Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W przyszłości - spełnianie marzeń... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W przyszłości - spełnianie marzeń... (/Temat-W-przyszlosci-spelnianie-marzen-146949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - mahuzz - 30-01-2018 22:19

@[Zawik] to widzimy się może na IEMie Smile!
Jazda z tymi 7k. Do zrobienia, i to z ogromnym luzem!


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Miedziany - 31-01-2018 14:55

Ładnie Ładnie Big Grin


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 02-02-2018 20:58

[Obrazek: dziennik-dni.png]

Siema!

Dziś wybrałem sobie dwie nisze pod PPI, jutro kupuję domeny, artykuły i stawiam stronę Smile Znalazłem na forum paczuszkę unikalnych LP, mam zamiar je ogarnąć i zobaczyć, czy są lepsze od moich. Wypadałoby zrobić małe podsumowanie miesiąca.. szczerze? Nie chce mi się Big Grin Nie mam za bardzo o czym pisać.

W styczniu na Ogads ostatecznie wpadło prawie 350$, czyli cel udało się zrealizować! Smile

[Obrazek: dd.png]

Czy w tym miesiącu może być gorzej? Myślę, że istnieje taka szansa. Nie zależy to ode mnie, a od tego ile ludzi wejdzie na stronę. Oczywiście strona dalej jest w TOP 1, także spokojnie Smile Będę starał się też coś zarobić na subach.

Na jednym z poradników udało mi się zarobić paręnaście $$, coś koło ~25$. Podbiło to trochę statystyki.
Teraz czeka mnie dość ciężki miesiąc, bo będę pozycjonował ręcznie 4 strony, wcześniej była to jedna strona. Na początku pewnie będzie ciężko, ale myślę, że z biegiem czasu się przyzwyczaję.

Na subach wpadły 2 leady, łącznie za 16,5 zł Big Grin Tak jak mówiłem, moim głównym celem jest pozycjonowanie stron, nie subskrybcje. Na to jest czas w szkole ^^

Łącznie w styczniu zarobiłem 1,173 zł.

Cel na ten miesiąc? Systematyczna praca Smile

Zanim nowe strony zaczną zarabiać miną 1-3 miesiące (tak myślę), a nie chcę, żebym ciągle miał takie same zarobki z miesiąca na miesiąc. Jedynym rozwiązaniem nadal pozostają suby. Fanpage jakoś rośnie, ciągle zapominam o zmonetyzowaniu instagrama, na snapchata dodam raz na 3 dni snapa do mystory.
Jeśli ktoś miałby jakieś porady odnośnie subów to możecie pisać, bo jakoś nie mogę ruszyć z nimi, brak motywacji co do nich, szczególnie po ostatnich aferach. P.s. @[Czaq], możliwe, że teraz będę Ci zawracał tyłek na GG Big Grin

W końcu muszę się nauczyć pozyskiwać ruch na strony pod PL.

Zarobiłem +100 zł na eforsie, dostałem bana i skończyłem Tongue Zrobiłem stronę, podłączyłem pustą ofertę i wpadły 4 leady. Może jakoś podbiję tą stronkę w google jakąś kampanią z seoclerks, bo nie pozycjonowałem jej, a aktualnie znajduje się na 10 pozycji.

Dziś kupię wygasłe blogi web 2.0 na seoclerks i będę je testował. Dziś wyjątkowo dzień bez SEłOwania Wink

Ogólnie PC będzie trochę więcej kosztował (2,7k zamiast 2k). Cel wzrósłby wtedy do 8,7k, ale wyrzuciłem trochę rzeczy z koszyka i będzie 8500 zł. Oby mi się jeszcze coś nie zachciało, bo zaraz 10 000 zł będzie Big Grin

(30-01-2018 22:19)mahuzz napisał(a):  @[Zawik] to widzimy się może na IEMie Smile!
Jazda z tymi 7k. Do zrobienia, i to z ogromnym luzem!
Mam taką nadzieję, widzimy się jak bilety odsprzedam lub zamienię haha. Choć w piątek też mogę jechać, ale wtedy trzeba dojazd załatwić.
Do zrobienia na luzie? Może dla Ciebie, dla mnie... no zobaczymy Wink


[Obrazek: dziennik-zarobki.png]



RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 08-02-2018 17:01

[Obrazek: dziennik-dni-1.png]

Już myślałem, że zarobki wróciły do normy na Ogads. Przedwczoraj 17$, wczoraj 3$.. dziś..

[Obrazek: 7cb73e3cf4af744620f769fd995c5f09.png]
(nie pytajcie czemu 0 leadów i 0,08$, też nie wiem)

Szkoda gadać. Strona złapała thina, ponoć ostatnio posypała się fala banów na tego typu strony. Spróbuję ją jeszcze odratować, wstawię artykuł wysokiej jakości, postawię ją na wordpressie i wyślę odwołanie. Może to coś podziała, choć wątpię. Wejścia na stronę rosły, a tu takie coś..

[Obrazek: 68bbf8f2a57bc3a816a2dced67d983b2.png]

Serpy wszystkie wyleciały, strona nie jest zaindeksowana w google. Niby to nic, bo to tylko jedna strona, ale na pewno lepsze te +300$ w miesiącu niż 0.

Wczoraj wykupiłem dwie domeny oraz dwa artykuły na nie. Zażądałem zwrotu pieniędzy za arty, bo jak tak ma to wyglądać to rezygnuje z hacków.

Przez parę dni się zastanowię co mam robić, nad czym teraz pracować. Dziś zakupię ten artykuł i postawie WP, może coś podratuję.

Jak nie hacki to co? Suby, które już upadają? Affilacje? Nie mam pomysłu na razie. Jeśli ktoś miałby jakieś rady to prosiłbym o PW.

Na razie pozostaje mi jedynie promocja snapa oraz insta.

Także teraz będę pamiętał i dbał o high quality content na stronie, a nie utworzony w Article Forge. Ponadto, dwie stronki które teraz pozycjonuję też spadły.

[Obrazek: 9cb06ecbd48ad6ae90482e71d865e646.png]

A ch*j z tym Big Grin Muszę to poważnie przemyśleć i wybrać, za co się zabrać, czy kontynuować z hackami czy nie.
Dziś krótszy wpis, nie ma o czym pisać. Idę jeść pączki i odpocząć impreza

[Obrazek: dziennik-zarobki-1.png]



RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - pspsga - 08-02-2018 17:13

Ten hajs (0.08$) pochodzi z urządzeń typu IPAD/IPHONE. Też ostatnio u siebie zauważyłem , że czasami takie dziwne sumki (0.03$ lub 0.04$) wpadają a konwersji nie ma Sad

A z stroną w 100% współczuje Sad

PS. Smacznych pączków Big Grin


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - social-shop - 08-02-2018 17:40

Pierwszy raz tutaj jestem ale fajnie się czyta, widać progres i życzę Ci dalszego! Smile


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - dzemba - 09-02-2018 18:25

A ja mam pytanie co do samego dziennika, czemu wszytko piszesz kursywą?


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - paweuq - 09-02-2018 20:00

Ja miałem na wordpresach i artykuły po 700 słów i też polecialły ;/

(08-02-2018 17:40)social-shop napisał(a):  Pierwszy raz tutaj jestem ale fajnie się czyta, widać progres i życzę Ci dalszego! Smile

Teraz to chyba regres..


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 10-02-2018 11:34

(09-02-2018 18:25)dzemba napisał(a):  A ja mam pytanie co do samego dziennika, czemu wszytko piszesz kursywą?
Bo tak mi się podoba Wink

(09-02-2018 20:00)paweuq napisał(a):  Ja miałem na wordpresach i artykuły po 700 słów i też polecialły ;/

(08-02-2018 17:40)social-shop napisał(a):  Pierwszy raz tutaj jestem ale fajnie się czyta, widać progres i życzę Ci dalszego! Smile

Teraz to chyba regres..
Dokładnie, teraz tylko regres. Wszystko przez jedną stronę. Mogłem wcześniej się zabrać za pozycjonowanie innych stronek, a nie czekać na ustabilizowanie zarobków z jednej.

Cel na ten miesiąc miał być systematyczną pracą. SEO czterech stronek, min. 4h dziennie. No nie wiem co się będzie w tym miesiącu działo, zastanawiam się aktualnie w co pójść. Poczekam jeszcze parę dni i zobaczę na serpy, jak z nimi jest itp.. aktualnie mi wszystkie wyleciały z google, nie wiem czemu. Jedna strona thin, dwie nie mają żadnego bana, nawet się pokazują po wpisaniu "site:strona".
Jeśli wszystkie serpy wrócą do normy, to chyba jednak dalej idę w ogads i hacki.

Miałem promować snapa, ale ostatnio była aktualizacja i trochę ciężko jest się połapać w tym wszystkim.

@[Miedziany] zasugerował mi AdSense. Nie wiem co o tym myśleć, zawsze słyszałem że tam są słabe zarobki.


W przyszłości - spełnianie marzeń... - patrolpxd - 10-02-2018 12:17

Słyszałem że da się cofnąć jakoś tą aktualizację snapa tylko nie do końca jeszcze wiem jak ;D Mi na szczęście jeszcze nie zaktualizowało Smile

No i powodzenia dalej bro!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka