Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 02-12-2013 20:44

(01-12-2013 22:33)VIP napisał(a):  Czasami jak czytam Twoje odpowiedzi szejku to mi humor poprawiasz beka

Chyba jestem jak "Piotr hehe Żyła", ale to dobrze że mogę poprawić humorek mojemu VIPKOWI Lol.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 02-12-2013 22:00

U mnie masz miano N&N:

najaktywniejszy & najsmieszniejszy Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - asiorek - 03-12-2013 00:59

(02-12-2013 08:05)VIP napisał(a):  Fuck - zaspałem Angry
Nastawiłem sobie jakiś budzik w kompie i mnie nie obudził ...

Od budzenia jest zegarek / telefon nie komputer Big Grin Teraz będziesz wiedział przynajmniej że nie warto . .Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 03-12-2013 02:32

Dzień: 28
Pozostało do realizacji celu: 93 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

[Obrazek: CxSzgiH.png]

Blog [ HACK ]

• Ukończenie hacka w 100 %
• Dodanie jednego posta na nowego bloga z hackami
• Spingowanie go

Kod:
Wejścia na tego bloga: 0
Kod:
Dzisiejszy zarobek tego bloga: 0 $
Kod:
Ogólny zarobek tego bloga: 0 $
Kod:
Do celu ogólnie brakuje: 4731.83 $

[Obrazek: CxSzgiH.png]

Blog [ INNY ]

• Dodanie 4 postów na bloga niezwiązanego z hackami
• Spingowanie tych postów

Kod:
Wejścia na tego bloga: 1231
Kod:
Dzisiejszy zarobek tego bloga: 9.07 $
Kod:
Ogólny zarobek tego bloga: 116.05 $
Kod:
Do celu ogólnie brakuje: 4731.83 $

[Obrazek: 1tREQ20.jpg]

[Obrazek: T9odTin.jpg]

[Obrazek: zuv60wI.jpg]


Pięknie ! Rekord wejść na bloga przekroczony o ponad 200 ! Co do ilości leadów, też nie można niczego złego zarzucić. Jest fajnie i chce żeby to trwało i rosło Smile Tak jak pisałem, dzisiaj opublikowałem na mojego nowego bloga pierwszy post. Nie jest to jakaś mega dochodowa nisza, bo zwykła aplikacja z marketu od google lekko oblegana. Chciałem po prostu zobaczyć jak tu będzie wyglądało dodawanie, jak ten post będzie wyglądał itp. Niebawem poszukamy jakiejś niszy i ją wrzucimy Smile


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

[Obrazek: CxSzgiH.png]

• Godzina 11.00 - ziemniaki opiekane + pierś z kurczaka smażona + warzywa na patelnie + 5 kawałków brzoskwini
• Godzina 13.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka smażona + warzywa gotowane + 2 plastry anansa
• Godzina 16.00 - ryż brązowy + pierś z kurczaka smażona + 2 plastry ananasa
• Godzina 20.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka smażona + warzywa gotowane
• Godzina 23.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka smażona + warzywa gotowane + 2 plastry ananasa
• Godzina 1.45 - tuńczyk + 2 bułki + garść orzechów z nerkowca

Kurcze, wstałem i okazało się że nie mam mleka Sad ale to nic ... rozpoczecie dnia od ryżu i piersi z kurczaka to chyba nic złego, co ? Tongue
Dzisiaj zjedzone dobrze, czułem to w sobie. Byłem na siłowni i zrobiłem pierwszy dzień z rozpiski ( klatka ). Zakwasów nie mam i raczej mieć nie będę ( oby Tongue ). Jutro robię plecki ; )

Kod:
Waga poranna: 74.7 kg
Kod:
Waga wieczorna: 76.2 kg

• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

[Obrazek: zoJ8cH3.jpg]

• Dzisiejszy wygląd sylwetki:

Kurcze, jak się okazało mój brat nie może zgrać tych zdjęć na komputer bo potrzebny jest jakiś program Sad
Jutro wrócę z uczelni i się tym zajmę ...



A teraz uciekam spać, żeby nie zaspać na jutrzejszy wf o godzinie 8, tak jak na dzisiejsze kolokwium z angielskiego :/
A podobno było takie łatwę, eh ...

.
.
.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=Y7Cb1pdtJxA[/my-youtube]



RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 03-12-2013 14:59

Nie no dzisiaj to doje&#@$% posta no ku#%$ po prostu nie wierzę Lol, ujrzałem tabelkę z blogiem o hackach Big Grin. Jeszcze do tego dzisiaj piekne zarobki, oraz rozpisany plan ćwiczeń. Oraz fajnie wyglądające logo o o inforamcji, miło mnie zaskoczyłeś tak po szkole doznać takiego olśnienia no po prostu wow pierwszy raz w życiu mnie takie coś spotkało. Do tego super nuta, chłopie pnij się w górę dalej. Pozdrawiam twój N&N, nie wiem czy było śmiesznie haha ale to już sam oceń Jerk.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 03-12-2013 16:18

Ciesze się że Ci teraz to ja poprawiłem humor Big Grin
Noo, zarobki są fajne, ilość lead'ów też dobra.
Yo !


Del - surfer0700 - 03-12-2013 22:27

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.