Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - gadyalus1 - 23-07-2015 20:50

A tak z innej beczki to kto jedzie na spotkanie z boss'em ??


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 25-07-2015 08:51

Cześć wam ludzie dobrej woli

KONKURS

Konkurs uważam za zakończony. Postaram się wszystko podliczyć aby jeszcze dziś ogłosić zwycięzce. Chciałbym także ogłosić nowy konkurs, tym razem wygrać będą mogły 3 osoby Big Grin

1 miejsce - $30,
2 miejsce - $15,
3 miejsce - $5

Co należy zrobić ? Dołączyć do Naszej grupy TUTAJ , polubić Nasz nowy Fanpage ( WKRÓTCE DODAM LINK ), zarejestrować się z mojego linku do TM TUTAJ , wyklikać $0.20 na Cash Links ( macie na to 30 dni gdyż tyle trwa konkurs ). Jutro udostępnimy Fanpage abyście mogli go polubić Smile

Konkurs będzie trwał przez okrągłe 30 dni. prawdopodobnie od 27.07.15r.

TM

Celem było 4500 zł wypłacić w ciągu miesiąca a tym czasem mam już wypłacone :

CEL - 397,192 / 4500 zł

+ STAN SALDA NA TM

[Obrazek: 250715.jpg]

CEL można powiedzieć, że został już zrealizowany i nieco przebity zobaczymy jak to ostatecznie wyjdzie i ile wypłacę.

Jeśli macie jakieś pytania zapraszam na priv, lub gg - 52793472

Przypominam także, że mam bardzo ciekawe oferty dla osób poleconych :

MEGA OFERTA


EDIT :

Konkurs wygrał niklaus

GRATULUJEMY
Big Grin


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Okazzi - 26-07-2015 13:15

Bardzo ciekawy wątek, będę śledzić Big Grin

btw. wysłałem prośbę o dołączenie do grupy


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 28-07-2015 18:05

Cześć wszystkim Smile


KONKURS


Pora ogłosić nowy konkurs zacznie się on jutro 29.07.15 o godzinie 9:00 a zakończy 29.08.15 o godzinie 9:00.

Tym razem wygrać będą mogły aż 3 osoby

1 miejsce - 30$
2 miejsce - 15$
3 miejsce - 5$


Co należy zrobić aby móc wziąć udział w konkursie ?

1. Polub Nasz Fanpage – https://www.facebook.com/zarabiajpasywniewsieci?notif_t=page_new_likes

2. Dołącz do Naszej grupy na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/1633338913577045/?fref=ts

3. Zarejestruj się do programu Trafficmonsoon ( rejestracja jest całkowicie darmowa ) – https://trafficmonsoon.com/?ref=piksomax

4. Wyklikaj reklamy Cash Links od 29.07 – 29.08 o wartości $0.20 ( lub więcej jeśli chcesz )


Jak wyłonię zwycięzców ? Każda osoba będzie miała numerek Pan Kowalski nr 1, Pan Nowak nr 2 itp poszukam w internecie jakiś automatów co losują numerki i tak 1 wylosowany numerek będzie 1 wygranym, drugi numerek będzie 2 wygranym i ostatni numerek będzie 3 wygranym. Uważam, że tak będzie najbardziej uczciwie i sprawiedliwie. Przed losowaniem powiedzmy 28.08 o 22:00 napiszę kto ma jaki numerek ( wypiszę tylko Wasze ksywki z Trafficmonsoon bez danych osobowych ).

Losowanie odbędzie się 29.08 około 9:00, postaram się ściągnąć jakiś program do nagrywania, żeby było widać jak losuje numerki Smile

Aby wziąć udział w konkursie nie musisz wydać ani centa a możesz wygrać jedna z 3 nagród pieniężnych i poznać czym jest Trafficmonsoon i zacząć zarabiać jak my Smile

Gdyby ktoś miał jakieś pytania proszę pisać w komentarzach na priv lub gg Smile


TM

Około 10 dni temu postawiłem sobie cel 4500 zł w ciągu miesiąca śmiało mogę powiedzieć, że cel został zrealizowany a nawet nieco przebity Smile

CEL - 397,192 / 4500 zł

+ wczorajsza wypłata Smile

[Obrazek: rekord_wypłata_10_dni.jpg]

Czyli wyjdzie, że zarobiłem około 7100 zł w ciągu 10 dni uważam, że to całkiem przyzwoity wynik biorąc pod uwagę to, że jeszcze na początku roku nie zarabiałem w ciągu tygodnia czy nawet miesiąca 10 zł Smile

Tak więc cel zrealizowany w 100%

CEL - 8000 / 4500 zł
jeszcze trochę i bym wynik podwoił Tongue

Ostatnio zajmowałem się także nieco pozycjonowaniem stronki oraz dodawałem parę wpisów. Od jutra zacznę promować konkurs w internecie Lol


Miłego wieczoru Big Grin


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 04-08-2015 22:25

Cześć wszystkim parę dni nie pisałem jakoś nie miałem czasu i chęci.



Postanowiłem co tydzień wypłacać pieniądze aby mieć stałe zyski z programu. Tak więc w ciągu ostatniego tygodnie udało mi się zarobić 339$ czyli około 1250 zł.

[Obrazek: 040815.jpg]

Mamy nowy miesiąc wiec wypadałoby napisać nowy cel na sierpień. Tak więc mój cel to 6000 zł z czego 99% będzie pochodzić tylko z Trafficmonsoon. Ale za parę dni planuje także zacząć wypłacać z Adbrook.

Zapraszam także wszystkich do konkursu bo jest o co grać.

KONKURS


CEL 1250 / 6000 ZŁ


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Annuitant - 04-08-2015 22:31

Ładnie ciśniesz! Trzymam kciuki, jesteś już na 0 czy jeszcze nie?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - saq714 - 04-08-2015 22:37

To ile masz aktualnie paczek?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 04-08-2015 22:57

Cytat:Ładnie ciśniesz! Trzymam kciuki, jesteś już na 0 czy jeszcze nie?

Dzięki obecnie jestem już ponad 8000 zł na plus

[Obrazek: ogolnie_wypłacone.jpg]


Cytat:To ile masz aktualnie paczek?

190 aktywnych paczek teraz celuje na 330 Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Szutam - 05-08-2015 01:35

Jakim sposobem wypłacasz pieniądze. Chodzi mi o to ile reinwestujesz a ile przelewasz na pp.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Annuitant - 05-08-2015 06:05

A bilans ile wpłacone i wypłacone zrobisz Wink?