Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 24-08-2024 10:23

(24-08-2024 08:29)zener82 napisał(a):  Słaby wynik jak na kilka lat.
U mnie po 4 latach, w tym 7 badań "Rejected". Konto jeden raz zawieszone, ale zostało odblokowane.
Polecam wypłacać większe sumy GBP z Paypal (który ma złodziejski kurs) przez Xoom.
[Obrazek: IMG-20240824-090913.jpg]

Wchodziłem gdy miałem czas bo praca zobowiązuje więc nie mogłem polować na ankiety


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolina98789 - 24-08-2024 13:26

(24-08-2024 10:00)karolina98789 napisał(a):  Tutaj jest wzmianka o planowanych przez Prolific blokadach użytkowników korzystających z botów, polecam przeczytać cały wątek.

https://www.reddit.com/r/ProlificAc/comments/1ewr0gl/were_improving_study_reservations_for_a_smoother/

Może jeśli wezmą się za takie oszustwa, będzie łatwiej dostać się do ankiet uczciwym uczestnikom


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 24-08-2024 18:30

Ciężko jest napisać dobrego, rozbudowanego bota do zwykłego panelu ankietowego z powodu różnorodności pytań kontrolnych, a co dopiero takiego na taką stronę jak Prolific. Nie wierz we wszystko co ci ktoś napisze na reddicie, quorze czy innym wykopie. Moim zdaniem to kolejna bujda ze strony prolifucka, żeby tylko ograniczyć dostęp do badań nowym jak i starym ankietowiczom co widać na przykładzie @Kryspin. Wink