Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 28-04-2015 14:58

(28-04-2015 14:19)jaworekos napisał(a):  Mi się wydaje, czy serwis jest wypłacalny ?

Serwis jest wypłacalny owszem, ale kręcą na lewo i prawo... 10 dni czekania na wypłaty do tego teraz zmiana średnią za klik... przecież nic nie jest takiego napisane w regulaminie, że mogą zmieniać sobie średnią kiedy chcą, syf się robi z tego serwisu


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - fusek - 28-04-2015 15:11

(28-04-2015 14:58)Giorgios napisał(a):  
(28-04-2015 14:19)jaworekos napisał(a):  Mi się wydaje, czy serwis jest wypłacalny ?

Serwis jest wypłacalny owszem, ale kręcą na lewo i prawo... 10 dni czekania na wypłaty do tego teraz zmiana średnią za klik... przecież nic nie jest takiego napisane w regulaminie, że mogą zmieniać sobie średnią kiedy chcą, syf się robi z tego serwisu

mi tez zmienili - spadlo mi na grosza - jesli myslicie ze tym ruchem zmotywowaliscie mnie do promowania - SPADAJCIESmile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 28-04-2015 16:08

Mi tam pasuje Smile
Zawsze konkurencja mniejsza XD


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody222 - 28-04-2015 16:55

Teraz to już przesadzili.... kolejny reset


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 28-04-2015 17:06

Dopiero co miałem średnią 0.07 teraz już 0,03 i komunikat:

Wykryliśmy, że Twój ruch jest słabej jakości, a stawka którą aktualnie posiadasz jest większa niż rzeczywista wartość Twoich wejść na nasz produkt. Jeżeli chcesz zachować aktualną stawkę za kliknięcie, zwiększ jakość swojego ruchu. W przeciwnym wypadku stawka zostanie obniżona, lub program płatności za kliknięcia zawieszony na Twoim koncie.


hahahhaha do SCAMU oszustów


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 28-04-2015 17:09

Dziwne.Ja mialem przed chwila srednia 0.18 a teraz mam 1.53 i ciągle wzrasta :o resetują wszystko.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 28-04-2015 17:09

JA tam nie narzekam, srednia za klik 95 groszy ...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 28-04-2015 17:10

(28-04-2015 14:58)Giorgios napisał(a):  
(28-04-2015 14:19)jaworekos napisał(a):  Mi się wydaje, czy serwis jest wypłacalny ?

Serwis jest wypłacalny owszem, ale kręcą na lewo i prawo... 10 dni czekania na wypłaty do tego teraz zmiana średnią za klik... przecież nic nie jest takiego napisane w regulaminie, że mogą zmieniać sobie średnią kiedy chcą, syf się robi z tego serwisu



Dzisiaj nastąpiło kilka zmian optymalizacyjnych w serwisie, a w tym algorytm do wyliczania średniej z rzeczywiście ostatnich 7 dni. Przypominamy, że średnią z kliknięć można wyliczyć samemu z wykresu który widnieje w panelu partnera, nie jest to żadna tajemnica, a tym bardziej "Nie możemy jej zmieniać kiedy chcemy".

Tak długi okres wypłat, jest spowodowany duża ilością małych wypłat oraz dużym zainteresowaniem nowych partnerów, gdzie każda wypłata musi być dodatkowo weryfikowana. Nie mniej jednak, do końca tego tygodnia nastąpią bardzo duże zmiany w serwisie, które z pewnością zachęcą partnerów którzy już w mniejszym stopniu reklamują nasz serwis, oraz dla partnerów którzy chcą otrzymywać swoje wypłaty w 24h.

Pozdrawiamy


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 28-04-2015 17:11

Panowie ja mam jedno pytanie?
MAcie jakąś nową rejestracje?
Bo u mnie na wykresie, aż dziwne przy 400 wejściach ani 1 rejestracji.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 28-04-2015 17:21

(28-04-2015 17:11)jaworekos napisał(a):  Panowie ja mam jedno pytanie?
MAcie jakąś nową rejestracje?
Bo u mnie na wykresie, aż dziwne przy 400 wejściach ani 1 rejestracji.



Rejestracja pozostała bez zmian. Jeżeli natomiast będzie występował jakikolwiek problem, proszę o kontakt poprzez zakładkę "Pomoc"