Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - imperator123 - 24-07-2024 13:23

Trzeba robić weryfikację dowodem. Ludzi i tak mają dużo, tylko im zależy na szybkim wypełnieniu bo tym się reklamują a czasami wisi kilka godzin jakieś badanie dla Polaków.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ades - 24-07-2024 15:11

konieczna jest wtyczka do przeglądarki
https://chromewebstore.google.com/detail/prolific-assistant/ocfncbnofopjedoepmekajbgdenadepp?hl=pl


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolina98789 - 25-07-2024 17:37

Nie wiem czy też to zauważyliście... Jeszcze niedawno jak wpadła ankieta z 20-50 miejscami wolnymi, to bez problemu można było się do niej dostać. Ostatnio nawet ponad 100 wolnych miejsc nie gwarantuje uczestnictwa w ankiecie. Przycisk do zarezerwowania ankiety przestaje być aktywny na jakiś czas, po pewnym czasie aktywuje się i wtedy pojawia się powiadomienie, że ankieta się zapełniła. Już kilkukrotnie miałam taką sytuację


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ades - 26-07-2024 09:22

też tak mam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 26-07-2024 12:15

A czego się spodziewać, skoro kilka miesięcy temu przyjęto kilkanaście tysięcy nowych użytkowników. Niestety liczba badań nie jest proporcjonalna do ilości chętnych/uprawnionych do ich wypełnienia. Zaczyna robić się nieciekawie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ballhaus - 28-07-2024 10:49

Ponownie zapytam czy mieliście w tym tygodniu coś od rcbHU NUGdo, bo mi ani razu nie udało się trafić Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 28-07-2024 12:38

(25-07-2024 17:37)karolina98789 napisał(a):  Nie wiem czy też to zauważyliście... Jeszcze niedawno jak wpadła ankieta z 20-50 miejscami wolnymi, to bez problemu można było się do niej dostać. Ostatnio nawet ponad 100 wolnych miejsc nie gwarantuje uczestnictwa w ankiecie. Przycisk do zarezerwowania ankiety przestaje być aktywny na jakiś czas, po pewnym czasie aktywuje się i wtedy pojawia się powiadomienie, że ankieta się zapełniła. Już kilkukrotnie miałam taką sytuację

Tak, porażka z tym jest. Klikasz 'Reserve" i przycisk myśli przez pół minuty po czym wyskakuje "Sorry, we could not create a new place" a przy kolejnym wciśnięciu już jest Study full. O ile w przypadku jakiś badań za 1 funt można machnąć ręką o tyle jak zdarzy się jakaś lepiej płatna ankieta - ostatnio była 2 częściowa gdzie z bonusem można było otrzymać około 50 funtów i było ponad 40 miejsc wolnych jeszcze no i po wciśnięciu rezerwuj jak sobie tak ten przycisk "myślał" miejsca zdążyły się wypełnić także porażka, irytujące to jest strasznie bo ewidentnie jest za dużo ludzi na prolific.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolina98789 - 29-07-2024 06:58

(28-07-2024 10:49)Ballhaus napisał(a):  Ponownie zapytam czy mieliście w tym tygodniu coś od rcbHU NUGdo, bo mi ani razu nie udało się trafić Sad

Nie, w tym tygodniu nie, ale w piątek 19.07 było ich wieczorem kilka. Niestety do żadnej nie udało się dostać pomimo kilkudziesięciu wolnych miejsc


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 29-07-2024 11:35

(28-07-2024 12:38)camil_retail napisał(a):  
(25-07-2024 17:37)karolina98789 napisał(a):  Nie wiem czy też to zauważyliście... Jeszcze niedawno jak wpadła ankieta z 20-50 miejscami wolnymi, to bez problemu można było się do niej dostać. Ostatnio nawet ponad 100 wolnych miejsc nie gwarantuje uczestnictwa w ankiecie. Przycisk do zarezerwowania ankiety przestaje być aktywny na jakiś czas, po pewnym czasie aktywuje się i wtedy pojawia się powiadomienie, że ankieta się zapełniła. Już kilkukrotnie miałam taką sytuację

Tak, porażka z tym jest. Klikasz 'Reserve" i przycisk myśli przez pół minuty po czym wyskakuje "Sorry, we could not create a new place" a przy kolejnym wciśnięciu już jest Study full. O ile w przypadku jakiś badań za 1 funt można machnąć ręką o tyle jak zdarzy się jakaś lepiej płatna ankieta - ostatnio była 2 częściowa gdzie z bonusem można było otrzymać około 50 funtów i było ponad 40 miejsc wolnych jeszcze no i po wciśnięciu rezerwuj jak sobie tak ten przycisk "myślał" miejsca zdążyły się wypełnić także porażka, irytujące to jest strasznie bo ewidentnie jest za dużo ludzi na prolific.

Też często mam taką sytuacje jak opisałeś, że są wolne miejsca, naciskam Reserve i tylko kręci się kółko, a potem jest info o braku miejsc. Myślałam, że coś jest nie tak z moim Internetem, ale widzę, że jest inna przyczyna, czyli za dużo zgłoszeń, chętnych do danej ankietySad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolina98789 - 29-07-2024 11:52

(29-07-2024 11:35)ggusiaja napisał(a):  
(28-07-2024 12:38)camil_retail napisał(a):  
(25-07-2024 17:37)karolina98789 napisał(a):  Nie wiem czy też to zauważyliście... Jeszcze niedawno jak wpadła ankieta z 20-50 miejscami wolnymi, to bez problemu można było się do niej dostać. Ostatnio nawet ponad 100 wolnych miejsc nie gwarantuje uczestnictwa w ankiecie. Przycisk do zarezerwowania ankiety przestaje być aktywny na jakiś czas, po pewnym czasie aktywuje się i wtedy pojawia się powiadomienie, że ankieta się zapełniła. Już kilkukrotnie miałam taką sytuację

Tak, porażka z tym jest. Klikasz 'Reserve" i przycisk myśli przez pół minuty po czym wyskakuje "Sorry, we could not create a new place" a przy kolejnym wciśnięciu już jest Study full. O ile w przypadku jakiś badań za 1 funt można machnąć ręką o tyle jak zdarzy się jakaś lepiej płatna ankieta - ostatnio była 2 częściowa gdzie z bonusem można było otrzymać około 50 funtów i było ponad 40 miejsc wolnych jeszcze no i po wciśnięciu rezerwuj jak sobie tak ten przycisk "myślał" miejsca zdążyły się wypełnić także porażka, irytujące to jest strasznie bo ewidentnie jest za dużo ludzi na prolific.

Też często mam taką sytuacje jak opisałeś, że są wolne miejsca, naciskam Reserve i tylko kręci się kółko, a potem jest info o braku miejsc. Myślałam, że coś jest nie tak z moim Internetem, ale widzę, że jest inna przyczyna, czyli za dużo zgłoszeń, chętnych do danej ankietySad

Szkoda tylko, że ktoś jednak się do tych ankiet w jakiś sposób dostaje... :/ jest to bardzo frustrujące, jak już do którejś z kolei ankiety nie dostajesz się pomimo wolnych miejsc