z "oczekującej" na "wypłacona" - pieniążki dosłownie w ciągu sekundy na koncie w bzwbk.

Data zlecenia Wartość zlecenia Status zlecenia
2015-05-05 20:38:13 48.71 zł Oczekuje
2015-05-04 18:00:13 101.70 zł Wypłacona
2015-05-01 14:12:21 40.20 zł Odrzucona ()
2015-05-01 00:02:14 50.20 zł Odrzucona ()
2015-04-30 09:07:28 27.70 zł Odrzucona ()
2015-04-29 09:06:50 20.90 zł Wypłacona

Ogółem - jak najbardziej polecam. Z tym, że w dniu dzisiejszym zmienił się podobno właściciel - zobaczymy co to będzie impreza

Zmienił się właściciel? Jakoś dalej w regulaminie jest zapis o firmie widmo zarejestrowaną na Cyprze Wink
Ile Ci za posta zapłacili?

Nie wiem jak jest w rzeczywistości ( a i może coś kręcą, mi to wsio ryba póki pieniążki są na koncie Smile ). Na stronie pojawiła się w dniu dzisiejszym informacja o zmianie na jakąś firmę z USA i po prostu o tym informuję przy okazji rejestracji na forum. Nie płacą mi nic za posta tylko wyrażam swoją opinię z tygodniowego korzystania z tego programu partnerskiego. Nie narobiłem się a na zabawkę dla synka dorobiłem przy okazji pracy na etacie w kancelarii jako informatyk - podczas popijania kawki i wieczorkami w domu.
Nie wiem czy to ma coś do rzeczy - jednak przelewy z tanichaukcji przychodzą z "BLUE MEDIA SPÓŁKA AKCYJNA UL. HAFFNERA 6 81-717 SOPOT POMORSKIE"
Osobiście nie czytałem nawet regulaminu i w sumie mi on wisi i powiewa bo według mnie ta strona to po prostu jeden wielki przekręt. Ale jeżeli ludzie są na tyle naiwni aby te kredyty kupować - to dlaczego na tym nie zarobić? impreza

____
Edit:
Sprawdziłem z ciekawości co to jest to całe blue media i to jakiś operator płatności - czyli nic innego jak przykrywka.
Jednak jak już wspominałem wyżej - mało mnie interesuje ich polityka i czy grają czysto - ja swoje zrobiłem i mimo skrojenia mi około 50% od tego co w rzeczywistości mi "na liczniku pokazywało", może i lekko się zawiodłem - jednak dla mnie nadal było warto z uwagi na mały nakład mojej pracy i straconego czasu Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Rav656 - 05-05-2015 23:22

Bluemedia to bluecash. Nic innego jak przelewy ekspresowe Wink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - kuxnicki - 06-05-2015 10:47

Napisałem maila do nich, że w chu*a lecą bo działam na 50% za leada a mi wyskakują z brakiem skuteczności, dostałem odpowiedz, że już wypłacone a tydzień minął i dalej nie doszła wypłata. Od poniedziałku piszę do nich i zero odpowiedzi. Nie polecam.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - piotrekprorok - 06-05-2015 22:41

[Obrazek: N2A9off.png]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 08-05-2015 14:31

no już mnie nerwy biorą co chwile ta wasza strona pada... zróbcie z tym porządek


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jareknmzc - 08-05-2015 17:21

kiedy był ostatni przelew jak myślicie wypłacą ?
[Obrazek: 97ffda7d7898b.png]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 10-05-2015 08:54

Chciałem skrócić link w goo.gl i od razu jest zablokowany.