Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - twnt22 - 31-08-2014 18:13

Bro, strony muszą się jakoś uttprzymac...


Odp: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 31-08-2014 18:18

"Bro", zanim zaczniesz narzekać to upewnij się jakie naliczenia są w weekendy.

A co do wpłaty to olej PayPala, proste wyjście.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - thexamx - 31-08-2014 18:22

kurde, nie ogarniam tego mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak działają dokładnie te punkty i reklamy płatne?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - gryzu9 - 31-08-2014 18:50

Tyle osób próbowało z tym tłumaczeniem, że chyba teraz moja kolej. Wink
No więc tak, punkty zdobywasz przez klikanie codziennie reklam aktywacyjnych 8x25 BAP, a także przez inwestycje. Za każdego zainwestowanego w program dolara dostajesz 3100 BAP na konto.
Codziennie pobierana przez serwis jest opłata która jest równa 100BAP i odejmowane są one od Twoich zgromadzonych punktów. Za każdą reklamę którą dostajesz też odbierane są punkty BAP. I tak za reklamę wartą 0,0005$ odbierają Ci 1 BAP. Z czego łatwo obliczyć że 1$ to strata 2000 BAP. Czy po zainwestowanym 1$ masz zysk 1100 BAP.
A jak już było kilkakrotnie wspomniane to równowartość około 0,475$.
Jak jeszcze czegoś nie rozumiesz to napisz dokładnie o którą część chodzi.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - thexamx - 31-08-2014 18:55

rozumiem, wyklikałem te zwykłe paid + 2 micro, oraz wpłaciłem $. w Cashierze mam "$0.04756"
Moje pytanie kiedy otrzymam te reklamy za które zwróci mi się mój dolar?
oraz mam 3400 BAP


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 31-08-2014 19:01

(31-08-2014 18:55)thexamx napisał(a):  rozumiem, wyklikałem te zwykłe paid + 2 micro, oraz wpłaciłem $. w Cashierze mam "$0.04756"
Moje pytanie kiedy otrzymam te reklamy za które zwróci mi się mój dolar?
oraz mam 3400 BAP

Czas zwrotu inwestycji nie jest określony, zainwestowałeś dolara to jedno jest pewne, że kiedyś przyniesie Ci on zysk 0,47$. Dzienny zwrot inwestycji około 3%.

ps. bedziesz mial 0,05$ i 2500 BAP, to kup sobie upgrade w zakladce my account, bedziesz dostawal reklamy z recyklingu, co przyspieszy rozwój twojego konta.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - thexamx - 31-08-2014 19:02

a jak przyniesie mi zysk w tej postaci, to mogę dalej go inwestować tak?

I czy warto jest kupić te recycling adds za 0,05?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - gryzu9 - 31-08-2014 19:06

To zależy od dziennych naliczeń, w jeden dzień są lepsze w drugi gorsze, np dziś jak to zazwyczaj w weekend bywa było niskie naliczenie dla Twojej BAP Grupy było to 0.03$, nawet zacytowane jest ono na stronie wcześniej. Za to w tygodniu powinieneś mieć naliczenia +/- 0,10$. I polecam Ci zakupić jeszcze pakiet reklam z recyklingu (koszt 0.05$) bo to dodatkowe reklamy które pomogą Ci zarobić na kolejną inwestycje by wskoczyć do następnej BAP Grupy.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 31-08-2014 19:08

(31-08-2014 19:02)thexamx napisał(a):  a jak przyniesie mi zysk w tej postaci, to mogę dalej go inwestować tak?

I czy warto jest kupić te recycling adds za 0,05?

Jeśli później uzbierasz min. 1 $, to mozesz kupić już nową kampanie

Moim zdaniem warto, bo inwestujesz 0,05$, a dostajesz tyle reklam, aż dostaniesz reklamy za równowartość 1$ Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - thexamx - 31-08-2014 19:12

i ta nowa kampania, znów da mi zysk w postaci 0,40$? Dobrze rozumiem? Bo dopiero zaczynam Smile