Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Podgor - 25-02-2016 16:25

W jakim procesorze dostępnym w MXrevshare najbardziej opłaca się założyć konto? Chodzi mi o prowizje przy wypłacaniu z programu i do banku, zasilaniu, transakcjach itp.


RE: MXRevShare.com - zet - 25-02-2016 16:34

Najtanszy jest Perfect Money, ale z niego do banku nie przelejesz.
Ale $ z PM mozna z kims wymienic np na PP lub Payze i przelac do banku.
Prawie kazdy program ma jakies oplaty niestety.
Ja w MXR uzywam Payzy.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 25-02-2016 16:39

Mogę jedynie potwierdzić te słowa napisane przez kolegę powyżej.

Sam korzystam z Payzy ale w przypadku połączenia z mxrs najlepszym rozwiązaniem aktualnie pozostaje Perfet Money (PM).


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 25-02-2016 17:29

(25-02-2016 16:25)Podgor napisał(a):  W jakim procesorze dostępnym w MXrevshare najbardziej opłaca się założyć konto? Chodzi mi o prowizje przy wypłacaniu z programu i do banku, zasilaniu, transakcjach itp.

Ja używam STP, ale mogę ci pokazać, jak w szybki i tani sposób można używać payza Smile


RE: MXRevShare.com - znikad - 25-02-2016 18:52

Paysera - Czyli jak tanio przesłać $$$ do Payza
Chwile temu szukałem na forum ,ale nic nie znalazłem. Paysera to miejsce które pozwoliło mi na zaoszczędzeniu paru ładnych dolców. Chcąc przelać do payza 160 dolarów 8 $ zabierała mi prowizja. Dzięki Paysera przelałem 650 zł za darmo z mbanku ,w kantorze Paysera ,przewalutowałem je na dolary po takim kursie 648.29 PLN -> 160.00 USD (Kurs 1 PLN : 0.2468 USD; 4.05181 PLN : 1 USD). Następnie przelałem na Payze 159 $ + plus 0,22 $ prowizji. Czyli kosztowało mnie to tylko prowizje 0,22 $ a nie 8 $, Przewalutowanie uważam że też poszło po przyzwoitym kursie. Spróbujcie , ja zaoszczędziłem , aha w opisie transfer miał trwać 30 min, u mnie w praktyce trwało 1,5 h.

Oczywiście prosił bym chętnych o rejestracje z refa - byłbyś moim pierwszym refem Smile Bo jeszcze nie mam żadnego w żadnym programie Undecided

Ref
https://www.paysera.pl/ref/1240451

https://www.paysera.pl

dzięki , trzymaj Cie się


RE: MXRevShare.com - full2000 - 25-02-2016 18:57

(25-02-2016 18:52)znikad napisał(a):  Paysera - Czyli jak tanio przesłać $$$ do Payza
Chwile temu szukałem na forum ,ale nic nie znalazłem. Paysera to miejsce które pozwoliło mi na zaoszczędzeniu paru ładnych dolców. Chcąc przelać do payza 160 dolarów 8 $ zabierała mi prowizja. Dzięki Paysera przelałem 650 zł za darmo z mbanku ,w kantorze Paysera ,przewalutowałem je na dolary po takim kursie 648.29 PLN -> 160.00 USD (Kurs 1 PLN : 0.2468 USD; 4.05181 PLN : 1 USD). Następnie przelałem na Payze 159 $ + plus 0,22 $ prowizji. Czyli kosztowało mnie to tylko prowizje 0,22 $ a nie 8 $, Przewalutowanie uważam że też poszło po przyzwoitym kursie. Spróbujcie , ja zaoszczędziłem , aha w opisie transfer miał trwać 30 min, u mnie w praktyce trwało 1,5 h.

Oczywiście prosił bym chętnych o rejestracje z refa - byłbyś moim pierwszym refem Smile Bo jeszcze nie mam żadnego w żadnym programie Undecided

Ref
https://www.paysera.pl/ref/1240451

https://www.paysera.pl

dzięki , trzymaj Cie się

Też lubię payserę, posiada możliwość wyrobienia karty ! Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 25-02-2016 21:48

paysera ? o kurcze nie znam Lol

osobiście korzystam z Payza, STP, PP, Neteller, Skrill, PM Huh


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 25-02-2016 23:52

[Obrazek: heh_mxf.png]

z taka ekipą to wszystko można, jednak narazie będziemy działać w MXF hehe Wink
Twoja matryce tez możemy tak zamykać Wink kto chętny zapraszam na prywatną Wink


RE: MXRevShare.com - zet - 26-02-2016 16:27

(25-02-2016 23:52)maszhajs napisał(a):  [Obrazek: heh_mxf.png]

z taka ekipą to wszystko można, jednak narazie będziemy działać w MXF hehe Wink
Twoja matryce tez możemy tak zamykać Wink kto chętny zapraszam na prywatną Wink

@maszhajs Mozna, da rade ? Szczerze gratuluje Smile . 100$ przytuliłeś Smile .
A mozna tak robic cyklicznie, zamykac te samą matryce x razy.
To dodatkowy dochod-premia oprocz korzysci z naliczen.
Zaangazowanie i cierpliwosc daje efekty. Grupa coraz efektywniej dziala- i oto przeciez chodzi. Ciekawe kto bedzie nastepny ?
Staramy/staram sie budowac matryce na szerokosc a nie w dół, to daje efekty. Gdyby ktos spoza grupy, spoza poleconych i ich poleconych chcial dolaczyc nie widze/widzimy problemu, prosze tylko o wczesniejszy kontakt na pw.
Smile


RE: MXRevShare.com - alexis sanchez - 26-02-2016 22:00

Sporo czasu obserwuje ten temat i widzę ten program pozytywnie na przyszłość
Zet wejdę z twojego refa ale czy będę mógł liczyć na twoją pomoc Cool