Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 14:28

(17-10-2012 14:26)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 08:14)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 06:28)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 23:55)tomazzi napisał(a):  mmichal013 powiedz mi ile np mięsa potrzebujesz na 1 kanapkę, jej wyprodukowanie ?
jakieś statystyki już możesz podać ile dziennie zakupujesz mięsa do produkcji ?
bo myślę poważnie nad taką fabryką jak ty masz i robię statystyki i trzeba to przemyśleć Smile

Na początku dużo mięsa nie potrzeba bo ja zakupiłem 30 sztuk i jeszcze. Co do ilości na jedną kanapkę to niestety ci nie powiem ale z tego co widzę to to wyprodukowałem 5.32 kanapek a zostało mi 26.54 mięsa.

Widzę że u mnie pracowałeś i wyprodukowałeś 0.22 kanapki a dostałeś 0.38 PLN a nie 3 PLN?
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
hmmm z wynagrodzeniem od ciebie możliwe, ale wraz z tym od razu mam bonus za pracę - łącznie za dzisiaj już 3,84.
zapłaty nie rozbijam na części tylko mówię o całości wraz z bonusem

To chyba wiem skąd moje niskie zarobki, bo ja liczyłem tylko zarobek bez bonusu pewnie tak jak kolega

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

no w zarobek wlicza się bonus Big Grin dlatego nie rozdzielasz tylko liczysz całość Smile bo jak rozdzielasz to wtedy tak marnie to wygląda ale liczy się całość a wtedy obraz sytuacji wynagrodzenia ulega bardzo znaczącej zmianie Smile


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 14:46

(17-10-2012 14:28)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:26)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 08:14)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 06:28)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 23:55)tomazzi napisał(a):  mmichal013 powiedz mi ile np mięsa potrzebujesz na 1 kanapkę, jej wyprodukowanie ?
jakieś statystyki już możesz podać ile dziennie zakupujesz mięsa do produkcji ?
bo myślę poważnie nad taką fabryką jak ty masz i robię statystyki i trzeba to przemyśleć Smile

Na początku dużo mięsa nie potrzeba bo ja zakupiłem 30 sztuk i jeszcze. Co do ilości na jedną kanapkę to niestety ci nie powiem ale z tego co widzę to to wyprodukowałem 5.32 kanapek a zostało mi 26.54 mięsa.

Widzę że u mnie pracowałeś i wyprodukowałeś 0.22 kanapki a dostałeś 0.38 PLN a nie 3 PLN?
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
hmmm z wynagrodzeniem od ciebie możliwe, ale wraz z tym od razu mam bonus za pracę - łącznie za dzisiaj już 3,84.
zapłaty nie rozbijam na części tylko mówię o całości wraz z bonusem

To chyba wiem skąd moje niskie zarobki, bo ja liczyłem tylko zarobek bez bonusu pewnie tak jak kolega

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

no w zarobek wlicza się bonus Big Grin dlatego nie rozdzielasz tylko liczysz całość Smile bo jak rozdzielasz to wtedy tak marnie to wygląda ale liczy się całość a wtedy obraz sytuacji wynagrodzenia ulega bardzo znaczącej zmianie Smile

To poco ja pisałem do admina w sprawie małych zarobków skoro nie brałem pod uwagę bonusu który ty brałeś

Miałem wpłacić jeszcze 5 € a tu nici brakuje mi 0.80 € SadSad


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 14:49

(17-10-2012 14:46)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 14:28)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:26)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 08:14)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 06:28)mmichal013 napisał(a):  Na początku dużo mięsa nie potrzeba bo ja zakupiłem 30 sztuk i jeszcze. Co do ilości na jedną kanapkę to niestety ci nie powiem ale z tego co widzę to to wyprodukowałem 5.32 kanapek a zostało mi 26.54 mięsa.

Widzę że u mnie pracowałeś i wyprodukowałeś 0.22 kanapki a dostałeś 0.38 PLN a nie 3 PLN?
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
hmmm z wynagrodzeniem od ciebie możliwe, ale wraz z tym od razu mam bonus za pracę - łącznie za dzisiaj już 3,84.
zapłaty nie rozbijam na części tylko mówię o całości wraz z bonusem

To chyba wiem skąd moje niskie zarobki, bo ja liczyłem tylko zarobek bez bonusu pewnie tak jak kolega

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

no w zarobek wlicza się bonus Big Grin dlatego nie rozdzielasz tylko liczysz całość Smile bo jak rozdzielasz to wtedy tak marnie to wygląda ale liczy się całość a wtedy obraz sytuacji wynagrodzenia ulega bardzo znaczącej zmianie Smile

To poco ja pisałem do admina w sprawie małych zarobków skoro nie brałem pod uwagę bonusu który ty brałeś

Miałem wpłacić jeszcze 5 € a tu nici brakuje mi 0.80 € SadSad

tośmy się dogadali Big Grin myślałem, że liczysz z bonusem i dlatego się dziwiłem, że tak mało Big Grin bo jak nie liczyłeś bonusu to wszystko gra Big Grin a jak byś miał takie z bonusem to wtedy by nie grało Big GrinBig Grin


powiedz mi jeszcze jedną rzecz :
w jaki sposób zamieniasz pln z kont firmowego na aux a potem na euro bo w tej walucie jak wiadomo wypłacamy z konta Smile


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 14:53

(17-10-2012 14:49)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:46)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 14:28)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:26)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 08:14)tomazzi napisał(a):  hmmm z wynagrodzeniem od ciebie możliwe, ale wraz z tym od razu mam bonus za pracę - łącznie za dzisiaj już 3,84.
zapłaty nie rozbijam na części tylko mówię o całości wraz z bonusem

To chyba wiem skąd moje niskie zarobki, bo ja liczyłem tylko zarobek bez bonusu pewnie tak jak kolega

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

no w zarobek wlicza się bonus Big Grin dlatego nie rozdzielasz tylko liczysz całość Smile bo jak rozdzielasz to wtedy tak marnie to wygląda ale liczy się całość a wtedy obraz sytuacji wynagrodzenia ulega bardzo znaczącej zmianie Smile

To poco ja pisałem do admina w sprawie małych zarobków skoro nie brałem pod uwagę bonusu który ty brałeś

Miałem wpłacić jeszcze 5 € a tu nici brakuje mi 0.80 € SadSad

tośmy się dogadali Big Grin myślałem, że liczysz z bonusem i dlatego się dziwiłem, że tak mało Big Grin bo jak nie liczyłeś bonusu to wszystko gra Big Grin a jak byś miał takie z bonusem to wtedy by nie grało Big GrinBig Grin


powiedz mi jeszcze jedną rzecz :
w jaki sposób zamieniasz pln z kont firmowego na aux a potem na euro bo w tej walucie jak wiadomo wypłacamy z konta Smile

więc tak na konto firmowe wpłacamy AUX potem wymieniamy je na PLN
Na euro w firmie nie można wymieć, aby wymienić na euro musisz najpierw PLN na AUX potem wypłata na twoje konto główne i dopiero wtedy na Euro ( w przypadku kiedy chcesz PLN z firmy wymienić na Euro )


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:01

(17-10-2012 14:53)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 14:49)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:46)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 14:28)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:26)mmichal013 napisał(a):  To chyba wiem skąd moje niskie zarobki, bo ja liczyłem tylko zarobek bez bonusu pewnie tak jak kolega

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

no w zarobek wlicza się bonus Big Grin dlatego nie rozdzielasz tylko liczysz całość Smile bo jak rozdzielasz to wtedy tak marnie to wygląda ale liczy się całość a wtedy obraz sytuacji wynagrodzenia ulega bardzo znaczącej zmianie Smile

To poco ja pisałem do admina w sprawie małych zarobków skoro nie brałem pod uwagę bonusu który ty brałeś

Miałem wpłacić jeszcze 5 € a tu nici brakuje mi 0.80 € SadSad

tośmy się dogadali Big Grin myślałem, że liczysz z bonusem i dlatego się dziwiłem, że tak mało Big Grin bo jak nie liczyłeś bonusu to wszystko gra Big Grin a jak byś miał takie z bonusem to wtedy by nie grało Big GrinBig Grin


powiedz mi jeszcze jedną rzecz :
w jaki sposób zamieniasz pln z kont firmowego na aux a potem na euro bo w tej walucie jak wiadomo wypłacamy z konta Smile

wypłata na twoje konto główne i dopiero wtedy na Euro ( w przypadku kiedy chcesz PLN z firmy wymienić na Euro )

i o tą część wypowiedzi mi najbardziej chodzi Smile powiedz krok po kroku gdzie i jak wypłacić pln na konto główne z firmowego Smile
bo na głównym to wiem jak pln zamienić 1 na aux a potem aux na euro Smile
powiedz mi jeszcze czy maszynę w firmie kupujemy za pln z konta firmowego, czy za pln z konta głównego ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 17-10-2012 15:14

Właśnie kupiłem kanapeczkę od michała :3
Chyba zacznę zapraszać dużo osób a potem sprzedawać je za 1 AUX, wtedy kupię sobie telewizor, walizkę i inne przedmioty, dzięki którym łatwiej będzie zarabiać Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 15:16

(17-10-2012 15:01)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:53)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 14:49)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 14:46)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 14:28)tomazzi napisał(a):  no w zarobek wlicza się bonus Big Grin dlatego nie rozdzielasz tylko liczysz całość Smile bo jak rozdzielasz to wtedy tak marnie to wygląda ale liczy się całość a wtedy obraz sytuacji wynagrodzenia ulega bardzo znaczącej zmianie Smile

To poco ja pisałem do admina w sprawie małych zarobków skoro nie brałem pod uwagę bonusu który ty brałeś

Miałem wpłacić jeszcze 5 € a tu nici brakuje mi 0.80 € SadSad

tośmy się dogadali Big Grin myślałem, że liczysz z bonusem i dlatego się dziwiłem, że tak mało Big Grin bo jak nie liczyłeś bonusu to wszystko gra Big Grin a jak byś miał takie z bonusem to wtedy by nie grało Big GrinBig Grin


powiedz mi jeszcze jedną rzecz :
w jaki sposób zamieniasz pln z kont firmowego na aux a potem na euro bo w tej walucie jak wiadomo wypłacamy z konta Smile

wypłata na twoje konto główne i dopiero wtedy na Euro ( w przypadku kiedy chcesz PLN z firmy wymienić na Euro )

i o tą część wypowiedzi mi najbardziej chodzi Smile powiedz krok po kroku gdzie i jak wypłacić pln na konto główne z firmowego Smile
bo na głównym to wiem jak pln zamienić 1 na aux a potem aux na euro Smile
powiedz mi jeszcze czy maszynę w firmie kupujemy za pln z konta firmowego, czy za pln z konta głównego ?

Maszynę kupujemy z konta firmowego
Instrukcja jak wpłacić na konto Firmowe :

1.Aby wpłacić wchodzimy w firmę i zakładkę
[attachment=953]

2.Następnie wpisujemu kwotę AUX jaką chcemy wpłacić min chyba 10 ( tam gdzie na screen po niżej jest wpisane 10 ) i klikamy w przycisk "INVEST" (przycisk podświetlony na szaro )
[attachment=951]
3.Kolejnym krokiem będzie zamiana AUX na PLN w tym celu dalej na tej samej zakładce wpisujemy kwotę AUX jaką chcemy zamienić na PLN ( na moim screenie poniżej jest to kwota 10 ) i klikamy na przycisk obok czyli "SELL" ( również podświetlony na szaro )
[attachment=952]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:17

(17-10-2012 15:14)WojaKk napisał(a):  Właśnie kupiłem kanapeczkę od michała :3
Chyba zacznę zapraszać dużo osób a potem sprzedawać je za 1 AUX, wtedy kupię sobie telewizor, walizkę i inne przedmioty, dzięki którym łatwiej będzie zarabiać Wink

tylko, że poleconego jak masz to lepiej go "trzymać" takie moje zdanie nie sprzedawać wszystkich bo jak np dokona inwestycji i wpłaty e na konto to ty z tego dostaniesz 10% więc lepiej wyjdziesz np z 10 e dostać 1 niż sprzedać poleconego za 1 aux bo by kupić 1 e za aux to masz 56 aux za 1 euro
przelicz co ci się bardziej opłaci, do tego bonusy od rządu jak są aktywni w pln
najwyżej próbować sprzedać tych co będą dłuższy czas nie aktywni ale to moje zdanie i zrobisz jak uważasz Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:21

okej mmichal dzięki za rozpiskę wpłaty na konto firmowe Smile
daj jeszcze opis krok po kroku jak wypłacić z konta firmowego na konto główne Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 17-10-2012 15:21

Ja bym zapraszał ludzi, który by się tylko zarejestrowali i dalej nie grali Wink Przy okazji proszę też ich żeby wynajęli dom jakiś bo wtedy energia rośnie a co za tym wpływ też i ludzie chętnie kupują. Na razie potrzebuję pieniędzy na start żeby móc później lepiej zarabiać dlatego też chcę ich sprzedać.