Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 28-04-2015 17:26

(28-04-2015 17:21)TanieAukcje napisał(a):  
(28-04-2015 17:11)jaworekos napisał(a):  Panowie ja mam jedno pytanie?
MAcie jakąś nową rejestracje?
Bo u mnie na wykresie, aż dziwne przy 400 wejściach ani 1 rejestracji.



Rejestracja pozostała bez zmian. Jeżeli natomiast będzie występował jakikolwiek problem, proszę o kontakt poprzez zakładkę "Pomoc"

To ja mam takie pytanie.

Jak to ma wyglądać z tymi wypłatami w 24h ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - marcel_kk - 28-04-2015 17:30

@[TanieAukcje] Wszystko fajnie, tylko dlaczego w ciągu kilku ostatnich godzin
spośród liczby osób zarejestrowanych ubyło ich prawie 50% ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - prelude - 28-04-2015 17:37

dajcie jakis pakiecik darmowy dla nowych userów...tak zeby tylko smaka nabrali


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Panikaer - 28-04-2015 17:49

Wczoraj miałem średnia 0.24zł a dzisiaj 0.04zł to ja podziękuje za taka 'współpracę' Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 28-04-2015 17:51

(28-04-2015 17:30)marcel_kk napisał(a):  @[TanieAukcje] Wszystko fajnie, tylko dlaczego w ciągu kilku ostatnich godzin
spośród liczby osób zarejestrowanych ubyło ich prawie 50% ?

Zmieniło się wyłącznie górne podsumowanie (z ostatnich 7 dni) zmiana jest wytłumaczona w poście wyżej. Wszelkie dane na wykresach czy w ilości którejś ze statystyk nie uległy zmianie, i można je ręcznie przeliczyć dodając wartości z wykresu z każdego dnia.


Co do nowych funkcjonalności zostaną one opisane już niebawem.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 28-04-2015 17:51

A mi same znikają rejestracje co chwila... trzeba dać sobie spokój kombinują jak tylko mogą


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 28-04-2015 17:59

Pojawił się właściciel po 4 miesiącach w temacie, skrobnął 3 posty żeby nie było podejrzeń i znowu go nie będzie pół roku. Brawo. Róbcie tak dalej. Ciekawe dlaczego zablokowaliście mi wypłatę jakieś 2 miesiące temu niby za duplikat konta. To jest ciekawa sprawa. Do tego dołożyć 2 resety statystyk i moja średnia zaniżona z 0.3 gr do 0.0 gr. Zastanówcie się co wy robicie. TaniaKupa to jest w tej chwili a nie tanieakcje.

Rejestracja pozostała bez zmian. Jeżeli natomiast będzie występował jakikolwiek problem, proszę o kontakt poprzez zakładkę "Pomoc"

- To jest najlepsza wypowiedź roku. Napisałem do was 11 listopada a do dziś nie otrzymałem odpowiedzi beka


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Panikaer - 28-04-2015 18:02

Było dobrze i każdy był zadowolony z wcześniejszej średniej a teraz myślę,że obniżyliście sobie zarobki o połowę, ale to wasza sprawa Smile. Zawsze miałem średnia w granicach 0.50-0.25gr, akurat teraz się trafił najsłabszy tydzień jeśli chodzi o leady i przez to mam teraz średnia 0.04
PS: na klikach nigdy nie zarabiałem


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Szrejter - 28-04-2015 18:03

Walnijcie w scam to od rázu zacznie się lament bo już kaski nie będą lykac to mysle , że szybko wszystko wroci do stanú dawnego Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - awesomerolnik - 28-04-2015 18:03

kiedys bylo lepiej. ;c