Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Helga - 25-01-2010 09:57

Zapewne coś koło 250-300.
Potem doliczyć koszty zasilacza i chyba coś jeszcze z tymi blokadami międzynarodowymi na filmy [ale na tym się za bardzo nie znam]. Mnie to zniechęciło bo filmów z Polski bym nie odpaliła Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - PREDATOR88 - 25-01-2010 11:13

i tak już cały czas będą brać VAT czy tam CŁO ?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Zythus - 25-01-2010 15:58

Cło do warotści 150 euro [ 600 złotych] nie jest pobierane.
Vat jest.
Nie wiadomo. Zależy od celników....


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - kirbin - 25-01-2010 17:59

Na Lockerz gdzieś pisało, że Lockerz nie pokrywa żadnych kosztów oprócz wysłania. Opłaty wewnątrzpaństwowe musimy pokryć sami, chyba, że celnicy uznają ten magiczny napis "GIFT" na paczce i nie będziemy musieli płacić ani VATu ani CŁO. Może to się zmieni, jak jakiegoś sponsora znajdą, albo sam się on do nich zgłosi Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mickimouse - 26-01-2010 11:28

ja poszukałem troche i znalazlem cos takiego: http://www.wszystkozameryki.com/pytania_i_odpowiedzi.html oraz:

http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds/cgi-bin/tarsect?Lang=PL&Taric=1600000000&ProdLine=00&SimDate=20080819&Country=----------&Download=0&Periodic=0&YesNo=1&Indent=-1&Action=0#OK

z tego co widze i czytalem na forum digartu to np. na laptopy nie ma żadnego cła Big Grin

ale wtedy nie wiem czy place vat... wtedy od ceny macbooka 13" w USA czyli 999usd = 2865zł i 22% z tego to ~630zł a to by bylo przykre..

jesli paczka przyjdzie do mnie i nie bede mogl zaplacic od razu to gdzie moge pozniej ? w urzedzie celnym czy na poczcie ?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - magik1907 - 27-01-2010 09:48

A na czym to polega ze zakładam konto na PAYPALU i niby nie płace vatu ?? Czy zapłace CŁO z tym kontem na paypalu ???


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - tokrzys14 - 27-01-2010 10:14

(27-01-2010 09:48)magik1907 napisał(a):  A na czym to polega ze zakładam konto na PAYPALU i niby nie płace vatu ?? Czy zapłace CŁO z tym kontem na paypalu ???

przecież konto na paypalu dostajesz drogą elektroniczną Wink


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - magik1907 - 27-01-2010 11:58

No to wiem ale napisaliście w temacie "Nie chcesz płacić vatu ?! nic prostszego zamów AMAZON CARD lub kase na PAYPAL", czyli jak rozumiem te konto zwalnia mnie od płacenia vatu za nagrode tak ?? I w jaki sposob sie tego dokonuje ??


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - onilox - 27-01-2010 12:49

@up płaci się vat ale z góry wiadomo ile Wink
znaczy płacisz vat jeśli zmawiasz coś z amazon i wiesz ile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Zythus - 27-01-2010 13:07

"Nie chcesz płacić vatu ?! nic prostszego zamów AMAZON CARD lub kase na PAYPAL"
Oznacza, że
Zamówisz Amazon Card np. 50$, to nic nie płacisz, bo idzie drogą elektroniczną.
kasa na pypal też idzie drogą elektroniczną - nic nie płacisz.
Płacisz za rzeczy, jak zegarek nixona, psp, ps3, xbox, wii itp.