Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 16-07-2023 09:18

Nie testowałem lecz może spróbujcie następnym razem zapisać się do kolejki z użyciem vpn'a?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 23-07-2023 11:24

Serwus
Jak tam z badaniami w lipcu?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - obey93 - 15-08-2023 18:38

Możecie się zalogować?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 15-08-2023 18:47

Tak bez problemu się zalogowałem min temu .


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 15-08-2023 20:22

Nie wchodziłem sporo czasu do tego tematu, bo będąc zbanowanym nawet nie ma o czym dyskutować. A tutaj proszę zaskoczenie, czyli jednak jest więcej takich osób jak ja Big Grin Z dupy ban mimo, że wytężałem się przy tych ankietach by wychodziły jak najlepiej. Najwidoczniej za dużo ich te ankiety kosztują i przycinają budżet banując na lewo i prawo


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 15-08-2023 20:57

(23-07-2023 11:24)Wujas napisał(a):  Serwus
Jak tam z badaniami w lipcu?

U mnie w lipcu i sierpniu całkiem sporo ankiet w Prolific. W sierpniu praktycznie codziennie pojawiają się zaproszenia (nawet po kilka), tylko czasu brakuje na wypełnianie Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 15-08-2023 22:53

(15-08-2023 20:57)Owl_ napisał(a):  
(23-07-2023 11:24)Wujas napisał(a):  Serwus
Jak tam z badaniami w lipcu?
tylko czasu brakuje na wypełnianie Smile

To oddaj komuś za darmo. Lol Idea


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 16-08-2023 14:13

(15-08-2023 22:53)Shimeon napisał(a):  To oddaj komuś za darmo. Lol Idea

Cześć,

Nie zawsze mam wystraczająco czasu, by skorzystać ze wszystkich zaproszeń do ankiet, co nie oznacza, że nie wypełniam wcale Smile

Miesięcznie wypełniam w Prolific ankiety za około 20 - 30 funtów (i cenię sobie, że Prolific daje mi taką możliwość).

Natomiast gdybym, miał więcej czasu (i chęci), to mógłbym wypełnić 2 x więcej ankiet np. za 40 - 60 funtów.

Poza tym nie próbuję za wszelką cenę dostać się do badania ankietowego. Jeśli temat badania mi nie odpowiada, lub ankieta wydaje się zbyt długa (np. 30 - 60 minut) lub zbyt pracochłonna, to często nie przystępuję do niej, nawet jeśli warta jest 10 - 15 funtów i więcej.

Ogólnie jestem zadowolony z Prolific, że mogę zarobić te 20- 30 funtów /m-c, ale liczę się też z tym, że pewnego dna Prolific może mi podziękować za współpracę banem, bo np., mój profil przestanie im pasować lub przeoczę zbyt wiele pytań jakościowych Smile

PS. Trochę na inny temat (luźna uwaga) — z tego co widzę na swoim koncie Prolific, to dużo ankiet dostępnych jest tylko na komputer stacjonarny / laptop. Więc jeśli ktoś wypełnia tylko na smartfonie, to może mieć mniej szans na wypełnianie dużej liczby ankiet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Slasherrr - 18-08-2023 08:01

Zarejestrowałem się, zweryfikowałem i jak na razie jestem mile zaskoczony. Przez 2 dni ponad 4£ (3.25£ w weryfikacji) lecz jak na razie najlepszy panel na jakim do tej pory zacząłem przygodę z ankietami.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 07-09-2023 15:11

brał ktoś udział w badaniu Mechanisms of Positive Personality Change (1/3) za 6,75 i na 7 stronie przestała mu działać strona?