Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - mes1234 - 22-12-2012 20:46

Potwierdzam, nie ma reguły, czasem mam 10 wejść w plik i 5 pobranych a czasem 50 i żadnego pobrania Big Grin
Po prostu ludzie nie dają się nabrać...


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Nicktim - 23-12-2012 01:40

(22-12-2012 16:37)Max998 napisał(a):  Dokładnie tak Panowie. Smile
Ale powiem też jedno. Ktoś owszem wejdzie, przeczyta opis obejrzy zdjęcia itp. kliknie na DOWNLOAD i tu koniec bo wyskoczy mu okienko do ankiety itp. i 90% zrezygnuje wracając do googli i szukając dalej a być może trafi na darmowy plik który go interesuje i wtedy nawet bardzo zachęcający tekst nie pomoże. Smile

Oczywiście są geniusze którzy wrzucają np. Mozillę 17'tkę do pliku i czekają aż ktoś pobierze narzekając przy tym na niskie bądź zerowe zarobki.

Dlatego dobrze jest najpierw wrzucić plik na np: rapidshare czy inny darmowy host i w tym pliku podać link do ankiety Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Max998 - 23-12-2012 11:28

Ale jak, sam plik z plikiem txt w środku w którym znajduje się ten link? A nie będzie to zajmowało kilka KB?


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - MartinS - 23-12-2012 11:57

Plik zahasłowany, obok niego w archiwum plik tekstowy z linkami do hasła, które znajduje się na serwerach FireCash.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 27-12-2012 16:33

Odpisałem na wszystkie e-maile wysłane w Wigilię i Pierwszy Dzień Świąt (tj. 24 i 25 grudnia).

Wiadomości z Drugiego Dnia Świąt (tj. 26 grudnia) swoją odpowiedź powinny dostać jeszcze dziś w nocy.

Te z dziś dostaną odpowiedź jutro, potem już wszystko powinno wrócić do normy.



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - MartinS - 27-12-2012 16:36

Dawid, wiesz może o której będzie dziś 'restock' ? I czemu nonstop zawiesza stronę? Sad
http://scr.hu/0yhb/yw6n1 - i biała strona
http://scr.hu/0yhb/h56o9 - co kilka kliknięć.


EDIT:
my bad, odpowiedziałem sobie sam na pytania Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Gremquen - 27-12-2012 22:06

Również się zdecydowałem i wysłałem maila Smile

Z blogiem dam sobie radę, bardziej chodzi o pomoc w dobraniu tematu do pisania (nisz), oraz sposobu popularyzacji moich dzieł Smile
Jak na koncie pojawi się pierwszy dolar - dam znać Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 28-12-2012 00:48

EDIT: 26 grudnia - odpisane. Jutro odpiszę na wszystkie pozostałe e-maile z dziś i jutra. Potem już wraca harmonogram do 24h (no może w Sylwestra tą zasadę trochę nagnę).



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Szakallt - 28-12-2012 04:40

Dlaczego nie zaliczacie pobrań? Na blogu cały czas pojawiają się komentarze odnośnie plików a mimo to na koncie fc pustki... Możecie to wyjaśnić?


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Nicktim - 28-12-2012 04:44

(28-12-2012 04:40)Szakallt napisał(a):  Dlaczego nie zaliczacie pobrań? Na blogu cały czas pojawiają się komentarze odnośnie plików a mimo to na koncie fc pustki... Możecie to wyjaśnić?

Może ktoś klika, patrzy, że ankieta i wychodzi