Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- oscypek193 - 03-01-2009 13:59

Dziś jakiś dziwny dzień, mam 16338 Views a tylko 374 Downloads, z czego tylko 223 z płatnej strefy. Jakiś lipny dziś dzień :evil: Przeważnie mam o połowę mniej Views a dużo, dużo więcej pobrań :roll:


- JereManU - 03-01-2009 14:28

Ja wrzucam pliki na kilkadziesiąt for, często nawet ponadto. Więc 5 for to mało, a jeśli dałeś lekko popołudniu lub przedpołudniem, to nie ma się co dziwić, bo warto wrzucać około 17 do 20. Wtedy dużo ludzi jest na forach, a uploaderów też mnóstwo, oni też zakładają nowe tematy i przewyższają Twoje. Pliki trzeba dobrze opisać, dodać screeny z filmów. Warto wrzucać także mniejsze filmy - do 60MB, ale dużo ich.


- sylwu - 03-01-2009 17:25

kalisz1278 napisał(a):Różnie. Zazwyczaj wszędzie.
// Mam dziwną sprawę, dałem 2gb XXX na 5 dużych for a mam zaledwie 6 wejść w 2 dni?! Coś jest nie tak! Normalnie śmiech na sali.. ;|

Sprawdź czy masz te pliki w File Manager. Mi się zdarzył że po wrzuceniu plików, nie pojawily się one w File Manager i nawet jezeli ktoś ściągnie plik to nie będzie Ci liczony.


- Boro! - 03-01-2009 17:29

ja mam podobny problem w RS manager piszę że już jest skończony ale nie ma go w File Manager.

Sylwu pojawił Ci się później czy trzeba od nowa ??

Mam film i ma on 8 partów 2 party są normalnie w File Manager ale trzeciego nie ma :/ nie mówiąc już o pozostałych częściach.. Wrzucałem je około godziny 13 i nadal się nie zrobiły..


- Bloodme - 03-01-2009 17:35

Ja wrzuciłem do RS managera jakieś 10 XXX, każdy po kilka partów i przez noc wszystkie się zrobiły :idea:


- Boro! - 03-01-2009 17:36

zaraz wrzucę masę plików i na rano mają się zrobić :mrgreen:


- Bloodme - 03-01-2009 17:39

Widocznie mnie lubią i mi szybko uploadują :-P


- Boro! - 03-01-2009 17:42

Bloodme, albo miałeś party po 1mb :mrgreen: :mrgreen:

Aha i jeszcze jedno pytanie uploadowała się jeszcze inna część ale pisało error czy to normalne potem wziąłem restar i jakoś poszło czy miał ktoś takie przypadki ??


- sylwu - 03-01-2009 17:45

Boro! napisał(a):...Sylwu pojawił Ci się później czy trzeba od nowa ??...

Trzeba napisać do supportu i podać piki których niema w FileManager i oni je tam umieszczą. Ja do nich nie pisałem bo miałem ponad 100 takich plików


- Boro! - 03-01-2009 17:58

a próbowałeś od nowa ten sam plik ??
Tzn jeśli drugi raz go wziąłeś to był czy nie?
bo nie opłaca się z jednym plikiem pisać :evil2: