Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 30-07-2024 09:58

(25-07-2024 17:37)karolina98789 napisał(a):  Jeszcze niedawno jak wpadła ankieta z 20-50 miejscami wolnymi, to bez problemu można było się do niej dostać. Ostatnio nawet ponad 100 wolnych miejsc nie gwarantuje uczestnictwa w ankiecie.

(28-07-2024 12:38)camil_retail napisał(a):  ostatnio była 2 częściowa gdzie z bonusem można było otrzymać około 50 funtów i było ponad 40 miejsc wolnych jeszcze no i po wciśnięciu rezerwuj jak sobie tak ten przycisk "myślał" miejsca zdążyły się wypełnić

(29-07-2024 11:52)karolina98789 napisał(a):  jest to bardzo frustrujące, jak już do którejś z kolei ankiety nie dostajesz się pomimo wolnych miejsc

Pytanie za którym razem? Bo jeśli za 2,3,4 to jeszcze można przymknąć na to oko, ale gdy nie kwalifikujesz się do dobrze płatnej ankiety za 10,20 razem zaczyna to być podejrzane. Nie chcę rozpowszechniać mitów na forum, ale wygląda mi to na celowe działanie ze strony prolifica, a tłumaczenie się sporą liczbą uczestników (ogółem) jest słabym argumentem. Big Grin

Kto ma tam konto niech się najlepiej sam wypowie czy ma identyczny problem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - imperator123 - 31-07-2024 14:57

Przeważnie te wysoko płatne ankiety mają ograniczone miejsca w jednym czasie. Znaczy to, że maksymalnie 1 do 3 osób może je wykonywać na raz to nie dziwne, że ciężko się załapać.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ades - 31-07-2024 18:23

jest gorzej niż zanim przebudowali strone, a miało byc lepiej, ale jakoś sie zbiera, ja nawet ich dns-y wpisałem żeby przyspieszyć, a te drogie to są faktycznie ograniczone, jednorazowo np 10 osób może brać udział, a ilość miejsc jest powiedzmy 100, trzeba zostać na stronie i czekać, w nocy jest inaczej mniej osób, a badania z usa wpadają
[Obrazek: yOtpKYa.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ades - 01-08-2024 13:29

dzisiaj , a dopiero 14.17 h
[Obrazek: f5GAfxo.png]

profil jest istotny, troche naciągnąłem,


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolina98789 - 02-08-2024 11:35

W takim razie pochwalę się i ja, bo wczoraj po długim okresie przestoju miałam totalny wysyp ankiet i udało mi się do nich dostać Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 22-08-2024 15:25

możecie się zalogować na konto? Ja przy zaznaczeniu veryfi you are human chwilę się to ładuje i wyskakuje error na telefonie nie mam takiego problemu


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 22-08-2024 21:14

(22-08-2024 15:25)Kryspin napisał(a):  możecie się zalogować na konto? Ja przy zaznaczeniu veryfi you are human chwilę się to ładuje i wyskakuje error na telefonie nie mam takiego problemu

U mnie jest to samo. Dlatego na komputerze zaczęłam się logować przez konto google bo mam ten sam adres e-malie co w Polific i wtedy nie ma tej weryfikacji.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 23-08-2024 23:12

Napisałem do nich maila wchodzę po 2 h w moje konto a tam informacja

Following a review of your account, we're no longer able to give you access to Prolific. You can check out our participant terms here

Konto zawieszone po kilku latach i wypłacie prawie 1100 funtówBig Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zener82 - 24-08-2024 08:29

Słaby wynik jak na kilka lat.
U mnie po 4 latach, w tym 7 badań "Rejected". Konto jeden raz zawieszone, ale zostało odblokowane.
Polecam wypłacać większe sumy GBP z Paypal (który ma złodziejski kurs) przez Xoom.
[Obrazek: IMG-20240824-090913.jpg]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolina98789 - 24-08-2024 10:00

Tutaj jest wzmianka o planowanych przez Prolific blokadach użytkowników korzystających z botów, polecam przeczytać cały wątek.

https://www.reddit.com/r/ProlificAc/comments/1ewr0gl/were_improving_study_reservations_for_a_smoother/